XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2008 Bačka (P) - Tavankut 1:1
2 24.08.2008 Tavankut - Jadran 1:1
3 27.08.2008 Tisa - Tavankut 1:1
4 31.08.2008 Tavankut - Bačka (M) 3:2
6 14.09.2008 Tavankut - Vinogradar 1:1
7 20.09.2008 Potisje - Tavankut 2:2
8 24.09.2008 Tavankut - Đurđin TB 3:0
9 28.09.2008 Tavankut - Eđšeg 1:2
10 04.10.2008 Njegoš - Tavankut 3:2
11 12.10.2008 Tavankut - Krivaja 2:2
13 26.10.2008 Tavankut - AFK 4:0
14 02.11.2008 Čantavir - Tavankut 1:1
15 09.11.2008 Tavankut - Čoka 5:0
16 16.11.2008 Bajša - Tavankut 0:0
17 23.11.2008 Tavankut - Proleter 1:3
18 15.03.2009 Tavankut - Bačka (P) 0:2
19 21.03.2009 Jadran - Tavankut 1:2
20 29.03.2009 Tavankut - Tisa 1:1
21 05.04.2009 Bačka (M) - Tavankut 0:0
23 15.04.2009 Vinogradar - Tavankut 0:1
24 19.04.2009 Tavankut - Potisje 4:1
25 26.04.2009 Đurđin TB - Tavankut 2:0
26 03.05.2009 Eđšeg - Tavankut 1:2
27 10.05.2009 Tavankut - Njegoš 6:2
28 17.05.2009 Krivaja - Tavankut 4:1
30 24.05.2009 AFK - Tavankut 4:0
31 31.05.2009 Tavankut - Čantavir 4:2
32 07.06.2009 Čoka - Tavankut 4:1
33 14.06.2009 Tavankut - Bajša 2:4
34 20.06.2009 Proleter - Tavankut 5:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvodjanska liga "Istok" Bačka (P) 30 22 1 7 67
2 Tisa 30 17 6 7 57
3 Proleter (-2) 30 17 7 6 56
4 Čantavir (-1) 30 17 3 10 53
5 Krivaja 30 16 5 9 53
6 Bajša 30 14 5 11 47
7 Vinogradar (-1) 30 14 5 11 46
8 Njegoš (-1) 30 13 3 14 41
9 Tavankut (-1) 30 10 10 10 39
10 Eđšeg 30 12 3 15 39
11 Jadran 30 11 4 15 37
12 Bačka (M) (-1) 30 9 9 12 35
13 AFK (-2) 30 9 5 16 30
14 Potisje 30 6 6 18 24
15 Prelazi u ligu nižeg ranga GFL Subotica Đurđin TB (-1) 30 5 8 17 22
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Čoka - Novi Kneževac Čoka (-2) 30 5 6 19 19
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu