XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.10.2012 19:00 Crnokosa Artos - Futog 3:1
2 20.10.2012 16:00 Futog - Radnički (K) 1:3
3 28.10.2012 18:00 MD Zrenjanin - Futog 0:3
4 03.11.2012 16:00 Futog - Radnički (B) 3:0
5 10.11.2012 19:00 Poštar - Futog 3:2
6 17.11.2012 20:00 Takovo Zvezda Helios - Futog 1:3
7 24.11.2012 16:00 Futog - Lazarevac 3:0
8 01.12.2012 19:00 Kraguj - Futog 3:1
9 08.12.2012 20:00 Futog - Smeč 5 0:3
10 16.12.2012 19:00 Vojvodina - Futog 1:3
11 22.12.2012 17:00 Futog - Obilić 3:0
12 19.01.2013 17:00 Futog - Crnokosa Artos 1:3
13 26.01.2013 19:00 Radnički (K) - Futog 3:1
14 02.02.2013 16:00 Futog - MD Zrenjanin 3:0
15 16.02.2013 20:00 Radnički (B) - Futog 2:3
16 21.02.2013 20:30 Futog - Poštar 3:1
17 03.03.2013 17:00 Futog - Takovo Zvezda Helios 0:3
18 09.03.2013 17:00 Lazarevac - Futog 2:3
19 16.03.2013 17:00 Futog - Kraguj 1:3
20 06.03.2013 19:00 Smeč 5 - Futog 3:1
21 30.03.2013 20:00 Futog - Vojvodina 3:2
22 06.04.2013 19:00 Obilić - Futog 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Smeč 5 22 20 2 60
2 Baraž Play Out za popunu Superlige Radnički (K) 22 19 3 56
3 Kraguj 22 17 5 50
4 Crnokosa Artos 22 16 6 48
5 Takovo Zvezda Helios 22 11 11 33
6 Futog 22 11 11 31
7 Radnički (B) 22 7 15 25
8 MD Zrenjanin 22 9 13 24
9 Vojvodina 22 7 15 22
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga "Centar" Lazarevac 22 7 15 21
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga "Centar" Poštar 22 6 16 20
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga "Centar" Obilić 22 2 20 6
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu