XS
SM
MD
LG
5.kolo
Rezultati
18/19.08.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
18.08.2018 20:00 Voždovac 2 : 0 Dinamo
19.08.2018 17:00 Spartak ŽK 1 : 4 Radnički (N)
26.09.2018 18:30 Napredak 0 : 3 Crvena zvezda
18.08.2018 19:00 Čukarički 1 : 0 Proleter
18.08.2018 20:00 Vojvodina 2 : 0 OFK Bačka
19.08.2018 20:00 Radnik 0 : 1 Mačva
19.09.2018 17:00 Partizan 1 : 0 Rad
18.08.2018 20:00 Mladost 2 : 1 Zemun
26.09.2018 20:28 (srbijasport.net)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Crvena zvezda 5 5 0 0 15
2 Doigravanje (Play Off) Radnički (N) 5 4 0 1 12
3 Doigravanje (Play Off) Čukarički 5 3 2 0 11
4 Doigravanje (Play Off) Mladost 5 3 2 0 11
5 Doigravanje (Play Off) Partizan 5 3 1 1 10
6 Doigravanje (Play Off) Proleter 5 2 1 2 7
7 Doigravanje (Play Off) Mačva 5 2 1 2 7
8 Doigravanje (Play Off) Vojvodina 5 1 3 1 6
9 Play Out Voždovac 5 2 0 3 6
10 Play Out Rad 5 2 0 3 6
11 Play Out Radnik 5 2 0 3 6
12 Play Out OFK Bačka 5 1 2 2 5
13 Play Out Napredak 5 1 2 2 5
14 Play Out Spartak ŽK 5 1 0 4 3
15 Play Out Zemun 5 0 2 3 2
16 Play Out Dinamo 5 0 0 5 0
6.kolo
Sledeće kolo
25/26.08.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
26.08.2018 20:00 Dinamo 1 : 0 Zemun
25.08.2018 20:00 Rad 1 : 1 Mladost
26.08.2018 19:30 Mačva 1 : 3 Partizan
25.08.2018 20:00 OFK Bačka 1 : 0 Radnik
24.08.2018 20:00 Proleter 0 : 1 Vojvodina
25.08.2018 20:30 Crvena zvezda 2 : 1 Čukarički
25.08.2018 20:00 Radnički (N) 3 : 3 Napredak
26.08.2018 20:00 Voždovac 0 : 0 Spartak ŽK

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 1 korisnika
Takmičenje prati 133 korisnika
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu