XS
SM
MD
LG
13.kolo
Rezultati
27/28.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
27.10.2018 16:00 Vojvodina 2 : 0 Dinamo
27.10.2018 16:00 Radnik 1 : 0 Čukarički
27.10.2018 16:00 Partizan 1 : 1 Napredak
28.10.2018 18:00 Mladost 2 : 1 Spartak ŽK
27.10.2018 13:00 Zemun 2 : 1 Voždovac
27.10.2018 16:00 Rad 0 : 0 Radnički (N)
28.10.2018 16:30 Mačva 0 : 2 Crvena zvezda
27.10.2018 18:00 OFK Bačka 0 : 1 Proleter
28.10.2018 19:52 (Vuja NBG)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Crvena zvezda 13 12 1 0 37
2 Doigravanje (Play Off) Radnički (N) 13 8 4 1 28
3 Doigravanje (Play Off) Partizan 13 7 5 1 26
4 Doigravanje (Play Off) Čukarički 13 7 4 2 25
5 Doigravanje (Play Off) Mladost 13 6 4 3 22
6 Doigravanje (Play Off) Proleter 13 6 2 5 20
7 Doigravanje (Play Off) Napredak 13 4 7 2 19
8 Doigravanje (Play Off) Vojvodina 13 5 3 5 18
9 Play Out Rad 13 4 2 7 14
10 Play Out OFK Bačka 13 3 4 6 13
11 Play Out Mačva 13 4 1 8 13
12 Play Out Zemun 13 3 3 7 12
13 Play Out Voždovac 13 3 3 7 12
14 Play Out Radnik 13 3 3 7 12
15 Play Out Spartak ŽK 13 2 3 8 9
16 Play Out Dinamo 13 2 1 10 7
14.kolo
Sledeće kolo
31.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
31.10.2018 13:00 Dinamo 2 : 4 Proleter
31.10.2018 18:30 Crvena zvezda 3 : 1 OFK Bačka
31.10.2018 16:00 Radnički (N) 3 : 0 Mačva
31.10.2018 16:00 Voždovac 2 : 0 Rad
31.10.2018 13:00 Spartak ŽK 2 : 2 Zemun
31.10.2018 16:00 Napredak 4 : 1 Mladost
31.10.2018 16:30 Čukarički 1 : 1 Partizan
31.10.2018 16:00 Vojvodina 1 : 0 Radnik

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 1 korisnika
Takmičenje prati 133 korisnika
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu