XS
SM
MD
LG
6.kolo
Rezultati
17/18.09.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
17.09.2016 16:00 Smederevo 1924 0 : 1 Sloga (P)
17.09.2016 16:00 Šumadija 1903 1 : 2 FAP
18.09.2016 16:00 Jošanica 1 : 1 Mokra Gora
17.09.2016 16:00 Karađorđe (T) 2 : 0 Železničar
18.09.2016 16:00 Jedinstvo Putevi 2 : 3 Šapine
17.09.2016 16:00 Loznica 1 : 1 Radnički 1923
17.09.2016 16:00 Zlatibor (Č) 1 : 1 Mihajlovac 1934
17.09.2016 16:00 Budućnost Krušik 2014 1 : 0 Polet (LJ)
18.09.2016 18:09 (Novica Pavlović)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Budućnost Krušik 2014 6 5 0 1 15
2 Radnički 1923 6 4 2 0 14
3 Šapine 6 4 1 1 13
4 Sloga (P) 6 3 2 1 11
5 Mokra Gora 6 3 2 1 11
6 Smederevo 1924 6 3 1 2 10
7 Zlatibor (Č) 6 2 2 2 8
8 Polet (LJ) 6 2 1 3 7
9 Mihajlovac 1934 6 1 4 1 7
10 Karađorđe (T) 6 2 0 4 6
11 FAP 6 2 0 4 6
12 Železničar 6 1 3 2 6
13 Jošanica 6 0 5 1 5
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Loznica 6 1 2 3 5
15 Jedinstvo Putevi 6 1 1 4 4
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Šumadija 1903 6 1 0 5 3
7.kolo
Sledeće kolo
24/25.09.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
25.09.2016 11:00 Polet (LJ) 1 : 0 Smederevo 1924
25.09.2016 15:30 Mihajlovac 1934 0 : 0 Budućnost Krušik 2014
24.09.2016 15:30 Radnički 1923 2 : 0 Zlatibor (Č)
24.09.2016 15:30 Šapine 0 : 1 Loznica
25.09.2016 15:30 Železničar 0 : 2 Jedinstvo Putevi
23.09.2016 15:30 Mokra Gora 1 : 1 Karađorđe (T)
24.09.2016 15:30 FAP 1 : 0 Jošanica
24.09.2016 15:30 Sloga (P) 1 : 1 Šumadija 1903

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu