XS
SM
MD
LG
24.kolo
Rezultati
29/30.04.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
29.04.2017 16:00 Smederevo 1924 3 : 4 Mihajlovac 1934
30.04.2017 11:00 Polet (LJ) 1 : 2 Radnički 1923
29.04.2017 16:00 Budućnost Krušik 2014 1 : 0 Šapine
29.04.2017 16:00 Zlatibor (Č) 2 : 0 Železničar
29.04.2017 16:00 Loznica 0 : 1 Mokra Gora
30.04.2017 11:00 Jedinstvo Putevi 2 : 0 FAP
29.04.2017 16:00 Karađorđe (T) 0 : 2 Sloga (P)
29.04.2017 16:00 Jošanica 0 : 2 Šumadija 1903
29.04.2017 18:27 (Novica Pavlović)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 24 13 9 2 48
2 Budućnost Krušik 2014 24 14 6 4 48
3 Sloga (P) 24 14 4 6 46
4 Šapine 24 12 6 6 42
5 Zlatibor (Č) 24 8 10 6 34
6 Šumadija 1903 24 10 3 11 33
7 Smederevo 1924 24 9 3 12 30
8 Jedinstvo Putevi 24 8 6 10 30
9 Mihajlovac 1934 24 7 9 8 30
10 Karađorđe (T) 24 7 8 9 29
11 Mokra Gora 24 8 5 11 29
12 FAP 24 7 8 9 29
13 Jošanica 24 5 11 8 26
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Polet (LJ) 24 7 5 12 26
15 Loznica 24 7 3 14 24
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Železničar 24 6 4 14 22
25.kolo
Sledeće kolo
06/07.05.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
06.05.2017 16:30 Jošanica 0 : 1 Smederevo 1924
06.05.2017 16:30 Šumadija 1903 1 : 1 Karađorđe (T)
06.05.2017 16:30 Sloga (P) 5 : 3 Jedinstvo Putevi
06.05.2017 16:30 FAP 3 : 3 Loznica
09.05.2017 16:30 Mokra Gora 0 : 1 Zlatibor (Č)
07.05.2017 16:30 Železničar 4 : 3 Budućnost Krušik 2014
06.05.2017 16:30 Šapine 1 : 2 Polet (LJ)
06.05.2017 16:30 Radnički 1923 4 : 0 Mihajlovac 1934

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu