XS
SM
MD
LG
12.kolo
Rezultati
29/30.10.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
29.10.2016 13:30 Smederevo 1924 2 : 0 Karađorđe (T)
30.10.2016 13:30 Jedinstvo Putevi 1 : 4 Jošanica
29.10.2016 13:30 Loznica 3 : 1 Šumadija 1903
29.10.2016 13:30 Zlatibor (Č) 0 : 3 Sloga (P)
29.10.2016 13:30 Budućnost Krušik 2014 3 : 0 FAP
30.10.2016 13:30 Polet (LJ) 3 : 2 Mokra Gora
30.10.2016 13:30 Mihajlovac 1934 3 : 0 Železničar
29.10.2016 13:30 Radnički 1923 2 : 0 Šapine
30.10.2016 15:35 (Novica Pavlović)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 12 8 3 1 27
2 Budućnost Krušik 2014 12 7 2 3 23
3 Šapine 12 7 2 3 23
4 Sloga (P) 12 6 4 2 22
5 Smederevo 1924 12 6 2 4 20
6 Loznica 12 5 3 4 18
7 Mihajlovac 1934 12 3 7 2 16
8 Polet (LJ) 12 4 3 5 15
9 Mokra Gora 12 4 3 5 15
10 Karađorđe (T) 12 4 2 6 14
11 FAP 12 4 2 6 14
12 Jošanica 12 2 7 3 13
13 Jedinstvo Putevi 12 4 1 7 13
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Zlatibor (Č) 12 3 3 6 12
15 Železničar 12 3 3 6 12
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Šumadija 1903 12 2 1 9 7
13.kolo
Sledeće kolo
05/06.11.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
05.11.2016 13:30 Šapine 1 : 0 Smederevo 1924
06.11.2016 13:30 Železničar 2 : 4 Radnički 1923
05.11.2016 13:30 Mokra Gora 4 : 0 Mihajlovac 1934
05.11.2016 13:30 FAP 1 : 0 Polet (LJ)
05.11.2016 13:30 Sloga (P) 0 : 1 Budućnost Krušik 2014
05.11.2016 13:30 Šumadija 1903 1 : 1 Zlatibor (Č)
06.11.2016 13:30 Jošanica 1 : 0 Loznica
05.11.2016 13:30 Karađorđe (T) 2 : 1 Jedinstvo Putevi

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu