XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 471 utakmica za dan
Nedelja, 12 Septembar 2010

Fudbal

12.09.2010 16:30 BSK Borča 1 : 3 Crvena zvezda
12.09.2010 16:30 Hajduk 1 : 2 OFK Beograd
12.09.2010 16:30 Kolubara 0 : 0 Zemun
12.09.2010 16:30 Srem 1 : 1 Novi Sad
12.09.2010 16:30 Dinamo 0 : 0 Radnički 1923
12.09.2010 16:30 Proleter (NS) 3 : 0 Novi Pazar
12.09.2010 11:00 Polet (LJ) 2 : 0 Šumadija (A)
12.09.2010 16:30 Sloga (K) 0 : 0 Radnički Stobeks
12.09.2010 16:30 Železničar 0 : 0 Sloboda (Č)
12.09.2010 16:00 Radnik 0 : 0 Dubočica
12.09.2010 16:00 Radnički (P) 2 : 0 Timok
12.09.2010 16:00 Vlasina 2 : 0 Jedinstvo (P)
12.09.2010 16:00 Hajduk Veljko 2 : 1 Svrljig
12.09.2010 16:00 Rudar Alpos 1 : 2 Kopaonik
12.09.2010 16:30 Senta 4 : 0 Tekstilac Ites
12.09.2010 16:30 Dolina 2 : 1 Cement
12.09.2010 11:00 Hajduk 3 : 2 Žarkovo
12.09.2010 16:00 Sopot 2 : 0 Dorćol
12.09.2010 16:00 Resnik 0 : 3 Sindjelić
12.09.2010 16:00 Radnički (O) 2 : 2 Srem (J)
12.09.2010 10:00 Grafičar 0 : 0 Palilulac
12.09.2010 16:00 Kovačevac 0 : 1 Balkan Mirijevo
12.09.2010 16:00 Šumadija (J) 3 : 1 Voždovac
12.09.2010 16:30 Vodojaža 0 : 1 Mokra Gora
12.09.2010 16:30 Orlovac 3 : 2 Jošanica
12.09.2010 16:30 Bane 2 : 0 Metalac (K)
12.09.2010 11:00 Šumadija 1903 2 : 0 Omladinac (NS)
12.09.2010 16:30 Tutin 2 : 2 Mladost (O)
12.09.2010 11:00 Železničar (S) 3 : 1 Železničar Inon
12.09.2010 16:30 Šumadinac 4 : 3 Homoljac
12.09.2010 16:30 Sloga (D) 3 : 2 Sloga (B)
12.09.2010 16:30 Zvižd 2 : 1 Gruža
12.09.2010 16:30 Borac 1 : 0 Obilić
12.09.2010 16:30 Crvena zvezda (S) 2 : 2 Šapine
12.09.2010 16:30 Sloga (LŠ) 1 : 3 Jadar (ST)
12.09.2010 16:30 Sloga (S) 0 : 1 Zadrugar
12.09.2010 16:30 Drina 1 : 2 Osečina
12.09.2010 16:30 Krušik 0 : 0 Jedinstvo Putevi
12.09.2010 16:30 Zlatar 5 : 0 Jadar (GD)
12.09.2010 16:00 BSK Bujanovac 1 : 1 Pukovac
12.09.2010 16:00 Zaplanjac 1 : 0 Sloga
12.09.2010 16:00 Radan 1 : 1 Balkanski
12.09.2010 16:00 Moravac Orion 0 : 1 Mladost (B)
12.09.2010 16:00 Kablovi 3 : 1 Bor
12.09.2010 16:00 Trajal 1 : 1 Slatina
12.09.2010 16:00 Timočanin 1 : 0 Pepeljevac
12.09.2010 16:00 Župa 3 : 5 Borac
12.09.2010 16:00 Juhor 2 : 0 Trgovački
12.09.2010 16:30 Spartak 1 : 1 Jedinstvo
12.09.2010 16:30 Vojvodina 3 : 0 Kozara
12.09.2010 16:30 Borac 3 : 3 Budućnost
12.09.2010 16:30 Bačka 1901 1 : 0 Radnički (Z)
12.09.2010 16:30 Bačka (P) 0 : 2 Bačka Topola
12.09.2010 16:30 Zadrugar 3 : 1 Proleter
12.09.2010 16:30 Sloga Radnički 1 : 1 Borac
12.09.2010 16:30 Budućnost 0 : 2 Polet
12.09.2010 16:30 Radnički (I) 0 : 2 Crvena Zvezda
12.09.2010 16:00 PKB 1 : 0 Radnički (R)
12.09.2010 16:00 Bulbulderac 0 : 0 Železničar
12.09.2010 16:00 Crvena zvezda (MML) 4 : 2 Borac
12.09.2010 16:30 Budućnost 3 : 0 Braća Vuković
12.09.2010 16:30 Ibar 2 : 1 Rudar
12.09.2010 16:30 Proleter Lasta 2 : 1 Radnički
12.09.2010 16:30 Magnohrom 1 : 1 Borac (A)
12.09.2010 16:30 Borac (V) 1 : 1 Mataruge
12.09.2010 16:30 Mladost 3 : 1 Beli Orao
12.09.2010 16:30 Napredak 3 : 2 Petar Dobrnjac
12.09.2010 16:30 Vihor 4 : 3 Crni Vrh
12.09.2010 Budućnost (R) 1 : 2 Selevac
12.09.2010 Sloboda (L) 1 : 1 Osipaonica
12.09.2010 Udarnik 4 : 2 Jedinstvo (K)
12.09.2010 Cerovac 1 : 0 Sloga (M)
12.09.2010 Lunjevac 3 : 2 Drugovac
12.09.2010 Napredak 1 : 1 Omladinac (R)
12.09.2010 16:30 Junkovac 1 : 1 Šumadinac (S)
12.09.2010 16:30 Partizan 0 : 2 Karađorđe
12.09.2010 16:30 Banja 1 : 2 Borac (P)
12.09.2010 16:30 Rača Popović 2 : 0 Beli Orlovi
12.09.2010 16:00 Lipolist 3 : 0 Mladost
12.09.2010 16:00 Hajduk Stanko 2 : 0 Jedinstvo (Š)
12.09.2010 16:00 Dobrava 2 : 1 Sindjelić
12.09.2010 16:00 Gučevo 3 : 0 Majur
12.09.2010 16:00 ZSK 3 : 1 Ribnikar
12.09.2010 16:00 Brezovica 1 : 5 Trlić
12.09.2010 16:00 Brežđe 1 : 2 Kačer
12.09.2010 16:00 Vrujci 4 : 0 Rubribreza
12.09.2010 16:00 Sovljak 2 : 0 Dimitrije Tucović
12.09.2010 16:00 Spartak 1 : 2 OFK Divci
12.09.2010 Dobrič 1 : 0 Mladost (O)
12.09.2010 Naša krila 5 : 1 Radnički
12.09.2010 Rad 6 : 3 Bukovik
12.09.2010 Mladost (B) 0 : 1 Omladinac
12.09.2010 Toplica 2 : 2 Morava
12.09.2010 Zemljoradnik 1 : 1 Jastrebac
12.09.2010 Rutevac 2 : 1 Rasovača
12.09.2010 16:00 Šumadija 5 : 0 Napredak
12.09.2010 16:00 Sloboda 1 : 3 Jedinstvo
12.09.2010 16:00 Čekmin 2 : 0 Železničar
12.09.2010 16:00 Radnički 0 : 1 Plantaža
12.09.2010 16:00 Sloga 6 : 2 Jablanica
12.09.2010 16:00 Kumarevo 1 : 1 Progres
12.09.2010 16:00 Lemind Livnica 1 : 1 MB
12.09.2010 16:00 Morava (L) 1 : 0 Buducnost
12.09.2010 16:00 Jedinstvo (G) 0 : 0 Jedinstvo (S)
12.09.2010 16:00 Temac 1 : 2 Zadrugar
12.09.2010 11:00 Jedinstvo (P) 3 : 3 Tanasko Rajić
12.09.2010 11:00 Vladimir Durković 0 : 0 Dragoš
12.09.2010 16:30 Kosanica 0 : 0 Jastrebac
12.09.2010 16:30 Omladinac 1 : 3 Dobrič
12.09.2010 16:30 Sloga 2 : 1 Mladost
12.09.2010 16:30 Morava 0 : 2 Lugomir
12.09.2010 16:30 Napredak (Z) 5 : 3 Kušiljevo
12.09.2010 16:30 Vinogradar 0 : 0 Napredak (D)
12.09.2010 16:30 Buducnost 1 : 0 Vinoraca
12.09.2010 16:30 Mladost 2 : 0 Istok-63
12.09.2010 16:30 Kupinovac 2 : 1 Dragocvet
12.09.2010 16:00 Nemetali 2 : 4 Rudna Glava
12.09.2010 16:00 Slatina (N) 1 : 0 Zlot
12.09.2010 16:00 Brodoremont 3 : 2 Sloga (K)
12.09.2010 16:00 Rajac 0 : 3 Brestovac
12.09.2010 16:00 Radnički (K) 1 : 3 Dunav
12.09.2010 16:30 ŠSK 1 : 3 Borac
12.09.2010 16:30 Ozren 3 : 2 Rudar
12.09.2010 16:30 Sloga (Ž) 2 : 3 Rtanj
12.09.2010 16:30 Omladinac 1 : 3 BSK
12.09.2010 16:30 Mladost 3 : 1 Sloga (M)
12.09.2010 16:30 Bučje 1 : 0 Midžor
12.09.2010 16:30 Potisje 0 : 6 Proleter
12.09.2010 16:30 Preporod 1 : 2 Subotica
12.09.2010 16:30 Tavankut 4 : 0 Tisa
12.09.2010 16:30 Čantavir 0 : 1 Vinogradar
12.09.2010 16:30 Bačka 3 : 0 Krivaja
12.09.2010 16:30 Jedinstvo 2 : 0 OFK Klek
12.09.2010 16:30 Potisje 6 : 0 Rusanda
12.09.2010 16:30 Crvena Zvezda (RS) 1 : 1 Krajina
12.09.2010 16:30 Vojvodina 5 : 0 Mladost
12.09.2010 16:30 Delija 1 : 1 Crvena zvezda (VS)
12.09.2010 17:00 Partizan (G) 1 : 1 Tempo
12.09.2010 17:00 Vulturul 1 : 0 Slavija
12.09.2010 17:00 Budućnost (A) 0 : 1 Jugoslavija
12.09.2010 17:00 Polet 3 : 1 Mladost
12.09.2010 17:00 Radnički (B) 0 : 1 Radnički (K)
12.09.2010 17:00 Budućnost 2 : 2 Kolonija
12.09.2010 17:00 Sloga 2 : 0 Partizan (U)
12.09.2010 16:30 PIK 2 : 0 Mladost
12.09.2010 16:30 OFK Odžaci 0 : 0 Kordun
12.09.2010 16:30 ŽAK 1 : 1 Omladinac
12.09.2010 16:30 Hajduk 3 : 1 Radnički
12.09.2010 16:00 Dunavac 1 : 3 IM Rakovica
12.09.2010 16:00 Baćevac 1 : 0 Lepušnica
12.09.2010 16:00 Strelac 1 : 0 Prva Iskra
12.09.2010 16:00 PIK Zemun 1 : 3 Železnik
12.09.2010 16:00 Borac 4 : 4 Zmaj
12.09.2010 16:00 Podunavac 0 : 0 BSK Batajnica
12.09.2010 17:00 Vrnjci 1 : 1 Ribnica
12.09.2010 17:00 Granit 1 : 1 Jedinstvo (D)
12.09.2010 17:00 Gruža 0 : 0 Žiča
12.09.2010 17:00 Napredak 3 : 1 Mladost
12.09.2010 17:00 Olimpik 2 : 2 Polet
12.09.2010 16:30 Jablanica 1 : 2 Mladi Rudar
12.09.2010 16:30 Velereč 94 4 : 3 Foka
12.09.2010 16:30 Lunjevica 2 : 1 Brusnica
12.09.2010 16:30 Mladost 09 5 : 1 Baćkovac Junajted
12.09.2010 16:30 Boljkovci 3 : 4 Takovski Ustanak
12.09.2010 16:30 Brezak 12 : 1 Ozremica
12.09.2010 16:30 Šilopaj 0 : 6 Ozrem
12.09.2010 16:30 Omladinac 5 : 1 Gornji Branetići
12.09.2010 16:00 Azbest 6 : 1 Hajduk
12.09.2010 16:00 Seljak 3 : 0 Kremenac
12.09.2010 16:00 Korićani 10 : 0 Šumarice 2008
12.09.2010 16:00 Ćava 2 : 1 Bagremar
12.09.2010 16:00 Kragujevac 0 : 0 Opornica
12.09.2010 16:00 Botunje 3 : 1 Kolektiv
12.09.2010 16:30 Sloga Ć 2 : 1 Napredak
12.09.2010 16:30 Desine 1 : 4 RSK
12.09.2010 16:30 Makce 1 : 2 Sloga D
12.09.2010 16:30 Pobeda 2 : 1 Žitkovica
12.09.2010 16:30 Mladost 4 : 0 Omladinac (B)
12.09.2010 16:30 BSK 1 : 3 Košava
12.09.2010 16:30 Radnički 1 : 1 Polet
12.09.2010 16:30 Napredak (S) 2 : 3 Dragoš
12.09.2010 16:30 Rudar 3 : 2 Krilaš
12.09.2010 16:30 Omladinac (S) 1 : 4 Napredak (VC)
12.09.2010 Pobeda 2 : 0 Palanka
12.09.2010 Radnik 3 : 0 Bačinac
12.09.2010 Mramorac 1 : 1 Budućnost
12.09.2010 Bašin 1 : 2 Šumadija
12.09.2010 SASK 1 : 1 Skobalj
12.09.2010 Jedinstvo (S) 1 : 1 Slavija
12.09.2010 Kolarac 0 : 2 Sloga (L)
12.09.2010 Borac (R) 2 : 0 Budućnost
12.09.2010 Vučak 0 : 2 7. Jul
12.09.2010 Badljevica 0 : 4 Podunavac
12.09.2010 Ravni Gaj 3 : 2 Petrijevac
12.09.2010 Šumadinac 0 : 1 Landol
12.09.2010 16:30 Crvena zvezda 2 : 3 Mladost MG
12.09.2010 16:30 ŽSK 2 : 2 Mladost (R)
12.09.2010 16:30 Sloga (Z) 0 : 3 Bare
12.09.2010 16:30 Sloga (M) 0 : 1 Karađorđe
12.09.2010 16:30 Pobeda 1 : 0 BSK
12.09.2010 16:30 Proleter 1 : 4 Bokanja
12.09.2010 OFK Šatornja 4 : 0 Jasenica
12.09.2010 Trešnjevica 6 : 1 Šamot
12.09.2010 Radoje Domanović 3 : 0 Mladi rudar
12.09.2010 Vinča 2 : 2 BSK Belosavci
12.09.2010 Sloga 3 : 1 Borac
12.09.2010 16:00 Velika Reka 4 : 2 Crnča
12.09.2010 16:00 Bratstvo 0 : 2 Radjevac
12.09.2010 16:00 Sloga (S) 0 : 3 Studenac
12.09.2010 16:00 Stari Jadar 3 : 0 Mladost
12.09.2010 16:00 Sloga (K) 5 : 1 Granit
12.09.2010 16:00 Cer 3 : 1 Podrinje
12.09.2010 16:00 Stolice 1 : 3 Rudar
12.09.2010 Proleter 0 : 1 Drina
12.09.2010 Mladost(M) 2 : 1 Duško
12.09.2010 Sloboda 2 : 4 Mladost(P)
12.09.2010 Napredak 0 : 2 Petlovača
12.09.2010 Partizan 3 : 0 Omladinac
12.09.2010 Sloga 1 : 1 Budućnost
12.09.2010 Mladi Borac 1 : 0 Milicionar
12.09.2010 Pocerina 1 : 5 Korman
12.09.2010 Mladost 2 : 1 Provo
12.09.2010 Karađorđe 5 : 0 Vlašić
12.09.2010 Jelen 5 : 1 Maovi MH
12.09.2010 Rankovac 3 : 1 Mladost Zvezd
12.09.2010 Hajduk 3 : 2 Varna
12.09.2010 Sloga Mat 2 : 2 Pričinović
12.09.2010 Mrovska 4 : 2 Galeb
12.09.2010 16:00 Jedinstvo 1 : 7 Rajac
12.09.2010 16:00 Veliševac 5 : 1 Borac
12.09.2010 16:00 Mladost 3 : 2 Liplje
12.09.2010 16:00 Komanice 2 : 0 Toplica
12.09.2010 16:30 Kotešica 2 : 2 Tešnjar
12.09.2010 16:30 Pričević 1 : 1 OFK Povlen
12.09.2010 16:30 Mladost (VK) 6 : 1 Dupljaj
12.09.2010 16:30 Milenko Pavlović 3 : 1 Mladost (D)
12.09.2010 16:30 Gradac 1 : 1 Lukavac
12.09.2010 16:30 Iskra 5 : 0 Polet
12.09.2010 16:00 Pepeljevac 2 : 2 Proleter
12.09.2010 16:00 Stepanje 3 : 1 Kolubara Gaj
12.09.2010 16:00 Ratkovac 2 : 1 Nepričava
12.09.2010 Jasunja 1 : 2 Mladost
12.09.2010 16:00 Mladost (D) 1 : 0 Polet
12.09.2010 16:00 Crni Vrh 2 : 1 Javor
12.09.2010 16:00 Sindjelic (G) 2 : 1 Sindjelic (V)
12.09.2010 16:00 Kolare 4 : 0 Radnicki
12.09.2010 16:00 Sloboda 2 : 1 Rudar
12.09.2010 17:00 Kupci 4 : 2 Jedinstvo
12.09.2010 17:00 Belović 1 : 1 Mladi Radnik
12.09.2010 17:00 Pakasnica 2 : 4 Omladinac
12.09.2010 17:00 Jastrebac 3 : 0 Rubin
12.09.2010 16:30 Đurđin 2 : 4 Žednik
12.09.2010 16:30 Bratstvo 2 : 2 Udarnik
12.09.2010 16:30 Poljoprivrednik 1 : 0 Mala Bosna
12.09.2010 16:30 Elektrovojvodina 2 : 2 Hajduk
12.09.2010 16:30 Lokomotiva 3 : 3 Bačka 1901 B
12.09.2010 16:00 Slavija 5 : 1 Eđšeg
12.09.2010 16:00 Sokolac 3 : 3 Mladost
12.09.2010 16:30 Tromedja 3 : 7 Jedinstvo
12.09.2010 16:30 Horgoš Higlo 5 : 0 Hajduk
12.09.2010 16:30 Sloga 3 : 1 Tisa
12.09.2010 16:30 Slavija 1 : 1 Šampion Olimpija
12.09.2010 16:30 ŽAK 3 : 3 Jedinstvo
12.09.2010 16:30 Vojvodina 3 : 1 Napredak
12.09.2010 16:30 Borac 5 : 1 2. Oktobar
12.09.2010 16:30 1.Oktobar 6 : 1 Polet
12.09.2010 16:30 Proleter 1 : 6 Borac
12.09.2010 16:30 Roham 5 : 0 Terekves
12.09.2010 16:30 Olimpija 1 : 4 Napredak
12.09.2010 17:00 Vojvodina 2 : 1 Mladost (V)
12.09.2010 17:00 Dolovo 1 : 3 Železničar (P)
12.09.2010 17:00 Unirea 2 : 0 BSK Bavanište
12.09.2010 17:00 Pobeda 1 : 2 Borac (P)
12.09.2010 17:00 Pančevo 3 : 4 Omladinac (D)
12.09.2010 17:00 Plavi Dunav 1 : 0 Omladinac (O)
12.09.2010 17:00 Ševac 0 : 3 Karaš (K)
12.09.2010 17:00 Jedinstvo 1 : 0 Dobrica
12.09.2010 17:00 Sloga 2 : 0 Hajduk
12.09.2010 17:00 Karaš (J) 1 : 2 Borac (VS)
12.09.2010 17:00 Dunav 6 : 0 Borac (VG)
12.09.2010 17:00 Ratar 2 : 1 Hajdučica
12.09.2010 17:00 Banat 2 : 1 Potporanj
12.09.2010 Aleksa Šantić 4 : 0 Dinamo (S)
12.09.2010 Lipar 0 : 2 Jedinstvo
12.09.2010 Rusin 6 : 0 OFK Šikara
12.09.2010 Sloga 4 : 2 OFK Metalac
12.09.2010 Omladinac 2 : 0 Dunav
12.09.2010 16:30 Čenej 3 : 0 Sremac
12.09.2010 16:30 Tatra 1 : 3 Stražilovo Milan
12.09.2010 16:30 Vinogradar 0 : 4 Mladost
12.09.2010 16:30 TSK 1 : 0 OFK Sirig
12.09.2010 16:30 Proleter 3 : 2 Dinamo
12.09.2010 16:30 Borac 0 : 0 Fruškogorski partizan
12.09.2010 16:30 Fruškogorac 0 : 4 Partizan
12.09.2010 16:00 Mladost 0 : 5 Napredak
12.09.2010 16:00 Iskra 4 : 0 Mladost Radost
12.09.2010 16:00 Proleter 3 : 2 Vojvodina
12.09.2010 16:00 Jedinstvo 1 : 4 Budućnost
12.09.2010 15:00 Sloga 0 : 2 Bačka
12.09.2010 15:00 Hajduk (G) 2 : 1 Miletić
12.09.2010 15:00 Titel 1 : 1 Jedinstvo (G)
12.09.2010 15:00 Obilić 2 : 2 Hajduk (Č)
12.09.2010 16:00 Karađorđevo 3 : 0 Vojvodina
12.09.2010 16:00 Soko 3 : 1 Bačka
12.09.2010 16:00 Slavija (P) 2 : 2 Krila Krajine
12.09.2010 16:00 Borac 3 : 0 Maglić
12.09.2010 16:00 Budućnost (G) 3 : 2 Budućnost (P)
12.09.2010 16:00 Slavija (B) 3 : 3 Krivanj
12.09.2010 14:00 PSK Putinci 0 : 1 Graničar
12.09.2010 14:00 Hrtkovci 1 : 4 Rudar
12.09.2010 14:00 Polet 1 : 1 Donji Petrovci
12.09.2010 14:00 Napredak 1 : 0 Jedinstvo
12.09.2010 14:00 Jedinstvo 1 : 0 Sremac
12.09.2010 14:00 Krušedol 2 : 1 Fruška Gora
12.09.2010 14:00 Fruškogorac 2 : 1 OFK Kraljevci
12.09.2010 14:00 OFK Bikić 1 : 0 Borac
12.09.2010 14:00 Omladinac (B) 4 : 0 Sremac
12.09.2010 14:00 Jednota 9 : 0 Omladinac (M)
12.09.2010 14:00 OFK Bačinci Sloga 4 : 1 OFK Bingula
12.09.2010 14:00 Jedinstvo 0 : 2 Sinđelić
12.09.2010 14:00 Napredak 3 : 1 Graničar
12.09.2010 14:00 Bratstvo 3 : 2 Jedinstvo (LJ)
12.09.2010 15:00 Sremac 2 : 0 Graničar
12.09.2010 15:00 Fruškogorac 0 : 3 Mitros
12.09.2010 15:00 Sloga 0 : 2 Budućnost
12.09.2010 15:00 Borac 7 : 1 Sloboda
12.09.2010 15:00 Borac (VR) 2 : 3 Zmaj
12.09.2010 16:00 Vranić 1 : 2 Sloboda
12.09.2010 16:00 Borac 4 : 2 OFK Zabrežje
12.09.2010 15:00 Velika Krsna 0 : 2 Ivanca
12.09.2010 15:00 Bolec 2 : 0 Popovic
12.09.2010 15:00 Selo Mladenovac 2 : 0 Lestane
12.09.2010 15:00 Vrcin 4 : 1 Mladost
12.09.2010 15:00 Vlaska 0 : 4 Radnicki PDM
12.09.2010 15:00 Sepsin 0 : 1 Rabrovac
12.09.2010 16:00 Stari momci 2 : 1 Borac
12.09.2010 16:00 Divostin 3 : 4 Trmbas
12.09.2010 16:00 Zastava 1 : 2 Studenac
12.09.2010 16:00 Mladost 4 : 1 21. oktobar
12.09.2010 16:00 Kutlovo 1 : 3 Mladost Teferič
12.09.2010 16:30 Sloga (L) 3 : 0 Stig
12.09.2010 16:30 Vojvoda Milenko 3 : 2 Napredak (P)
12.09.2010 16:30 Sopot 2 : 1 Dunav
12.09.2010 16:30 Proleter 3 : 0 Dizel
12.09.2010 16:30 Dunavac 3 : 1 Mlava
12.09.2010 16:30 Borac (K) 1 : 1 Napredak (B)
12.09.2010 16:00 Sloga (T) 0 : 1 Jedinstvo
12.09.2010 16:00 Carevac 2 : 3 Mirko Tomić
12.09.2010 16:00 Graničar 5 : 1 Ram
12.09.2010 16:00 Pek 7 : 1 Radnički
12.09.2010 16:30 Stig (C) 2 : 2 Kobilje
12.09.2010 16:30 Sumadija 4 : 2 Pobeda
12.09.2010 16:30 Napredak 4 : 1 Mladost (B)
12.09.2010 16:30 Mladost 2 : 5 Jedinstvo
12.09.2010 16:30 Kotlenik (L) 3 : 0 Polet
12.09.2010 16:00 7. Juli 0 : 4 Cerova
12.09.2010 16:00 Borac (L) 4 : 0 Mladost (L)
12.09.2010 16:00 Polet 4 : 4 Mladost (B)
12.09.2010 16:00 Bair 2 : 2 Napredak
12.09.2010 16:00 Stojan Lazarac 3 : 2 Mladost
12.09.2010 16:00 Sumice 0 : 3 Omladinac
12.09.2010 16:00 Krnule 09 1 : 2 Sloga
12.09.2010 16:00 Torpedo 6 : 2 Mladost
12.09.2010 16:00 Polet 1 : 4 Borac
12.09.2010 16:00 Bobovik 1 : 2 Tresnjevka
12.09.2010 16:00 Dragojevac 2 : 1 Petrovac 74
12.09.2010 16:00 Sloga Trgosped 1 : 6 Sloga
12.09.2010 16:30 Žabar 2 : 1 Sava
12.09.2010 16:30 Volujac 2 : 2 Ceric
12.09.2010 16:30 Zablaće 6 : 1 Mladost
12.09.2010 16:00 Zadrugar 2 : 1 Beloševac
12.09.2010 16:00 Borac 1 : 5 Mladi radnik
12.09.2010 16:00 Radnički 1 : 0 Mladi Radnik
12.09.2010 16:00 Pobeda 4 : 0 Morava
12.09.2010 16:00 Hum 4 : 2 Jedinstvo
12.09.2010 16:00 Resavac 6 : 1 Mladost
12.09.2010 16:00 Mladost 2 : 0 Beljanica
12.09.2010 16:00 OFK Dvorište 3 : 2 Mladi Radnik
12.09.2010 16:00 Rudar 4 : 1 Resava
12.09.2010 16:00 Omladinac 4 : 1 Stari Trstenik
12.09.2010 16:00 Polet 57 2 : 5 Morava
12.09.2010 16:00 Tomako 1 : 7 Gradina
12.09.2010 16:00 Ribnik 1 : 0 Stara Čaršija
12.09.2010 16:00 Mačkovac 0 : 5 Kruševica
12.09.2010 16:00 Drugari 2 : 0 Ribare
12.09.2010 16:00 Polet 1 : 3 Kapidzija
12.09.2010 16:00 Zdravinje 0 : 5 Budućnost
12.09.2010 16:30 Radnički 2 : 1 Omladinac
12.09.2010 16:30 Proleter 1 : 11 Radnicki Ratar
12.09.2010 16:30 Lehel 7 : 0 Sloga
12.09.2010 16:30 MSK 1 : 2 Naftagas
12.09.2010 16:30 Jedinstvo 6 : 0 Mladost
12.09.2010 16:30 Banat 0 : 1 Gradnulica Bečkerek
12.09.2010 17:00 Vojvodina 1 : 0 Vinogradar
12.09.2010 17:00 Partizan 0 : 3 Pobeda
12.09.2010 17:00 Vitorul 2 : 0 Jedinstvo
12.09.2010 13:30 Borac (K) 6 : 0 Vojvodina
12.09.2010 13:30 Borac (S) 2 : 7 Sloga
12.09.2010 13:30 Mladost (B) 3 : 2 Car Uroš
12.09.2010 13:30 Mladost (P) 7 : 2 27. Oktobar
12.09.2010 15:00 Hajduk 2 : 0 BSK
12.09.2010 15:00 Srem 1 : 1 OFK Bosut
12.09.2010 15:00 Borac 5 : 1 Grgurevci
12.09.2010 15:00 Napredak 2 : 1 Sloga
12.09.2010 16:30 OFK Radnički 3 : 1 Šumadija
12.09.2010 16:30 20. Oktobar 1 : 7 Budućnost
12.09.2010 16:30 Šumadinac 1 : 2 Stepojevac 2007
12.09.2010 16:30 Polet 0 : 1 OFK Burovo
12.09.2010 16:30 Mladi Radnik 3 : 1 Sloga
12.09.2010 16:30 Bistrica 0 : 4 Mladost
12.09.2010 16:00 Šiljakovac 0 : 3 Rožanci
12.09.2010 16:00 Borac 3 : 0 OFK Boždarevac
12.09.2010 16:00 Beljina 1 : 0 OFK Meljak
12.09.2010 16:00 Veliki Borak 1 : 1 Lisović 1977
12.09.2010 10:00 Heroj 5 : 1 Dunavac
12.09.2010 16:00 Mladost 5 : 0 Kapedunum
12.09.2010 16:00 Crvenka 3 : 1 Mabat
12.09.2010 15:00 Busije 4 : 1 Kozara
12.09.2010 15:00 BUSK 0 : 0 Institut
12.09.2010 15:00 Borac 0 : 0 Seceranac Ada
12.09.2010 15:00 OFK Petrovcic 1 : 3 Torlak
12.09.2010 Radnički 1919 1 : 1 Ravangrad
12.09.2010 15:00 Radnički (NB) 4 : 3 Sloga
12.09.2010 11:00 Vojvodina 1 : 1 Čukarički Stankom
12.09.2010 11:00 Jagodina 1 : 3 Radnički (N)
12.09.2010 11:00 Borac 1 : 1 Novi Pazar
12.09.2010 11:00 Partizan 0 : 1 Banat
12.09.2010 14:30 PIK 1 : 3 Mladost
12.09.2010 14:30 OFK Odžaci 4 : 5 Kordun
12.09.2010 14:30 ŽAK 0 : 1 Omladinac
12.09.2010 14:30 Hajduk 0 : 2 Radnički
12.09.2010 Morava (VP) 3 : 0 Karadjordje
12.09.2010 GFK Jasenica 1911 2 : 2 Šumadija (A)
12.09.2010 13:00 Vojvodina 1 : 3 Rad
12.09.2010 13:00 Zemun 0 : 2 Radnički (N)
12.09.2010 14:00 Loznica 3 : 1 Jagodina
12.09.2010 13:00 Partizan 6 : 0 Napredak
12.09.2010 10:00 Senta 2 : 2 Radnički
12.09.2010 10:00 Radnički Gladiolus 2 : 7 Obilić
12.09.2010 Morava 10 : 0 Zvižd
12.09.2010 GFK Jasenica 1911 4 : 0 Šumadija (A)
12.09.2010 Rudar 1 : 4 Sloga (PM)
12.09.2010 12:00 OFK Stenli 1 : 6 Dolina
12.09.2010 12:00 Proleter (BK) 4 : 5 OFK Plandište
12.09.2010 12:00 Mika Antić 0 : 1 Radnik
12.09.2010 12:00 Spartak (D) 0 : 3 Borac (S)
12.09.2010 14:30 Potisje 4 : 0 Proleter
12.09.2010 14:30 Preporod 2 : 2 Subotica
12.09.2010 14:30 Tavankut 6 : 2 Tisa
12.09.2010 14:30 Čantavir 1 : 0 Vinogradar
12.09.2010 14:30 Bačka 0 : 1 Krivaja
12.09.2010 13:00 Zemun 0 : 1 Sloga
12.09.2010 12:00 Loznica 1 : 1 Jagodina
12.09.2010 13:00 Partizan 4 : 1 Napredak
12.09.2010 11:00 AFK 4 : 0 Čantavir
12.09.2010 10:00 Obilić 8 : 3 Senta
12.09.2010 Morava 7 : 0 Zvižd
12.09.2010 GFK Jasenica 1911 3 : 1 Šumadija
12.09.2010 Mladi radnik (P) 7 : 0 MIP Presing
12.09.2010 Rudar 3 : 5 Panter
12.09.2010 Sloga 1 : 2 Homoljac
12.09.2010 Pinkum 0 : 2 AF Duljaj
12.09.2010 10:00 OFK Stenli 3 : 0 Dolina
12.09.2010 10:00 Proleter (BK) 0 : 6 OFK Plandište
12.09.2010 10:00 Mika Antić 3 : 0 Radnik
12.09.2010 10:00 Spartak (D) 5 : 2 Borac (S)
12.09.2010 09:30 AFK 6 : 0 Čantavir
12.09.2010 09:30 Bačka 1901 98 10 : 2 Bačka 1901 99
12.09.2010 10:00 Dinamo 9 : 0 Pančevo
12.09.2010 10:00 Dolina 3 : 0 Spartak
12.09.2010 10:00 OFK Stenli 2 : 3 Jugoslavija
Tekstualni prenos utakmice
2:0
80 izmena (Mladenovac)
2:0
79 izmena (Sremčica)
2:0
78 Gol (Mladenovac)
2:0
77 Penal (Mladenovac)
2:0
76 Gol (Mladenovac)