XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 439 utakmica za dan
Nedelja, 5 Septembar 2010

Fudbal

05.09.2010 16:30 Kolubara 1 : 3 Novi Sad
05.09.2010 16:30 Zemun 0 : 0 BASK
05.09.2010 16:30 Srem 0 : 0 Bežanija
05.09.2010 16:30 Banat 2 : 1 Radnički 1923
05.09.2010 16:30 Napredak 1 : 1 Radnički (S)
05.09.2010 16:30 Dinamo 0 : 0 Novi Pazar
05.09.2010 16:30 Sinđelić 1 : 0 Mladost (L)
05.09.2010 16:30 Proleter (NS) 2 : 0 Mladi radnik
05.09.2010 16:30 Teleoptik 0 : 2 Big bul Radnički
05.09.2010 16:30 Sloboda (Č) 1 : 1 Sloga (K)
05.09.2010 16:30 Radnički Stobeks 0 : 1 Jedinstvo
05.09.2010 16:30 Partizan (BB) 3 : 0 Mačva
05.09.2010 16:30 Jedinstvo (P) 3 : 0 Sloga (D)
05.09.2010 11:00 Car Konstantin 5 : 1 Radnički (S)
05.09.2010 16:30 Sloboda (NK) 4 : 0 Dolina
05.09.2010 16:30 Palić 0 : 0 Radnički (NP)
05.09.2010 16:30 Donji Srem 1 : 1 ČSK Pivara
05.09.2010 11:00 Žarkovo 0 : 0 Šumadija (J)
05.09.2010 16:00 Srem (J) 3 : 2 Resnik
05.09.2010 10:00 Beograd 1 : 1 Hajduk
05.09.2010 16:30 Slavija 0 : 2 Tutin
05.09.2010 16:30 Polet (T) 1 : 4 Šumadija 1903
05.09.2010 16:30 Železničar Inon 1 : 0 Crvena zvezda (S)
05.09.2010 16:30 Šapine 2 : 0 Morava (VP)
05.09.2010 16:30 Obilić 0 : 0 Zvižd
05.09.2010 16:30 Homoljac 1 : 0 Vrbovac
05.09.2010 16:30 Seljak 2 : 0 Železničar (S)
05.09.2010 16:30 Polimlje 1 : 0 Zlatibor
05.09.2010 16:30 Jadar (GD) 0 : 4 Krušik
05.09.2010 11:00 Jedinstvo Putevi 3 : 0 Drina
05.09.2010 16:30 Osečina 2 : 0 Sloga (S)
05.09.2010 16:30 Zadrugar 1 : 0 Sloga (LŠ)
05.09.2010 16:30 Pukovac 3 : 0 Ropotovo
05.09.2010 16:30 Mramor 1 : 1 Moravac Orion
05.09.2010 16:30 Mladost (B) 2 : 0 Radan
05.09.2010 16:30 Moravica (S) 2 : 0 Zloćudovo
05.09.2010 16:30 Vučje 0 : 0 Zaplanjac
05.09.2010 16:30 Radnički 3 : 1 Juhor
05.09.2010 16:30 Trgovački 2 : 0 Morava (Ć)
05.09.2010 16:30 Borac 1 : 0 Timočanin
05.09.2010 16:30 Pepeljevac 1 : 2 Trajal
05.09.2010 16:30 Slatina 0 : 1 SFS Borac
05.09.2010 16:30 Majdanpek 3 : 0 Kablovi
05.09.2010 16:30 Bor 1 : 1 Rembas
05.09.2010 16:30 Dunav 2 : 0 1. Maj
05.09.2010 10:00 Index 2 : 2 Sloga Radnički
05.09.2010 16:30 Borac 1 : 0 Jugović
05.09.2010 16:30 Mladost 1 : 1 Metalac AV
05.09.2010 16:00 Crvena zvezda (MML) 1 : 4 Milutinac
05.09.2010 16:00 Borac 1 : 0 Bulbulderac
05.09.2010 10:00 Železničar 0 : 2 Turbina
05.09.2010 16:00 Budućnost 1 : 2 PKB
05.09.2010 10:00 Radnički (R) 1 : 0 IMT
05.09.2010 16:00 Sremčica 3 : 0 Radnički (NB)
05.09.2010 10:00 GSP Polet 2 : 0 Posavac Tišma
05.09.2010 17:00 Radnik 0 : 2 Braća Vuković
05.09.2010 17:00 Budućnost 0 : 0 Rudar
05.09.2010 17:00 Ibar 5 : 3 Morava
05.09.2010 17:00 Proleter Lasta 3 : 0 Grdica
05.09.2010 17:00 Magnohrom 1 : 1 Borac (V)
05.09.2010 16:30 Beli Orao 2 : 3 Polet (SD)
05.09.2010 16:30 Sloga (B) 3 : 2 Borac (VL)
05.09.2010 16:30 Integral 1 : 1 Bata Bulić
05.09.2010 16:30 Omladinac 3 : 1 Mlava (ML)
05.09.2010 16:30 Dunavac 1 : 0 Vihor
05.09.2010 16:30 Crni Vrh 1 : 1 VGSK
05.09.2010 16:30 Sloga (K) 0 : 0 Napredak
05.09.2010 16:30 Petar Dobrnjac 2 : 0 Mladost
05.09.2010 Mladi radnik 2 : 1 Napredak
05.09.2010 Omladinac (R) 3 : 2 Lunjevac
05.09.2010 Drugovac 1 : 0 Cerovac
05.09.2010 Sloga (M) 2 : 0 Udarnik
05.09.2010 Jedinstvo (K) 2 : 2 Sloboda (L)
05.09.2010 Osipaonica 2 : 0 Budućnost (R)
05.09.2010 16:30 Šumadinac (N) 2 : 1 Lokomotiva
05.09.2010 16:30 Šumadija 4 : 1 Rača Popović
05.09.2010 16:30 Beli Orlovi 1 : 3 Banja
05.09.2010 16:30 Borac (P) 3 : 0 Partizan
05.09.2010 16:30 Karađorđe 3 : 1 Marjan
05.09.2010 16:30 Aranđelovac 2 : 0 Šumadinac (S)
05.09.2010 16:00 Antimon 2 : 1 Radnički
05.09.2010 16:00 Jedinstvo (MZ) 4 : 0 Gučevo
05.09.2010 16:00 milos pocerac 2 : 0 Dobrava
05.09.2010 16:00 Napredak 0 : 1 Lipolist
05.09.2010 16:00 Mladost 3 : 1 Mačva 2005
05.09.2010 16:00 Spartak 3 : 0 OFK Jabučje
05.09.2010 16:00 OFK Divci 2 : 1 Banjani
05.09.2010 16:00 Trlić 0 : 2 ZSK
05.09.2010 16:00 Ribnikar 1 : 2 Tulari
05.09.2010 Zlatibor voda 4 : 1 Luna Avijatičar
05.09.2010 Jedinstvo 1 : 4 Budućnost
05.09.2010 Napredak 0 : 2 Sevojno
05.09.2010 Ariljska rampa 1 : 2 Omladinac
05.09.2010 Polet 1 : 2 Jasen
05.09.2010 Radnički 6 : 1 Mladost (O)
05.09.2010 Dobrič 3 : 1 Bukovik
05.09.2010 Naša krila 1 : 3 Omladinac
05.09.2010 Rad 2 : 3 Morava
05.09.2010 Mladost (B) 0 : 0 Jastrebac
05.09.2010 Toplica 1 : 3 Rasovača
05.09.2010 Rutevac 3 : 1 Borac
05.09.2010 16:00 Bobište 1 : 0 Šumadija
05.09.2010 16:00 Jablanica 3 : 2 Mladost
05.09.2010 16:00 Milanovo 8 : 2 Radnički
05.09.2010 16:00 Plantaža 0 : 1 Čekmin
05.09.2010 16:00 Železničar 2 : 1 Sloboda
05.09.2010 16:00 Jedinstvo 10 : 0 Napredak
05.09.2010 16:00 Jedinstvo (G) 7 : 1 Polet
05.09.2010 16:00 MB 0 : 1 Gradac
05.09.2010 16:00 Progres 0 : 1 SFK Moravac
05.09.2010 16:00 Veternica 4 : 1 Morava (G)
05.09.2010 16:00 Vladimir Durković 2 : 0 Prčevac
05.09.2010 16:00 Dragoš 1 : 1 Lužnica
05.09.2010 16:00 Gnjilan 4 : 1 Borac
05.09.2010 Delijski Vis 3 : 2 Omladinac
05.09.2010 Čegar 2 : 2 OFK Niš
05.09.2010 Mladost 1 : 0 Palilulac
05.09.2010 Radnički 7 : 0 Brzi Brod
05.09.2010 Budućnost 3 : 3 Crvena zastava
05.09.2010 Sloboda 0 : 0 Proleter
05.09.2010 Vrtište 4 : 3 Jedinstvo
05.09.2010 Vulkan 3 : 0 Aluminjum
05.09.2010 17:00 Mladost 4 : 1 Kupinovac
05.09.2010 17:00 Dragocvet 3 : 2 Mladost
05.09.2010 17:00 Istok-63 1 : 0 Levac
05.09.2010 17:00 Jedinstvo 3 : 1 Buducnost
05.09.2010 17:00 Napredak (D) 8 : 1 Napredak (Z)
05.09.2010 17:00 Kušiljevo 6 : 1 Morava
05.09.2010 17:00 Lugomir 0 : 2 Sloga
05.09.2010 16:30 Ključ 4 : 0 Miloševo
05.09.2010 16:30 Sloga (K) 0 : 3 Slatina (N)
05.09.2010 17:00 Bučje 2 : 1 ŠSK
05.09.2010 17:00 Midžor 3 : 1 Mladost
05.09.2010 17:00 Sloga (M) 3 : 3 Omladinac
05.09.2010 17:00 BSK 3 : 0 Sloga (Ž)
05.09.2010 17:00 Rtanj 3 : 5 Ozren
05.09.2010 17:00 Rudar 2 : 1 Borac
05.09.2010 16:30 Bačka 5 : 2 Potisje
05.09.2010 16:30 Krivaja 4 : 2 Sloboda
05.09.2010 16:30 Vinogradar 1 : 2 Tavankut
05.09.2010 16:30 Tisa 1 : 1 Panonija IM Topola
05.09.2010 16:30 Bajša 2 : 2 Njegoš
05.09.2010 17:00 Polet (N) 2 : 2 Delija
05.09.2010 17:00 Crvena zvezda (VS) 0 : 0 Vojvodina
05.09.2010 17:00 Rusanda 0 : 2 Jedinstvo
05.09.2010 17:00 OFK Klek 2 : 1 Begej
05.09.2010 17:30 Sloga 3 : 2 Partizan (G)
05.09.2010 17:30 Kolonija 3 : 1 Radnički (B)
05.09.2010 17:30 Mladost 4 : 0 Vršac United
05.09.2010 17:30 Jugoslavija 4 : 2 Vulturul
05.09.2010 17:30 Slavija 0 : 2 Tempo
05.09.2010 16:30 Kula 4 : 1 Polet
05.09.2010 16:30 Graničar 0 : 4 Stanišić
05.09.2010 16:30 BSK 0 : 4 Hajduk
05.09.2010 16:30 Omladinac 3 : 1 OFK Odžaci
05.09.2010 16:30 Kordun 1 : 0 Borac
05.09.2010 16:30 Zadrugar 1 : 0 PIK
05.09.2010 16:00 Dunavac 2 : 2 Prva Iskra
05.09.2010 16:00 Baćevac 3 : 1 Policajac
05.09.2010 16:00 Strelac 1 : 4 Železnik
05.09.2010 16:00 PIK Zemun 1 : 0 Zmaj
05.09.2010 16:00 Borac 2 : 0 Komgrap
05.09.2010 16:00 Podunavac 0 : 1 PKB Kovilovo
05.09.2010 17:00 Olimpik 3 : 1 Vrnjci
05.09.2010 17:00 Polet 2 : 1 Čibukovac
05.09.2010 17:00 Šumadija 0 : 1 Lazac
05.09.2010 17:00 Mladost 2 : 1 Gruža
05.09.2010 17:00 Žiča 4 : 1 Granit
05.09.2010 17:00 Jedinstvo (D) 1 : 1 Mlada krila
05.09.2010 17:00 Morava 1 : 2 Ribnica
05.09.2010 16:30 Mladost 09 2 : 6 Jablanica
05.09.2010 16:30 Baćkovac Junajted 2 : 2 Lunjevica
05.09.2010 16:30 Brusnica 0 : 3 Velereč 94
05.09.2010 16:30 Foka 1 : 4 Mladi Rudar
05.09.2010 16:30 Omladinac 1 : 0 Boljkovci
05.09.2010 16:30 Gornji Branetići 0 : 1 Šilopaj
05.09.2010 16:30 Ozrem 0 : 6 Brezak
05.09.2010 16:30 Ozremica 1 : 5 Takovski Ustanak
05.09.2010 17:00 Kolektiv 2 : 4 Kragujevac
05.09.2010 17:00 Opornica 1 : 4 Ćava
05.09.2010 17:00 Šumarice 2008 2 : 2 Seljak
05.09.2010 17:00 Kremenac 3 : 0 Đuriselac
05.09.2010 17:00 Hajduk 3 : 2 Dobrača
05.09.2010 16:30 Pobeda 1 : 0 Sloga Ć
05.09.2010 16:30 Jedinstvo 1 : 0 Makce
05.09.2010 16:30 Sloga D 4 : 2 Đerdap
05.09.2010 16:30 Mladi Borac 2 : 1 Desine
05.09.2010 16:30 RSK 2 : 2 Napredak
05.09.2010 16:30 Omladinac (S) 1 : 2 Mladost
05.09.2010 16:30 Napredak (VC) 2 : 0 Rudar
05.09.2010 16:30 Krilaš 3 : 1 Zadrugar
05.09.2010 16:30 Jedinstvo 3 : 0 Napredak (S)
05.09.2010 16:30 Dragoš 1 : 2 Radnički
05.09.2010 16:30 Polet 3 : 1 BSK
05.09.2010 16:30 Košava 3 : 0 Omladinac (B)
05.09.2010 Vodice 3 : 0 Proleter
05.09.2010 Šumadija 2 : 1 Mramorac
05.09.2010 Budućnost 2 : 4 Radnik
05.09.2010 Bačinac 0 : 3 Pobeda
05.09.2010 16:30 Mladost MG 0 : 0 Lepenica
05.09.2010 16:30 Omladinac 1 : 2 Pobeda
05.09.2010 16:30 BSK 2 : 1 Sloga (M)
05.09.2010 16:30 Karađorđe 0 : 2 Sloga (Z)
05.09.2010 16:30 Bare 3 : 0 ŽSK
05.09.2010 16:30 Mladost (R) 1 : 1 Crvena zvezda
05.09.2010 Bokanja 5 : 1 Sloga
05.09.2010 Borac 2 : 0 Prvi srpski ustanak
05.09.2010 16:30 Mladost 1 : 2 Vinča
05.09.2010 16:30 BSK Belosavci 5 : 2 Radoje Domanović
05.09.2010 16:30 Mladi rudar 4 : 2 Trešnjevica
05.09.2010 10:00 Šamot 1 : 4 OFK Šatornja
05.09.2010 Jasenica 1 : 2 Proleter
05.09.2010 16:00 Rudar 2 : 4 Cer
05.09.2010 16:00 Granit 1 : 2 Stari Jadar
05.09.2010 16:00 Mladost 7 : 2 Sloga (S)
05.09.2010 16:00 Studenac 3 : 2 Bratstvo
05.09.2010 16:00 Radjevac 2 : 0 Velika Reka
05.09.2010 Gorki 3 : 3 Mladi Borac
05.09.2010 Budućnost 6 : 2 Partizan
05.09.2010 Omladinac 4 : 0 Napredak
05.09.2010 Petlovača 4 : 1 Sloboda
05.09.2010 Mladost(P) 4 : 0 Mladost(M)
05.09.2010 Duško 1 : 1 Proleter
05.09.2010 Drina 2 : 4 Borac
05.09.2010 Varna 6 : 1 Rankovac
05.09.2010 Galeb 1 : 0 Mladost
05.09.2010 Vlašić 3 : 2 Mrovska
05.09.2010 Korman 0 : 0 Sloga Mat
05.09.2010 Pričinović 3 : 0 Jelen
05.09.2010 Provo 3 : 2 Hajduk
05.09.2010 Mladost Zvezd 2 : 1 Pocerina
05.09.2010 Maovi MH 1 : 2 Karađorđe
05.09.2010 16:00 Rajac 5 : 1 Gornji Lajkovac
05.09.2010 16:00 Komanice 2 : 2 Mladost
05.09.2010 16:00 Toplica 2 : 0 Jedinstvo
05.09.2010 16:00 Orao 2 : 2 Liplje
05.09.2010 16:30 Tešnjar 1 : 1 Iskra
05.09.2010 16:30 Polet 2 : 1 Gradac
05.09.2010 16:30 Lukavac 2 : 1 Milenko Pavlović
05.09.2010 16:30 Mladost (D) 3 : 1 Mladost (VK)
05.09.2010 16:30 Dupljaj 0 : 3 Pričević
05.09.2010 16:30 OFK Povlen 3 : 4 Kotešica
05.09.2010 16:30 Radnicki 1 : 3 Sindjelic (G)
05.09.2010 16:30 Javor 2 : 1 Mladost (D)
05.09.2010 16:30 Polet 3 : 3 Ursule
05.09.2010 16:30 BSK 2 : 1 Napredak
05.09.2010 17:00 Gornji Stepoš 3 : 3 13.April
05.09.2010 17:00 Kupci 4 : 0 Mladi Radnik
05.09.2010 17:00 Belović 3 : 0 Omladinac
05.09.2010 17:00 Pakasnica 5 : 1 Jastrebac
05.09.2010 16:30 Bačka 1901 B 0 : 2 Elektrovojvodina
05.09.2010 16:30 Hajduk 4 : 0 Poljoprivrednik
05.09.2010 16:30 Mala Bosna 1 : 0 Bratstvo
05.09.2010 16:30 Udarnik 4 : 1 Žednik
05.09.2010 17:00 Borac 4 : 2 ŽAK
05.09.2010 17:00 2. Oktobar 2 : 2 Vojvodina
05.09.2010 17:00 Napredak 2 : 1 Jedinstvo
05.09.2010 17:00 Olimpija 2 : 3 1.Oktobar
05.09.2010 17:00 Napredak 6 : 0 Roham
05.09.2010 17:00 Terekves 3 : 0 Proleter
05.09.2010 17:00 Borac 10 : 0 Polet
05.09.2010 17:30 Omladinac (O) 8 : 1 Pančevo
05.09.2010 17:30 Omladinac (D) 4 : 3 Glogonj
05.09.2010 17:30 Jedinstvo Stević 9 : 1 Pobeda
05.09.2010 17:30 Proleter 1 : 6 Unirea
05.09.2010 17:30 BSK Bavanište 2 : 1 Dolovo
05.09.2010 17:30 Mladost (V) 1 : 1 Borac (S)
05.09.2010 17:30 Banat 4 : 1 Ševac
05.09.2010 17:30 Potporanj 5 : 1 Ratar
05.09.2010 17:30 Hajdučica 4 : 0 Dunav
05.09.2010 17:30 Crvena zvezda 1 : 0 Karaš (J)
05.09.2010 17:30 Borac (VS) 1 : 2 Sloga
05.09.2010 17:30 Hajduk 2 : 1 Jedinstvo
05.09.2010 17:30 Dobrica 2 : 2 Karaš (K)
05.09.2010 Omladinac 5 : 0 Aleksa Šantić
05.09.2010 Dunav 3 : 3 Panonija
05.09.2010 Terekveš 2 : 1 Sloga
05.09.2010 OFK Metalac 4 : 7 Rusin
05.09.2010 OFK Šikara 2 : 2 Lipar
05.09.2010 Jedinstvo 3 : 2 Dinamo (S)
05.09.2010 16:30 Fruškogorac 4 : 1 Čenej
05.09.2010 16:30 Partizan 5 : 0 Borac
05.09.2010 16:30 Dinamo 2 : 1 TSK
05.09.2010 16:30 OFK Sirig 4 : 2 Vinogradar
05.09.2010 16:30 Bačka 2 : 1 Tatra
05.09.2010 16:30 Jedinstvo 0 : 3 Sutjeska
05.09.2010 16:30 Budućnost 4 : 3 Proleter
05.09.2010 16:30 Mladost Radost 3 : 0 Mladost
05.09.2010 16:30 Vojvodina 2 : 0 Iskra
05.09.2010 15:00 Bačka 4 : 3 Obilić
05.09.2010 15:00 Hajduk (Č) 2 : 2 Titel
05.09.2010 15:00 Jedinstvo (G) 1 : 0 Hajduk (G)
05.09.2010 15:00 Miletić 2 : 0 Sloga
05.09.2010 16:30 Krila Krajine 2 : 0 Karađorđevo
05.09.2010 16:30 Vojvodina 2 : 2 Borac
05.09.2010 16:30 Maglić 2 : 1 Budućnost (G)
05.09.2010 16:30 Budućnost (P) 0 : 3 Soko
05.09.2010 16:30 Bačka 2 : 1 Slavija (B)
05.09.2010 16:30 Krivanj 0 : 1 Slavija (P)
05.09.2010 14:00 Fruškogorac 3 : 1 PSK Putinci
05.09.2010 14:00 OFK Kraljevci 4 : 1 Krušedol
05.09.2010 14:00 Fruška Gora 1 : 1 Jedinstvo
05.09.2010 14:00 Sremac 1 : 0 Napredak
05.09.2010 14:00 Jedinstvo 4 : 1 Polet
05.09.2010 14:00 Donji Petrovci 4 : 0 Hrtkovci
05.09.2010 14:00 Rudar 4 : 0 Graničar
05.09.2010 14:00 Bratstvo 1 : 4 OFK Bikić
05.09.2010 14:00 Jedinstvo (LJ) 6 : 1 Napredak
05.09.2010 14:00 Graničar 2 : 0 Jedinstvo
05.09.2010 14:00 Sinđelić 2 : 0 OFK Bačinci Sloga
05.09.2010 14:00 OFK Bingula 3 : 2 Jednota
05.09.2010 14:00 Omladinac (M) 1 : 3 Omladinac (B)
05.09.2010 14:00 Sremac 0 : 2 Borac
05.09.2010 15:00 Graničar 3 : 1 Borac (VR)
05.09.2010 15:00 Zmaj 0 : 3 Borac
05.09.2010 15:00 Sloboda 1 : 1 Sloga
05.09.2010 15:00 Budućnost 4 : 2 Fruškogorac
05.09.2010 15:00 Mitros 3 : 1 Sremac
05.09.2010 16:00 Mladost (B) 1 : 3 Napredak
05.09.2010 16:00 OFK Zabrežje 0 : 4 Šumadija
05.09.2010 16:00 Sloboda 1 : 0 Mladost (Č)
05.09.2010 15:00 Ivanca 0 : 3 Sepsin
05.09.2010 15:00 Radnicki PDM 0 : 3 Vrcin
05.09.2010 15:00 Mladost 0 : 1 Selo Mladenovac
05.09.2010 15:00 Lestane 0 : 2 Bolec
05.09.2010 15:00 Popovic 2 : 0 Velika Krsna
05.09.2010 17:00 Omladinac 4 : 1 Budućnost
05.09.2010 17:00 Stubal 2 : 0 Miločajac
05.09.2010 17:00 Kablar 0 : 3 Partizan
05.09.2010 17:00 Tavnik 3 : 1 Zgodačica
05.09.2010 17:00 Progorelica 3 : 1 Bogutovačka Banja
05.09.2010 17:00 Musina reka 3 : 3 Zvezda
05.09.2010 17:00 Mladost Teferič 1 : 0 Mladost
05.09.2010 17:00 21. oktobar 3 : 0 Zastava
05.09.2010 17:00 Studenac 2 : 2 Divostin
05.09.2010 17:00 Trmbas 7 : 2 Stari momci
05.09.2010 17:00 Borac 2 : 2 Velika Sugubina
05.09.2010 16:30 Borac (K) 1 : 0 Metalac
05.09.2010 16:30 Napredak (B) 2 : 5 Dunavac
05.09.2010 16:30 Mlava 5 : 2 Proleter
05.09.2010 16:30 Dizel 1 : 2 Sopot
05.09.2010 16:30 Dunav 1 : 2 Vojvoda Milenko
05.09.2010 16:30 Stig 1 : 3 Mip Majdan
05.09.2010 16:30 Jedinstvo 4 : 0 Mladi Radnik
05.09.2010 16:30 7. Juli 0 : 4 Jedinstvo
05.09.2010 16:00 Prva Iskra 5 : 2 Jelav
05.09.2010 16:00 Borac (K) 2 : 3 Hajduk
05.09.2010 17:00 Napredak 4 : 2 Stojan Lazarac
05.09.2010 17:00 Mladost 1 : 7 Omladinac
05.09.2010 17:00 Torpedo 3 : 1 Cer
05.09.2010 17:00 Buducnost 2 : 1 Fortuna
05.09.2010 17:00 Sloga 4 : 1 Sloga Trgosped
05.09.2010 17:00 Sloga 6 : 0 Dragojevac
05.09.2010 17:00 Petrovac 74 2 : 1 Bobovik
05.09.2010 17:00 Tresnjevka 1 : 4 Polet
05.09.2010 17:00 Borac 6 : 2 Torpedo
05.09.2010 17:00 Mladost 1 : 2 Krnule 09
05.09.2010 16:30 Vragočanica 5 : 1 Borac
05.09.2010 16:30 Mladi radnik 1 : 2 Zadrugar
05.09.2010 16:30 Beloševac 4 : 2 Mali korak
05.09.2010 16:30 Rudar 3 : 2 Medveđa
05.09.2010 16:30 Resava 4 : 4 OFK Dvorište
05.09.2010 16:30 Mladi Radnik 2 : 1 Mladost
05.09.2010 16:30 Beljanica 3 : 0 Resavac
05.09.2010 16:00 Gradina 7 : 0 Polet 57
05.09.2010 16:00 Morava 5 : 1 Jugovići
05.09.2010 16:00 Stari Trstenik 1 : 1 Topoljak
05.09.2010 16:00 Vinogradar 5 : 5 Beli Orlovi
05.09.2010 16:00 Mačkovac 2 : 2 Parunovac
05.09.2010 16:00 Zdravinje 1 : 3 Drugari
05.09.2010 16:00 Kapidzija 3 : 3 Modrica
05.09.2010 16:00 Gaglovo 1 : 2 Ribare
05.09.2010 17:00 Omladinac 2 : 2 MSK
05.09.2010 17:00 Naftagas 6 : 4 Lehel
05.09.2010 17:00 Sloga 4 : 2 Proleter
05.09.2010 17:00 Radnicki Ratar 3 : 1 Radnički
05.09.2010 17:00 Mladost 0 : 3 Banat
05.09.2010 17:00 OFK Gradnulica 0 : 1 ŽFK Banat
05.09.2010 17:30 Janošik 2 : 0 Banat
05.09.2010 13:30 27. Oktobar 1 : 4 Mladost (B)
05.09.2010 13:30 Car Uroš 6 : 0 Borac (S)
05.09.2010 13:30 Sloga 1 : 1 Borac (K)
05.09.2010 13:30 Vojvodina 1 : 2 Planinac
05.09.2010 15:00 Sloga 1 : 1 Borac
05.09.2010 15:00 Grgurevci 0 : 1 Srem
05.09.2010 15:00 OFK Bosut 0 : 0 Hajduk
05.09.2010 15:00 BSK 2 : 1 Planinac
05.09.2010 16:30 Šumadija 3 : 0 Bistrica
05.09.2010 16:30 Mladost 3 : 3 Mladi Radnik
05.09.2010 16:30 Sloga 2 : 3 Polet
05.09.2010 16:30 OFK Burovo 6 : 1 Šumadinac
05.09.2010 16:30 Stepojevac 2007 1 : 0 20. Oktobar
05.09.2010 16:30 Budućnost 2 : 1 OFK Radnički
05.09.2010 10:00 Mabat 1 : 5 Mladost
05.09.2010 15:00 OFK Petrovcic 0 : 6 Busije
05.09.2010 15:00 Novi Beograd 5 : 2 Borac
05.09.2010 15:00 Seceranac Ada 1 : 0 BUSK
05.09.2010 15:00 Institut 2 : 1 Kozara
05.09.2010 15:30 Lemind Lavice 1 : 6 Mašinac PZP
05.09.2010 14:00 Unafortuna 04 1 : 5 Mačva
05.09.2010 13:00 Novi Pazar 1 : 0 Jagodina
05.09.2010 13:00 Radnički (N) 1 : 0 Vojvodina
05.09.2010 15:00 BSK Borča 1 : 0 Sloga
05.09.2010 14:30 Kula 0 : 0 Polet
05.09.2010 14:30 Graničar 1 : 1 Stanišić
05.09.2010 14:30 BSK 3 : 7 Hajduk
05.09.2010 14:30 Omladinac 6 : 2 OFK Odžaci
05.09.2010 14:30 Kordun 5 : 5 Borac
05.09.2010 14:30 Zadrugar 14 : 1 PIK
05.09.2010 Karadjordje 3 : 2 Rudar
05.09.2010 Smederevo 3 : 0 Mladi radnik (R)
05.09.2010 Šumadija (A) 4 : 1 Morava (VP)
05.09.2010 11:00 Jagodina 2 : 1 Beograd
05.09.2010 11:00 Borac 2 : 1 Zemun
05.09.2010 13:00 Radnički (N) 1 : 2 Vojvodina
05.09.2010 10:00 Rad 3 : 2 Teleoptik
05.09.2010 13:00 BSK Borča 1 : 1 Sloga
05.09.2010 10:00 Palić 0 : 3 Senta
05.09.2010 10:00 AFK 6 : 0 Radnički Gladiolus
05.09.2010 10:00 Obilić 8 : 0 Lokomotiva
05.09.2010 Sloga (PM) 1 : 2 Mladi radnik (P)
05.09.2010 Smederevo 7 : 3 Železničar (P)
05.09.2010 Šumadija (A) 2 : 1 Morava
05.09.2010 14:30 Bačka 1 : 10 Potisje
05.09.2010 14:30 Krivaja 4 : 0 Sloboda
05.09.2010 14:30 Vinogradar 1 : 3 Tavankut
05.09.2010 14:30 Tisa 12 : 1 Panonija IM Topola
05.09.2010 14:30 Bajša 4 : 4 Njegoš
05.09.2010 13:00 Jagodina 3 : 0 Bežanija
05.09.2010 13:00 Borac 3 : 0 Zemun
05.09.2010 11:00 Radnički 1923 2 : 0 Kruševac
05.09.2010 11:00 Njegoš 0 : 6 Potisje
05.09.2010 AF Duljaj 2 : 0 Sloga
05.09.2010 Panter 0 : 10 Mladi radnik (P)
05.09.2010 Šumadija 1 : 4 Morava
05.09.2010 10:00 Subotica 1 : 9 Bačka 1901 98
05.09.2010 10:00 Senta 2 : 4 AFK
05.09.2010 10:00 Jugoslavija 1 : 8 Dolina
05.09.2010 10:00 Spartak 0 : 8 Dinamo