Rembas
Morava 1918
Levač
Gol
Maksić je izveo korner a u kaznenom prostoru gostiju najbolje se snašao Gašić koji povećava rezultat na 1:0
54'
Gašić lider Vinogradara

Po prohladnom vremenu i raskvašenom terenu Vinogradar je dočekao mladu i veoma dobru ekipu Sloge iz Despotovca. Gosti  su  bolje otvorili  utakmicu i u 4.  minutu Mijušković je precizno i odlično šutirao ali golman Radulac odlično odbranio. Domaćin uzvraća u 6. minutu posle udarca Maksića Dejan Nikolić šutira a lopta kači stativu gola Jevremovića i odlazi u gol aut. U 12. minutu gosti ponovo u prilici ali šut odlazi pored gola. Veoma dobru priliku gosti nisu iskoristili u 19. minutu tačnije Vujačić kada je njegov šut izblokirao Gašić. Imao je isti igrač bolju priliku u 22. minutu kada lopta preskače odbranu domaćina i stiže do Vujačića koji izbija sam ispred golmana Radulca ali šutira pored gola. Maksić je u 40 minutu šutirao a lopta golmana Jevremovića pogađa u nogu i  odlazi u korner.

U drugom poluvremenu posle promašenih šansi  sledi kazna, Gašić u 6.0 minutu pokazuje koliko znači domaćoj ekipi i kao pravi vođa posle kornera dva -tri suta i odbrana golmana pogađa za 1:0. Senku na utakmicu ostavio je vrlo loš sudija koji je u 77.minutu posle prodora Ivana Nikolića u šesnestercu gostiju biva oboren a sudija David Veljković vraća loptu ceo metar van kaznenog prostora. Protestvovali su domaći igrači ali sudija nije promenio odluku .

Posle utakmice na večeri  trener Srba Stanković održao je kratak govor u ime uprave kluba gde se zahvalio svima koji su pomogli klub. Takođe, rekao  je da je Vinogradar po prvi put u istoriji ušao u zonu kao prvak Prve rasinske okružne lige što je veliki uspeh. Takođe uputio je veliku zahvalnost Zoranu Anđelkoviću Đeki koji je deo svog život posvetio klubu . Srba Stanković se zahvalio i novinarima koji prate rad Vinogradara. Nadam  se da će klub da nastavi sa ovakvim rezultatima i da će momci da nastave u sledećem delu prvenstva, a naš zadatak to jest mene i generalnog  sekretara Vladimira Karajlića da zadržimo ove momke. Na kraju je zamolio sve prisutne da ustanu i pozdrave ove momke što je ispraćeno  gromoglasnim alauzom.

Vinogradar - Sloga (D) 1:0 (0:0)

Zleginje-Stadion Vinogradara. Gledalaca:100. Sudija: David  Veljković (Kruševac) 5. Strelac: Gašić. u 60 minutu. Žuti kartoni: D.Nikolić,Terzić, I.Nikolić (Vinogradar), Mijušković (Sloga). Igrač utakmice:Gašić.

Vinogradar: Radulac 8, Stepić 7, Gašić 8, Čukuranović 7, D.Nikolić 7, Knežević 6,5 (I.Nikolić 7), Maksić 7 (Gajić-), Terzić 7, Todorović 7, Zdravković 7 (Petković-), Kovačević 7 (Zečević-).

Sloga (D): Jevremović 7, Nikodijević 6,5, Vučković 7 (Nedeljković), Matanović 6,5, Mijušković 7, Živanović 6,5, Andrejić 7, Dragutinović 6,5, Vujičić 6,5, Živković 7, Milanović 7.

Zonske lige Zonske lige Zona "Zapad" Vinogradar Sloga (D)