Rembas
Morava 1918
Levač
Autogol
Zdravković je probio po strani i centrirao u kazneni prostor ,a gostujući igrač je nesrećno loptu skrenuo u svoju mrežu
20'
Vinogradar slavio autogolom Savića

Domaćin je poveo u 15. minutu Zdravković je odlično prošao po desnoj strani i centrirao, lopta prolazi kroz peterac a na drugoj stativi Savić u nameri da loptu izbaci u korner šalje je u sopstvenu mrežu za 1:0. Gosti iz Kušiljeva tokom celog meča nisu ozbiljnije zapretili golmanu domaćih.

U drugom poluvremenu domaćin je zaigrao nešto bolje pa je u 64. minutu rezervista Ivan Nikolić  pogadio stativu. U 77. minutu Radulac odlično ispucava loptu do Ivana Nikolića a on glavom spušta za Maksića koji šutira a golman gostiju izbacuje u korner.  Pred sam kraj utakmice Ivan Nikolić prolazi po levoj strani i ponovo pronalazi Maksića koji šutira, a golman Martin brani njegov udarac.

Vinogradar ( Z) - Kušiljevo 1: 0(1: 0)
Zleginje-Stadion Vinogradara. Gledalaca: 100. Sudija Lazar Nikolić (Paraćin). Strelci: Savić 15. (auto gol). Žuti kartoni: Zdravković, Todorović, Kovačević  (Vinpgradar ), Simić, Mirić ( Kušiljevo). Igrač utakmice: Čukuranović.

Vinogradar: Radulac-, Stepić 6, Lisinac 5, D. Nikolić 6,5, Knežević 6 (Petković 6) Maksić 6,5, Čukuranović 7, Terzić 5 (Zečević-), Zdravković 6,5( I.Nikolić 6), Todorović 6, Kovačević 6.

Kušiljevo: Martin 7, Ilić 7, Simić 5, Golubović 6, Krstić 5, Milić 5,5, Arsić 5 (Dobrota-), Marković 5 (Todorović-), Didanović 6, Kostić 6, Mirić 6.