Šumadinac (S)
Prvi srpski ustanak
Lokomotiva
Bez iznenađenja u Šatornji

U 10.kolu Međuopštinske lige Aranđelovac Topola fudbaleri Sloge poraženi su u Šatornji od istoimene ekipe rezultatom 2:1.Bila je to prava prvenstvena utakmica. U taktičkom nadmudrivanju bolje su se snašli domaći igrači. U 8.minutu Stojanović se najbolje snašao u šesnaestercu Sloge i doveo domaće u vođstvo. Gosti su mogli do izjednačenja u 33.minutu,ali je Pavković šutirao pored gola.

U nastavku viđena je otvorenija igra sa obe strane. U 67.minutu Prokić je udvostručio prednost domaćina. Fudbaleri Sloge su sve vreme napadali i stvarali prilike. Da su Vesić u 70. i Ivanović u 73.minutu bili prisebniji, rezultat je mogao biti drugačiji. U 89.minutu Pavković je perfektnim udarcem sa 20-ak metara poslao loptu iza leđa nemoćnog golmana Gavrilovića. Ali, za preokret nije bilo vremena.

Domaći igrači mogu biti zadovoljni sa nova tri boda. Fudbaleri Sloge,i pored zavidne igre koju su prikazali u Šatornji, ipak nisu uspeli da iznenade jednog od favorita za osvajanje prvenstva.

OFK Šatornja ( Šatornja ) - Sloga ( Zagorica ) 2:1