VGSK
Šumadija

Podela bodova u Zagorici

17.10.2010 Nikola Zagorica

Fudbaleri Sloge u 9.kolu Međuopštinske lige Aranđelovac Topola odigrali su nerešeno sa Proleterom iz Jelovika 2:2. U 15.minutu Petrović je sjajnim udarcem sa 20-ak metara savladao golmana gostiju. U 19.minutu već je bilo 2:0 za Slogu. Pavković je bio strelac. Bio je to nagoveštaj da bodovi ostaju u Zagorici. Međutim, borbeni gosti ni jednog trenutka se nisu predavali i do kraja poluvremena uspeli su da postignu dva gola. Precizni su bili Mirković u 37. i Jović u 43.minutu.

U nastavku viđena je požrtvovana igra sa obe strane. Domaći igrači imaju razloga da žale za propuštenim šansama. U 52.minutu Pavković je odlično šutirao, ali je pogodio prečku. U 71.minutu Antonijević je snažno raspalio po lopti sa 35.metara. Ovaj put stativa je bila saveznik golmanu gostujuće ekipe. Bio bi to gol za TV špice. Ipak rezultat sa poluvremena je ostao nepromenjen. Kada se sve sabere, čini se da gosti imaju više razloga za zadovoljstvo jer su jedina ekipa koja je uspela da ostane neporažena u Zagorici.

Sloga ( Zagorica ) - Proleter ( Jelovik ) 2:2