Napredak
OFK VrŔac
Mladost (L)
Brajić sa dva gola nokautirao IMT

Zaostala utakmica kraj hale sportova na Novom Beogradu odigrana je po sunčanom vremenu i na dobro pripremljenom terenu, a idealni uslovi su omogućili akterima da prikažu solidnu igru. Posle kraćeg ispitivanja snaga inicijativu su preuzeli domaći igrači, mada prvu dobru priliku imaju gosti preko Pirgića u 24. minutu, Å”utirao je iskosa sa desetak metara, lopta je otiÅ”la iznad gola.

Ā

Zvezda od 30. minuta vodi 1:0, nakon greÅ”ke golmana Vojvodića, Brajić je uzeo loptu i sa ivice kaznenog prostora je poslao u praznu mrežu. PokuÅ”ali su domaći do odmora da poravnaju rezultat, ali svi njihovi napori nisu dali rezultata.

Samo Å”to se krenulo u nastavku Brajić je mogao da duplira prednost, ali je sa 6-7 metara Å”utirao pravo u Vojvodića. Uzvratio je u 53. minutu na drugoj strani Krstić, njegov Å”ut iz blizine krajnjim naporom je odbranio golman Zvezde Nikolić. Gledamo mnogo zanimljiviji fudbal nego u prvih 45 minuta.

Do izjednačenja domaći dolaze u 75. minutu i opet je krivac golman, ovog puta Crvene Zvezde. Lečić je vratio loptu Nikoliću, a ovaj je nespretno rukom umesto u korner ubacio u sopstvenu mrežu. Zvezda ipak do tri boda dolazi drugim pogotkom Brajića u 87. minutu na asistenciju Stojsavljevića. Pobedi se ne gleda u zube, mada bi najpravedniji rezultat bio nereÅ”en.

Zbog reprezentativne pauze prvenstvo se nastavlja 1. aprila kada će Crvena Zvezda ugostiti Brodarac, dok IMT putuje u Lučane.Ā

IMT - CRVENA ZVEZDA 1:2 (0:1)

STADION: FK IMT. GLEDALACA: 150. GL.SUDIJA: Milenković Miroslav. POM.SUDIJE: Bogićević Goran i Hrutka Marko. STRELCI: Nikolić 75.min (a.g.) (IMT), Brajić 30. i 87.min (C.Zvezda). ŽUTI KARTONI: Marić, Pirgić i Ćebić (C.Zvezda).

IMT: Vojvodić, Gajinov, Maduba, Obekpa, TeÅ”anović, Beković, Krstić, Čolić (Karaman), Å edrak (Stevanović), Ognjenović (Ikporo), Luković.

CRVENA ZVEZDA: Nikolić, Matić (Ćebić), Goldin (Nikčević), Marić, Lečić, Krivokapić (Ivić), Miranović, Brajić, BoÅ”ković (Ivanković), Stojsavljević, Pirgić.