Sloga (L)
Sloga (D)
Vinogradar
Donjiem Kopaoniku samo bod nade za opstanak protiv Žabara

Nisu uspeli igrači Donjeg Kopaonika da zabeleže pobedu na svom terenu i pobegnu iz opasne zone. Već u 9. minutu domaćin je poveo golom odličnog Lazića. Uspeli su gosti da izjednače u 21. minutu golom Milojevića. Nastavili su domaći igrači da napadaju gol gostiju i ponovo je Lazić koji je bio najveća pretnja po goste u 41. minutu biva oboren u šesnaestercu, a glavni sudija bez razmišljanja pokazuje na belu tačku. Siguran realizator je bio Krstojević.

U drugom poluvremenu kada su domaći fudbaleri mislili da su osvojili zlatna tri boda usledio je šok, u 47. minutu gosti stižu do izjednačenja golom Lapčevića za 2:2. Domaći fudbaleri mogu da žele za izgubljena dva boda, dok gostima i ovaj jedan bod malo šta znači jer su pretposlednja ekipa na tabeli.

Donji Kopaonik - Žabare 2:2 (2:1)

Razbojna - Stadion Donjeg Kopaonika. Bez prisustva publike. Sudija: Nikola Drašković 6 ( Kruševac). Strelci: Lazić 9. i Krstojević u 41. iz penala (Donji Kopaonik) i Milojević 21. i Lapčević u 47. minutu (Žabare). Žuti kartoni: Milutinović, Spasić (Donji Kopaonik) i Bićanin (Žabare). Igrač utakmice: Lazić.

Donji Kopaonik: Nedić 7, Stepić 6,5, Vučković 6,5, Stošković 6,5, Krstojević 6,5, Perić 6,5 Virijević 6, Spasić 6,5, Milutinović 6,5, Radmanović 6,5, Lazić 7,5.
Žabare: Milovanović 6,5, S.Lapčević ( od 46. min. U.Stojković 6), Jovanović 6, Simić 6,5 (od 58. min.Terzić 6), B.Stojković 6,5, Brkić 6, Bićanin 7, Pavlović 6,5, Milojević 7, Lazić 6,5, V.Lapčević 7 (od 87. min. Ivanović-).