Krupanj

Cer
Jadranska Lešnica

MOL Jadar: Stolice – Cer 1:0

Tri boda ostaju u Krupnju, a ne bi bilo nezasluženo i da je bilo drugačije. U prvih tridesetak minuta vodila se borba na sredinio terena tako da nije bilo prilika za postizanje pogodaka. Prvu pravu priliku imali su gosti posle kombinacije Marka Avramovića i Miroslava Matića, ali danas raspoloženi Mijaiolović je bio bolji jedan na jedan od najopasnijeg napadača Cera. Pet minuta pre kraja poluvremena Jovanović je izveo slobodan udarac sa oko 25m po zemlji. Golman je uspeo kratko da odbije loptu na koju je natrčao Nenad Marković i doveo domaće u vodjstrvo od 1:0. Mogle su Stolice da dodju do značajnije prednosti u 44' kada je Kikanović, posle vrlo lepe akcije Jovanovića i Tešmanovića, šutirao pravo u golmana.

Mnogo više uzbuđenja bilo je u drugom poluvremenu. U prvom minutu nastavka utakmice Tanasić je yahvatio loptu glavom pogodio stativu od koje se ona odbila u naručje gostujućeg golmana. U kontranapadu Marko Avramović je dobro šutirao sa oko 10-ak metara ali je Mijailović loptu izbio u korner. Do kraja utakmice graditelji igre Andrić – u ekipi Stolica i Miroslav Matić – u ekipi Cera pravili su šanse svojim saigračima koje nisu iskorišćene. Kada su gosti pokušavali da dodju do jednog boda Ristić je napravio odličnu kontru za Tešmanovića, ovaj je izbio sam pred gol ali je traljavo šutirao i poslednja šansa na utakmici je propala.

Krupanj: Stadion Stolica. Gledalaca: oko 200. Sudija: Momčilo Kastadinović (Borina). Pomoćnici:  Milenko Mišić (Brasina) i Radomir Kojić (Borina). Delegat: Vidoje Nikolić (Loznica). Strelac: Nenad Marković 40' (Stolice). Žuti kartoni: Kikanović 86' (Stolice), Novaković Milan 8' (Cer). Igrač utakmice: Milan Vukašinović (Stolice).