Mladost
Čelik

Bojažljivi Radnik

17.09.2018 sportdc.net

Radnik je gostovao kod Željezničara na Grbavici u okviru 9. kola Premijer lige. Poraženi su sa 1:0.

ŽELJEZNIČAR – RADNIK 1:0 (1:0)

Stadion: Grbavica u Sarajevu. Gledalaca: 4500. Sudija: Luka Bilbija (Prijedor). Strijelac: Krpić u 25. minutu. Žuti kartoni: Stevanović, Čurjurić (Željezničar), Aleksić, Merajić (Radnik).

ŽELJEZNIČAR: Kjosevski, Stevanović, Pavić, Čurjurić (od 90+3. minuta Dacić), Zec (od 72. minuta Veselinović), Krpić, Blagojević, Zajmović, Šabanadžović (87. minuta Hajdarević), Osmanković, Rodin.

RADNIK: Lučić, Franić, Đelmić (od 60. minuta Glišić), Vasić, Popara (od 81. minuta Brković), Šantić, Peco, Hadžić, Đurić, Aleksić, Merajić (od 60. minuta Radović).

Evo šta je o meču rekao strateg Radnika Mladen Žižović:

-Bojažljivo smo ušli u utakmicu iako smo pri rezultatu 0:0 imali šansu preko Aleksandra Vasića. Da smo tada pogodili, možda bi utakmica otišla u drugom pravcu, ovako, Željo je zasluženo slavio. U drugom poluvremenu pola sata bili smo bolji tim, stvorili dvije stopostotne šanse, ali nismo uspjeli. Iskren da budem, očekivao sam malo više od Željezničara, ali čestitam im na korektnoj igri i pobjedi - rekao je trener Radnika Mladen Žižović.