Balkanski
Lužnica
Pusta Reka
Oslabljeni Tanasko Rajić časno poražen!

Častan poraz Tanaska Rajića u Hanu. Gosti iz jedine 2 prilike na utakmici postigli 2 gola u drugom poluvremenu i došli do zaslužene pobede.

Sudija Marković časno i pošteno sudio utakmicu mada je u prvom poluvremenu na rezultatu 0:0 mogao da dosudi penal kada je nakon šuta Simonova sa distance lopta pogodila odbrambenog igrača gostiju,  koji se nalazio u petercu, u ruku. No, ako izuzmemo tu situaciju sudija Marković je sa svojim pomoćnicima odlično sudio.

Sledeće kolo Tanasko Rajić dočekuje Budućnost iz Orašja i pokušaće sve da učini da dodje do preko potrebne pobede.

Zona Jug 10.kolo:  Vladičin Han: Morava  – Tanasko Rajić 2:0

Tanasko Rajić: Petrović , Djordjević , Vasov ( Uskovic ), S. Popović, Ćirić, Bišković ( Micić ) , Djordjev, Simonov, Kostić, M. Popović ( Adamović ), Djurić .