Radnički (P)
Timok
Radnički (S)
Minimalna pobeda trsteničana i tri nova dragocena boda
Ravnopravan i zanimljiv susret u Trsteniku na stadionu kraj Morave, odigrali su domaći Trstenik PPT i gostujući OFK Sinđelić pred 200 gledalaca. Susret je vodio glavni sudija Stevan Rašić iz Leskovca. Gostii su imali zrelu priliku za pogodak u 24. minutu šut Lazarevića izblokirao je domaći igrač Janković. U 28. minutu i domaći su mogli da dođu u vođstvo ali je šut Milića prema golu Milanovića sa gol linije izbacio je Rakočević. Brz i neugodan je bio Lazarević za trsteničane, on je u gol šansi uposlio svog saigrača Stoškovića ali je ovaj šutirao pored gola trsteničana. U istom minutu igrač domaćih Perčević snažno je šutirao na gol Nišlija ali je golman Milanović odbranio taj udarac.

Igrač utakmice golman domaćih Miodragović odbranio je snažan šut Stoškovića sa linije peterca. Konačno 1:0 za Trstenik PPT u 68. minutu korner je izveo Milovanović a štoper Savić glavom pogodio mrežu gostiju. Domaći su posle dobijenog drugog žutog kartona ostali bez strelca jedinog gola Savića u 73. minutu. Osim isključenog Savića žute kartone kod trsteničana dobili su Adamac i Ljubisavljević a kod gostiju StojanovićTasić i Nikolić.