Odžaci
Akademik
Topola
Rutinski u opštinskom derbiju

Ni posle 24.kola Prve muške regionalne lige Sever, košarkaši Dunava ne znaju za poraz. Iako su u prethodnom kolu obezbedili prvo mesto i plasman u viši rang takmičenja, Alasi su nastavili pobednički niz. U kombinovanom sastavu, Dunav je rutinski savladao ekipu Stare Pazove rezultatom 100:75 (26:27, 30:17, 18:17, 26:14).

Opštinski derbi opravdao je očekivanja publike. Kao i uvek u duelima ova dva tima, u kojima pobeda nosi mnogo više od dva boda, viđena je uzbudljiva borba i velika želja za trijumfom kod igrača obe ekipe. Gosti iz Stare Pazove uspeli su da pariraju Alasima samo u prvoj deonici kada su na obe strane viđene prilično loše odbrane uz veliki broj poena. Domaći košarkaši, nošeni podrškom publike koja je došla da pozdravi nove šampione, već u drugoj četvrtini napravili su osetniju prednost koju su uspešno sačuvali u nastavku, a u poslednjih deset minuta utakmice i povećali za konačnih 100:75. Kompletnu statistiku utakmice možete pogledati nasajtu kluba. Do kraja prvenstva ostala su još dva kola. Narednog vikenda Dunav gostuje u Rumi ekipi Slovena, a zatim na svom parketu u poslednjem kolu igra protiv Železničara iz Inđije.