Baskijci lideri

Posle pobede nad Čukaričkim u Maloj Kruševici ekipa FK Varvarina zasela na tron Opštinske lige Varvarin odakle kako reče alfa i omega ovog kluba Andrija Ristić nemaju namere da ustuknu ni pred kim do kraja sezone i tako postanu okružni ligaši. Inače po rečima Andrije Ristića ekipa je ove godine drastično podmlađena ali momci izgaraju na terenu . Juče su posle velike borbe u gostima savladali Čukarički na vrućem terenu u Toljevcu i dokazali da im je mesto na vrhu tabele. Inače Varvarinci su dobro otvorili utakmicu na stadionu kraj Kalenićke reke i u prvih 15 minuta stvorili bar 5-6  stoprocentnih šansi ali su strelci bili neprecizni ili je golman domaćih Obradović činio ćuda na golu. I kako to obično biva stigla je kazna  u 33 minutu Božinović je savladao nemoćnog Radojkovića za vođstvo Brđana iz Male Kruševice! od 1:0 ipak kvalitetniji gosti su već u narednom napadu preko talentovanog Miloša Đukića izjednačili.

Na poluvreme trener gostiju Vladimir Čabrić uveo je u igru Gordana Milića I Ivana Vićića,koji su znatno poboljšali igru gostiju koji su u 75 minutu preko Gordana Milića poveli sa 1:2 da bi tačku na zasluženu pobedu Varvarinaca stavio najbolji pojedinac meča Đorđe Pavlović-

ČUKARIČKI- FK VARVARIN 1:3(1:1)

Igralište Mladosti u Toljevcu,Gledalaca 100.Sudija Vojkan Ćosić (Stalać) 7,Strelci: 1:0 Bošinović u 33 ,1:1 Đukić u 34,1:2 Milić u 75,1:3 Pavlović u 85 minutu.

ČUKARIČKI: D.Obradović7 (Boban Milićević-),Mihajlović 6,Nemanja Jevtić 6,5,Čabrić 6,Ivan Milićević 7,Todorović 6,Milosavljević 6,Nikola Jevtić 6,Božinović 7,Miloš Milićević 6,5.

VARVARIN: Radojković 7,A.Srećković 7,N.Srećković 7,Pavlović 8,Milutinović 6(Milić7,5),Jakovljević 7(Vićić 7),Jovanovičć 7,Đukić 8,Stojadinović 7,Erić 7.Jeremić 7( ivan Stojanović 7)

Igrač utakmice: Đorđe Pavlović (Varvarin)

Foto: Andrija Ristić: FK Varvarin sa potpredsednikom FSS Goranom Milanovićem ,Članom izvršnog odbora FSS Bogoljubom Stepanovićem i Gen. sekretarom FS RIS Blagojem Miloševićem prilikom posete FK Varvarinu!