Dragan Župac dvostruki strelac
05.05.2014 Dragan Ivanović

Fudbaleri dubljanskog Kamenoresca 76 nastavili su seriju pobeda u ovom delu prvenstva OFL Trstenik. Ovoga puta bili su bolji i u gostima gde su pobedili ekipu Stragara rezultatom 3:1. Kamenorezac 76 je poveo u 30. minutu utakmice pogotkom Dragana Župca, ovim rezultatom otišlo se na odmor. U nastavku se igralo otvoreno na obadve strane, jedna akcija Kamenoresca 76 završila se u šesnaestercu domaćih, gde je igrač Stragara oborio Dragana Župca u 56. minutu pa je sudija Miloš Nedeljković dosudio najstrožiju kaznu za dubljane. Precizan sa bele tačke bio je Nenad Mladenović i povećao je vođstvo na 2:0 za Kamenorezac 76. Sigurno najbolji igrač susreta Dragan Župac još jednom je ovoga puta u 62. minutu matirao golmana Stragara i to je bilo 3:0. Poraz ekipe Stragara ublažio je u 85. minutu utakmice Miloš Bulatović. U sledeććem 24. kolu OFL Trstenik Kamenorezac dočekuje Rujišnik a Stargari gostuju lideru na tabeli Starom Trsteniku. Kamenorezac 76 je ovom pobedom zauzeo četvrto mesto i u Dublju očekuje novu prvenstvenu pobedu kako bi sačuvao četvrtu poziciju.