Polet
Mladost
ZSK
Nova pobeda Tešnjara

Jesenas već otpisani i prežaljeni Tešnjar i u drugoj utakmici ovoga proleća stiže do pobede čime se ponovo vratio u borbu za opstanak u Okružnoj ligi. Ovoga puta na Riversajdu pao je Ribnikar iz Pecke, direktni konkurent. Ubedljivih 3:0 jasno govore da gosti danas u Valjevu nisu imali nikakve šanse da dođu do bodova.

Mreža gostiju zatresla se već u 9.minutu golom snalažaljivog Liknića koji je bio brži od golmana gostiju Birčanina i loptu glavom smestio u mrežu. Nakon na vreme postignutog gola Tešnjar se malo povukao vrebajući greške gostiju, i u finišu prvog poluvremena akcija iz udžbenika, brza kontra, Marjanović upošljava Kerletu, ovaj idealno centrira u srce šesnaesterca a loptu glavom u mrežu zakucava Nenad Milosavljević, koji polako postaje onaj stari ubojiti strelac. U nastavku gosti padaju sa snagom, Tešnjar opasniji, ređaju se šanse i jednu od njih koristi Marko Markovic postigavši svoj prvi gol u dresu Tešnjara za konacnih 3:0. Do svog prvenca mogao je i Lalović koji je danas pružio odličnu partiju ali je okvir gola dva puta spasao golmana gostiju.

Ovom pobedom vratila se nada u opstanak, ali za tako nešto potrebni su i bodovi sa gostovanja. Prilika za to je već u subotu kada se gostuje u Pepeljevcu. Srecno!

Tešnjar: Radojević, Vujić, Kerleta, Marković, Radovanović, Milosavljević Nebojša, Lalović, Marjanović (Selaković), Milosavljević Nenad (Jokić), Vučićević, Liknić (Stašević)