XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 360 utakmica za dan
Nedelja, 10 Jun 2018

Fudbal

10.06.2018 17:30 Železničar 2 : 1 Loznica
10.06.2018 17:30 Tutin 2 : 2 Polet
10.06.2018 17:30 Zlatibor 3 : 2 Šumadija (A)
10.06.2018 17:30 Jedinstvo Putevi 2 : 2 Karađorđe
10.06.2018 17:30 Šumadija 1903 0 : 2 Smederevo 1924
10.06.2018 17:30 Sloga (P) 2 : 1 Jedinstvo (Ub)
10.06.2018 17:30 Budućnost Krušik 2014 1 : 2 FAP
10.06.2018 17:30 Proleter Mihajlovac 0 : 3 Provo
10.06.2018 17:30 Mokra Gora 3 : 1 Mladi radnik 1926
10.06.2018 17:30 Rtanj 3 : 0 Tabane 1970
10.06.2018 17:30 Dunav 5 : 0 Timok
10.06.2018 17:30 Radnički (S) 0 : 3 Jedinstvo (P)
10.06.2018 17:30 Budućnost (P) 1 : 0 Radan
10.06.2018 17:30 Moravac Orion 2 : 0 Ozren
10.06.2018 17:30 Jedinstvo (B) 6 : 1 Trstenik PPT
10.06.2018 17:30 Pukovac 0 : 2 OFK Sinđelić
10.06.2018 17:30 Trajal 3 : 4 Car Konstantin
10.06.2018 17:30 Trepča 0 : 1 Orlovac
10.06.2018 17:30 Budućnost (O) 1 : 0 Vlasina
10.06.2018 17:30 OFK Brzi Brod 3 : 2 Vranjska Banja
10.06.2018 17:30 Tanasko Rajić 0 : 0 Jablanica
10.06.2018 17:30 Morava (VH) 5 : 3 Sloga (L)
10.06.2018 Pčinja 3 : 0 OFK Niš
10.06.2018 17:30 GFK Dubočica 4 : 0 Nebeski Andjeli
10.06.2018 Balkanski 3 : 0 Polet 1980
10.06.2018 Lužnica 0 : 3 Pusta Reka
10.06.2018 17:30 Rudar Alpos 3 : 2 Timočanin
10.06.2018 17:30 Hajduk Veljko 4 : 1 BSK
10.06.2018 17:30 Brodoremont 0 : 3 Bukovik
10.06.2018 17:30 Kablovi 0 : 3 Moravica
10.06.2018 17:30 Svrljig 0 : 4 Sloga
10.06.2018 17:30 Šarbanovac 3 : 0 Majdanpek
10.06.2018 17:30 Malošište 2 : 1 Đerdap
10.06.2018 17:30 Zaplanjac 4 : 5 Naša krila
10.06.2018 17:30 Jastrebac 5 : 3 Sloga (D)
10.06.2018 17:30 Napredak 2 : 0 Bošnjane
10.06.2018 17:30 OFK Lugomir 2 : 4 Morava 1918
10.06.2018 17:30 Poljoprivrednik 3 : 5 Žitorađa
10.06.2018 17:30 Kopaonik 0 : 3 Jedinstvo
10.06.2018 17:30 OFK Kosanica 1 : 0 OFK Topličanin
10.06.2018 17:30 SFS Borac 5 : 0 Sloga (Ć)
10.06.2018 17:30 Župa 6 : 2 Levač
10.06.2018 17:30 Hajduk 3 : 0 OFK Tekstilac
10.06.2018 17:30 Kolare 0 : 0 Mladost (S)
10.06.2018 17:30 OFK Bratstvo 4 : 3 Partizan
10.06.2018 17:30 OFK Batinac 2 : 0 Bratstvo
10.06.2018 17:30 Resavac 4 : 1 Mladi radnik
10.06.2018 17:30 Dragocvet 3 : 0 Kušiljevo
10.06.2018 17:30 Rembas 2 : 3 Juhor
10.06.2018 17:30 Poreč 2 : 1 Slatina
10.06.2018 17:30 Krivelj 5 : 3 Deli Jovan
10.06.2018 17:30 Brestovac 0 : 3 Zlot
10.06.2018 17:30 Radnički 1 : 1 Blizna
10.06.2018 17:30 Branik 2 : 0 Rudna Glava
10.06.2018 17:30 Polom 3 : 0 Čubra
10.06.2018 17:30 Ključ 9 : 0 BSK
10.06.2018 17:30 Omladinac (DR) 3 : 0 Bare
10.06.2018 17:30 Šatornja 2 : 2 BSK
10.06.2018 17:30 Partizan 7 : 2 Šumadinac
10.06.2018 17:30 Aranđelovac 2 : 0 Prvi srpski ustanak
10.06.2018 17:30 Lokomotiva 2 : 2 Banja
10.06.2018 17:30 Borac 0 : 1 Junkovac
10.06.2018 17:30 Trnava 4 : 1 ŽSK
10.06.2018 17:30 Vinča 7 : 2 Mladost MG
10.06.2018 17:30 Progres 3 : 0 Jedinstvo (Š)
10.06.2018 17:30 Kumarevo 65 6 : 0 Vučje
10.06.2018 17:30 Zloćudovo 1 : 3 Sloga
10.06.2018 17:30 Jedinstvo (G) 2 : 4 Železničar
10.06.2018 17:30 Čekmin 2 : 0 Mladi borac
10.06.2018 17:30 Polet 1 : 5 Jedinstvo (GS)
10.06.2018 17:30 OFK Brza 3 : 2 Umac
10.06.2018 17:30 Bobište 2 : 5 Mladost (V)
10.06.2018 17:30 Sloboda 7 : 0 7. Juli
10.06.2018 17:30 Podunavac 0 : 5 Borac
10.06.2018 17:30 Sloga 3 : 0 Radnik
10.06.2018 17:30 Cerovac 2 : 2 Obilić
10.06.2018 17:30 Šumadija 6 : 1 Proleter 1947
10.06.2018 17:30 Vrbovac 1 : 3 Polet
10.06.2018 17:30 SASK 0 : 1 Crvena zvezda
10.06.2018 17:30 Pobeda 0 : 1 Osipaonica
10.06.2018 17:30 Backovac Junajted 1 : 0 Jedinstvo (K)
10.06.2018 17:30 Jedinstvo (GG) 2 : 2 Prijevor
10.06.2018 17:30 Brezak 1936 0 : 3 Polet (T)
10.06.2018 17:30 Lunjevica 2 : 1 Omladinac (Z)
10.06.2018 17:30 Rudar 4 : 3 Parmenac
10.06.2018 17:30 Zadrugar 2 : 3 Spartak
10.06.2018 17:30 Šumadija 1923 1 : 0 Mladost (P)
10.06.2018 17:30 Naupare 8 : 2 Sloga (D)
10.06.2018 17:30 Čitluk 2 : 2 Šanac
10.06.2018 17:30 Knez Lazar 2015 3 : 2 Kupci
10.06.2018 17:30 Ribnik 1 : 0 FUD
10.06.2018 17:30 Sloga (M) 2 : 2 Donji Kopaonik
10.06.2018 17:30 13. April 5 : 0 Juhor
10.06.2018 17:30 Parunovac 1 : 6 Blagotin
10.06.2018 17:30 Mačkovac 2 : 3 Jastrebac
10.06.2018 17:30 Mlava (ML) 4 : 0 Borac (K)
10.06.2018 17:30 Rudar (S) 2 : 3 Đerdap
10.06.2018 17:30 Zadrugar (T) 2 : 2 Polet (SD)
10.06.2018 17:30 Rudar (K) 4 : 2 Budućnost (V)
10.06.2018 17:30 Železničar 2 : 1 Jedinstvo (Lj)
10.06.2018 17:30 Napredak 1936 3 : 1 Radnik
10.06.2018 17:30 Trgovački 6 : 4 Mladost (B)
10.06.2018 17:30 Sloga (B) 1 : 0 Makce
10.06.2018 17:30 OFK Ras 2 : 0 Stubal
10.06.2018 17:30 Rudar 3 : 2 Ibar
10.06.2018 17:30 Granit 5 : 1 Mataruge
10.06.2018 17:30 Ribnica 3 : 0 Budućnost
10.06.2018 17:30 Proleter 4 : 3 Popovići
10.06.2018 17:30 Borac 0 : 2 Novi Pazar 1928
10.06.2018 17:30 Real 1 : 0 Radnik
10.06.2018 17:30 Omladinac 1 : 1 Polet
10.06.2018 17:00 Lazarica 4 : 3 Železničar
10.06.2018 17:00 Lauš 2 : 2 Zlatar
10.06.2018 17:00 Višesava 1 : 2 Perućac
10.06.2018 17:00 Ježevica 4 : 3 Crnokosa
10.06.2018 17:00 Prvi partizan 7 : 2 Jedinstvo
10.06.2018 17:00 Ariljska rampa 4 : 0 Čajetina
10.06.2018 17:00 Omladinac 4 : 4 Jasen
10.06.2018 17:00 Polet 3 : 2 Savinac
10.06.2018 17:30 Partizan 2 : 2 Šumadija 1934
10.06.2018 17:30 Ćava 0 : 3 Mladost
10.06.2018 17:30 Sloboda 1 : 3 Zastava
10.06.2018 17:30 Jedinstvo 1 : 1 Budućnost
10.06.2018 17:30 Jadran : Korićani
10.06.2018 17:30 Sloga (D) 5 : 2 Kolonija
10.06.2018 17:30 Erdoglija 1931 2 : 2 Kutlovo
10.06.2018 17:30 Srbija 2 : 0 Šumadinac (KG)
10.06.2018 17:30 Borac (D) 2 : 2 Vodojaža
10.06.2018 17:30 Sloboda 1 : 2 Vulkan 1963
10.06.2018 17:30 Proleter (DV) 3 : 3 Mladost (M)
10.06.2018 17:30 Budućnost 3 : 0 Morava
10.06.2018 17:30 Jedinstvo (GM) : Proleter (M)
10.06.2018 17:30 Palilulac 1 : 2 Čegar 2013
10.06.2018 17:30 Vrtište 1 : 1 Crvena zastava
10.06.2018 17:30 Mladost (L) 1 : 3 Rudar
10.06.2018 17:30 AZ Borac 2014 3 : 0 Stevan Nešticki
10.06.2018 18:00 Omladinac 3 : 0 Osnić
10.06.2018 18:00 Radnički (L) 2 : 1 Midžor
10.06.2018 18:00 Rgotina 2 : 1 Kosovo
10.06.2018 18:00 OFK 019 3 : 3 Trebič
10.06.2018 18:00 Rudar (VČ) 3 : 0 Bučje
10.06.2018 18:00 Malinik 5 : 2 Sloga
10.06.2018 18:00 Graničar 3 : 0 Mladost
10.06.2018 17:30 Spartak 7 : 2 Mladost 1982
10.06.2018 17:30 Svetlost Badnjevac 4 : 1 Dundjerski
10.06.2018 17:30 NS Tatko : Pobeda
10.06.2018 17:30 Real : Kaćuša
10.06.2018 17:30 Partizanski put 2 : 3 Omladinac
10.06.2018 17:00 Ternoci 3 : 0 Lugina
10.06.2018 17:00 Trešnjevka 3 : 1 BSK Bujanovac
10.06.2018 17:00 Mladost (S) 3 : 0 FSU Južna pruga
10.06.2018 17:00 OFK Rota 0 : 3 Pavlovac
10.06.2018 17:00 OFK Alakince 3 : 1 Čelik
10.06.2018 17:30 15. Avgust 1950 8 : 0 Šumadija
10.06.2018 17:30 Beljanica 4 : 1 Pomoravlje
10.06.2018 17:30 Omladinski 1 : 1 Budućnost
10.06.2018 17:30 Borac 1805 0 : 1 Rudar (SR)
10.06.2018 17:30 Omladinac 1 : 3 Javor
10.06.2018 17:30 Mladost (J) 0 : 0 Rudar (St)
10.06.2018 17:30 Mladost (GM) 3 : 1 Moravac
10.06.2018 17:30 Sloga 5 : 5 Budućnost (Đ)
10.06.2018 17:30 Ursule 1 : 1 Mladost (K)
10.06.2018 17:30 Vinorača 1 : 2 Mladost (D)
10.06.2018 17:30 Sinđelić 1934 2 : 1 Morava (R)
10.06.2018 17:30 Morava (KS) 3 : 4 Mladost (T)
10.06.2018 17:30 Mladost (G) 5 : 3 Šantarovac
10.06.2018 17:30 Kupinovac 2 : 5 Jedinstvo
10.06.2018 17:00 Polet 6 : 0 Fruškogorac
10.06.2018 17:00 OFK Brestač 1 : 4 OFK Bikić
10.06.2018 17:00 Mladost (B) 4 : 3 Graničar (O)
10.06.2018 17:00 Sloboda 1 : 3 Donji Petrovci
10.06.2018 10:00 Fruška Gora 1 : 0 Napredak
10.06.2018 17:00 Donji Srem 2015 6 : 0 Sloga
10.06.2018 17:00 OFK Zeka Buljubaša 3 : 3 Graničar (K)
10.06.2018 17:00 Hajduk 3 : 1 Mitros
10.06.2018 17:30 Potporanj 4 : 1 Ševac
10.06.2018 17:30 Janošik 5 : 1 Borac (VG)
10.06.2018 17:30 Partizan (K) 0 : 2 Polet
10.06.2018 17:30 Ratar 3 : 2 Budućnost (A)
10.06.2018 17:30 Karaš (K) 4 : 1 Borac (VS)
10.06.2018 17:30 Dobrica 3 : 0 Vinogradar
10.06.2018 18:00 Velika Reka 3 : 2 Jedinstvo (MZ)
10.06.2018 18:00 Jadar 3 : 2 Borac
10.06.2018 18:00 Rudar 1 : 4 Milan Orlić
10.06.2018 18:00 Sloga (ST) 3 : 0 Stolice
10.06.2018 18:00 Mladost (BR) 0 : 2 Antimon
10.06.2018 18:00 Sloga (LŠ) 2 : 3 7. Juli
10.06.2018 18:00 Trešnjevka 4 : 3 Pocerina
10.06.2018 18:00 Vlašić 2 : 3 Dobrava
10.06.2018 18:00 Radnički 3 : 0 Mladost (PP)
10.06.2018 18:00 Šipurske livade 1 : 1 Karađorđe
10.06.2018 18:00 Pričinović 4 : 3 Dušan Silni
10.06.2018 18:00 Miloš Pocerac 2013 2 : 4 Provo 2015
10.06.2018 18:00 Vojvoda Stepa Stepanović 3 : 1 Sloga
10.06.2018 17:30 OFK Morava 3 : 0 Omladinac
10.06.2018 17:30 Real 4 : 3 Gradac
10.06.2018 17:30 BSK 5 : 3 Mladost (B)
10.06.2018 17:30 ŠFU Derbi 2016 2 : 1 Plantaža
10.06.2018 17:30 Šumadija 3 : 0 Radnički
10.06.2018 17:30 Lemind 1953 3 : 5 Sušica 2012
10.06.2018 11:00 Bratstvo 4 : 2 Marjan MB
10.06.2018 17:30 Milanovo 5 : 2 Moravac (P)
10.06.2018 17:30 Crvena Jabuka 0 : 1 Dimitrije Tucović
10.06.2018 17:30 Kalenić 3 : 0 Polet (T)
10.06.2018 17:30 Polet (DL) 2 : 3 OFK Stublenica
10.06.2018 17:30 OFK Paljuvi 1 : 1 Rubribreza
10.06.2018 17:30 Čučuge 3 : 1 Joševa
10.06.2018 17:30 Gunjevac 1 : 0 Rudar
10.06.2018 17:30 Kotešica 0 : 0 Kolubara 2
10.06.2018 17:30 Stari drugari 4 : 5 Milenko Pavlović
10.06.2018 17:30 OFK Brđanac 2 : 0 Mladost (L)
10.06.2018 17:30 Komanice 3 : 0 Mladost (VK)
10.06.2018 17:30 Jadar 2013 1 : 0 Bujačić
10.06.2018 17:30 Rakac Stave 5 : 1 Rajac
10.06.2018 17:30 Polet 2 : 3 Borac
10.06.2018 17:30 Jugovići 0 : 3 Omladinac
10.06.2018 17:30 Velika Drenova 3 : 2 Stari Trstenik
10.06.2018 17:30 Polet 57 5 : 1 Beli Orlovi
10.06.2018 17:30 Trudbenik 4 : 5 Borac
10.06.2018 17:30 Mladi Gorani 4 : 5 Rubin (Z)
10.06.2018 17:30 Rubin (DS) 3 : 0 Gradina
10.06.2018 17:30 Varvarin 5 : 5 14. Oktobar
10.06.2018 17:30 OFK Žeželj 7 : 2 Divostin
10.06.2018 17:30 Bratstvo 1975 0 : 2 Pobeda
10.06.2018 17:30 Vinogradi DB : Maršić
10.06.2018 17:30 OFK Bagremar 5 : 1 Košutnjak
10.06.2018 17:30 Sloga (M) 5 : 3 Žitkovica 2017
10.06.2018 17:30 Dunavac (P) 1 : 2 Žika Marković Uča
10.06.2018 17:30 Napredak 1934 1 : 0 Obilić (Ž)
10.06.2018 17:30 Radnički (P) 2 : 5 Napredak (P)
10.06.2018 17:30 Sirakovo 1 : 2 Dizel
10.06.2018 17:30 Desine 2 : 1 Stig 1955
10.06.2018 17:30 Sloga 1952 7 : 0 Jasenovac
10.06.2018 17:30 Manastirica 1 : 3 Radnički (K)
10.06.2018 17:30 Omladinac (Š) 3 : 4 BSK 1924
10.06.2018 17:30 Rade Milošević 1 : 3 Krilaš
10.06.2018 17:30 Omladinac (B) 3 : 2 Napredak (S)
10.06.2018 17:30 Mladost (R) 4 : 1 Integral
10.06.2018 17:30 Hajduk 3 : 4 Centar
10.06.2018 17:30 Obilić 1 : 3 Fruškogorac
10.06.2018 17:30 Bačka 5 : 2 Borac
10.06.2018 17:30 Čenej 1 : 0 Susek
10.06.2018 17:30 Miletić 6 : 0 Moskva
10.06.2018 17:30 Jadran 5 : 0 Tromedja
10.06.2018 17:30 AFK 2 : 0 Čoka
10.06.2018 17:30 Tisa 3 : 1 Šampion
10.06.2018 17:30 Slavija 3 : 3 Jedinstvo (M)
10.06.2018 17:30 Jedinstvo (SK) 3 : 1 Graničar
10.06.2018 17:00 Obilić 2 : 0 Eđšeg
10.06.2018 17:00 Pobeda 3 : 2 Jedinstvo
10.06.2018 17:00 Tomislavci 1 : 1 Krivaja
10.06.2018 17:00 Budućnost 1 : 4 Vojvodina
10.06.2018 17:30 Rongo Siti 1 : 3 Mladost
10.06.2018 17:30 Sloboda 7 : 0 Nišavac
10.06.2018 17:30 Pobeda 1 : 5 Sloga
10.06.2018 17:30 Jerma 5 : 0 Temac
10.06.2018 17:30 Napredak 0 : 4 Željuša
10.06.2018 17:30 Veliki Suvodol 1 : 2 Lokomotiva
10.06.2018 Gradina 3 : 7 Brezova
10.06.2018 Jelica 6 : 0 Vrelo
10.06.2018 Prilike 3 : 0 Radnički
10.06.2018 Sloga 0 : 0 Jedinstvo
10.06.2018 17:00 Budućnost 1 : 1 Planinac
10.06.2018 17:00 Morava (M) 0 : 5 Prijatelji
10.06.2018 17:00 Vujan 3 : 2 Malba
10.06.2018 17:00 Lugovi 1 : 3 Rakova
10.06.2018 17:00 Gavrilo Princip 0 : 3 Kej
10.06.2018 17:00 Morava (K) 0 : 1 Mladost (A)
10.06.2018 Ozrem : Mladost 09
10.06.2018 Jablanica : Takovski Ustanak
10.06.2018 Omladinac : Ozremica
10.06.2018 17:00 Duškovci 4 : 5 Sečica
10.06.2018 17:30 Glumač 4 : 3 Borac
10.06.2018 14:30 Avijatičar 3 : 1 Dobrinjac
10.06.2018 15:30 Blagaja 9 : 3 Plavi Tok
10.06.2018 17:30 Slemen 4 : 4 Mladost
10.06.2018 17:30 Jedinstvo 1 : 2 Hajduk
10.06.2018 11:00 Mudrakovac 4 : 1 Zdravinje
10.06.2018 17:30 Žabare 3 : 3 Rasina
10.06.2018 17:30 Meševo 5 : 1 Borac
10.06.2018 18:00 Hajduk 1 : 2 Dragojevac
10.06.2018 11:00 Skupljen 2013 0 : 2 Petrovac 74
10.06.2018 11:00 Verko 3 : 0 Torpedo
10.06.2018 11:00 Mladost (Z) 0 : 5 Polet
10.06.2018 18:00 Jedinstvo 3 : 1 Budućnost
10.06.2018 18:00 Razvitak 3 : 0 Vihor
10.06.2018 18:00 Heroj 3 : 0 Donja Mutnica
10.06.2018 18:00 Radnički 3 : 0 Napredak (St)
10.06.2018 18:00 Napredak (Sv) 4 : 0 Popovac
10.06.2018 18:00 ISK Izvor 4 : 1 BSK Buljane
10.06.2018 18:00 Sloboda 2 : 1 Radnik
10.06.2018 17:30 Lukavac 8 : 2 Dupljaj 2016
10.06.2018 17:30 Beloševac 3 : 0 Zadrugar
10.06.2018 17:30 Gradac Pričević 3 : 5 Mali korak
10.06.2018 11:00 Dokmir 0 : 2 Zvizdar 2012
10.06.2018 11:00 Jedinstvo 0 : 3 Vukona
10.06.2018 11:00 Kolubara 3 : 0 OFK Takovo
10.06.2018 11:00 Murgaš 2012 4 : 3 Sloga
10.06.2018 11:00 Strelac 001 4 : 1 Brgule
10.06.2018 11:00 Omladinac 1 : 1 Šarbane
10.06.2018 18:00 Dobra Voda 2 : 0 Partizan
10.06.2018 18:00 Mladost 0 : 3 Crni Vrh
10.06.2018 18:00 Sloboda 7 : 0 Trnava
10.06.2018 18:00 Domaćin 6 : 0 OFK Borac
10.06.2018 18:00 Osaonica 4 : 1 Omladinac
10.06.2018 10:00 Bečevica 3 : 0 Grivac
10.06.2018 17:30 Karaš 3 : 2 Vitorul
10.06.2018 17:30 Hajduk 1 : 0 Pobeda
10.06.2018 17:30 Budućnost 0 : 3 Sloga
10.06.2018 11:00 Vratare 3 : 3 Zmajevac
10.06.2018 17:30 Padež : Globoder
10.06.2018 17:30 Mladost 2015 4 : 3 Štitari
10.06.2018 11:00 Mladost 0 : 4 Zablaće
10.06.2018 11:00 Rankovac 3 : 0 Bojić
10.06.2018 10:00 Borac (NS) 2 : 4 Dinamo 1945
10.06.2018 10:00 OFK Bačka 4 : 3 Bačka 1901
10.06.2018 11:00 Lokomotiva 2 : 0 BSK Borča
10.06.2018 16:00 Studentski Grad 2 : 0 Kolubara
10.06.2018 10:00 Siti Sport Klub 4 : 5 Radnički (O)
10.06.2018 09:00 IMT 2 : 3 IM Rakovica
10.06.2018 18:00 Radnički (NB) 1 : 0 Bežanija
10.06.2018 10:00 Omladinac 7 : 4 Poštar 1930
10.06.2018 10:00 Srem 1 : 4 Zmaj 1953
10.06.2018 11:30 DIF 6 : 1 Novi Beograd
10.06.2018 10:00 ČSK Pivara 0 : 2 Radnički (S)
10.06.2018 TSC 0 : 3 Krila Krajine
10.06.2018 12:00 Dinamo 1945 2 : 0 Borac (NS)
10.06.2018 10:00 Internacional 2 : 2 Rad
10.06.2018 09:00 Žarkovo 13 : 3 Palilulac
10.06.2018 09:00 GSP Polet 1 : 3 Grafičar
10.06.2018 09:30 Rakovica MK 0 : 0 OFK Beograd MK
10.06.2018 15:30 Radnički NB B 4 : 3 Bežanija MK
10.06.2018 20:30 011 MK 2 : 0 OFK Beograd MK
10.06.2018 12:00 OFK Vršac 3 : 0 Proleter 2006
10.06.2018 12:00 Kikinda 1909 3 : 0 Železničar (P)
10.06.2018 12:00 RFK NS 1921 5 : 0 Index
10.06.2018 12:00 Hajduk Junior 4 : 0 Bačka 1901
10.06.2018 12:00 Vrbas 6 : 3 Bečej 1918
10.06.2018 10:00 Dinamo 1945 0 : 3 Petar Puača
10.06.2018 10:00 Radnički (S) 3 : 0 Vojvodina
10.06.2018 11:00 BSK Borča MK 3 : 2 Radnički (NB) MK
10.06.2018 09:30 Zemun MK 0 : 0 Čukarički MK
10.06.2018 09:00 Voždovac MK 2 : 0 DIF MK
10.06.2018 09:00 Proleter 3 : 0 Budućnost
10.06.2018 12:00 AF Djokić 0 : 3 Obilić
10.06.2018 10:00 Radnički PDM MK 1 : 1 Brodarac MK
10.06.2018 10:00 OFK Vršac 3 : 0 Proleter 2006
10.06.2018 10:00 Kikinda 1909 3 : 0 Železničar (P)
10.06.2018 10:00 Hajduk Junior 1 : 5 Arena SU
10.06.2018 10:00 Inđija 6 : 0 Prof. Bolesnikov
10.06.2018 10:00 Radnički (SM) 1 : 6 Srem (SM)
10.06.2018 10:00 RFK NS1921 4 : 0 Index
10.06.2018 10:00 Kolubara 0 : 7 Zemun
10.06.2018 10:00 Brodarac 1947 3 : 2 Voždovac
10.06.2018 10:00 Vinogradar 0 : 2 Obilić

Košarka

Plasman od 5. do 8. mesta
10.06.2018 18:00 Vršac 94 : 87 Zlatibor 2:1

Američki fudbal

10.06.2018 Blue Dragons Beograd : Golden Bears Bor
10.06.2018 Sirmium Legionaries SM : Indians Inđija
10.06.2018 Black Hornets : Vukovi Beograd
10.06.2018 Mammoths Kikinda : Wild Boars Kragujevac
Još uvek je,posle utakmice koju izgubismo,važnije šta su drugi rekli ili uradili.od toga da smo loše igrali i kako će mo protiv Brazila.Baš onako po naški.O tome će se pričati uskoro u "Ruskoj bajci" na RTS-u pošto se znalci vraćaju kući pa će studio biti pun "znalaca"
Vova Vova i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Eto kratko se radovasmo,srpski fudbal je ponovo na svom mestu-na kolenima.Mediji,naročito rts se ovih dana više bave vanfudbalskim nego događanjima na terenu.Važno im je kakve su boje dresovi hrvatske,šta pevaju kako izgledaju samo ne to da su nokautirali Argentince.Važno je proširiti malo mržnju pričama o nekim navodnim provokacijama naturalizovanih švajcaraca,orlovima,pričati o biografiji nemačkog sudije i njegovom ne-postojećem penalu ..... Samo nije važno to da ta naša ekipa poslednjih godina i kad pobeđuje i kad gubi to čini bez igre,njenim preskakanjem kao u poslednjim minutima,jer nema odavno vođu ,dirigenta na sredini možda još iz vremena Piksija ako pričamo o srpskim fudbalerima.Nemoguće je da nisu fizički spremni,a trče samo na mahove,znači li to da neće,fali li im motivacija.Razni treneri nazovi stručni ljudi neće da pričaju o manama naše igre,pričju lepo kad pobedimo a posle poraza ne znaju šta bi pametno rekli.Samo treba pogledati fifa statistiku sa sinoćne utakmice i sve će biti jasno.
Hammer16 Hammer16 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Hammer16 Hammer16 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu