XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 156 utakmica za dan
Subota, 9 Jun 2018

Fudbal

09.06.2018 17:30 Slavija 7 : 1 Sušica
09.06.2018 17:30 Radnički (K) 3 : 0 Bane
09.06.2018 17:30 Takovo 4 : 0 Karađorđe (R)
09.06.2018 17:30 Sloga (K) 1 : 2 Jošanica
09.06.2018 17:30 Ovčar 2 : 1 Goč
09.06.2018 20:00 LFK Mladost 6 : 2 Dragačevo
09.06.2018 17:30 Napredak 3 : 2 Zvižd
09.06.2018 17:30 Homoljac 3 : 1 Mladi radnik (R)
09.06.2018 17:30 Udarnik 1 : 0 Mladi borac
09.06.2018 17:30 Gruža 5 : 3 Sloga 33
09.06.2018 17:30 Petar Dobrnjac 0 : 7 Šumadija
09.06.2018 17:30 Borac (Ž) 2 : 2 VGSK
09.06.2018 17:30 RSK 3 : 1 Rudar 2001
09.06.2018 17:30 Morava (VP) 0 : 3 Proleter 1976
09.06.2018 17:30 Zadrugar 6 : 1 Sloga (S)
09.06.2018 17:30 Budućnost 1 : 1 Drina
09.06.2018 17:30 Polimlje 3 : 0 OFK Osečina
09.06.2018 17:30 Radjevac 0 : 3 Sloga (BB)
09.06.2018 17:30 OFK Divci 3 : 0 Borac
09.06.2018 17:30 Radnički Gorenje 3 : 0 Sovljak
09.06.2018 17:30 Radnički Stobex 3 : 0 Sevojno
09.06.2018 17:30 Spartak 2 : 0 Ribnica
09.06.2018 18:00 Jedinstvo 1945 (VL) 1 : 0 Majur
09.06.2018 18:00 Cer 3 : 2 Mladi Borac
09.06.2018 18:00 Mačva 2005 0 : 1 Mladost (PR)
09.06.2018 18:00 Cerić 7 : 1 Jedinstvo (ŠT)
09.06.2018 18:00 Vidojevica 1 : 2 Radnički Šabački
09.06.2018 18:00 Sindjelić 2 : 1 Sloga
09.06.2018 18:00 Mladost (DD) 4 : 3 Duško
09.06.2018 18:00 Jevremovac 3 : 2 Podrinje
09.06.2018 17:30 Napredak 4 : 0 Slatina
09.06.2018 17:30 Jedinstvo 8 : 1 Padež
09.06.2018 17:30 Spartak 0 : 1 Vladimir Durković
09.06.2018 17:30 Borac 1 : 3 Senjak
09.06.2018 17:30 Dragoš 4 : 3 Zvezda
09.06.2018 17:30 Zadrugar 5 : 0 Mladost
09.06.2018 17:30 ZSK 1 : 4 Mladost
09.06.2018 17:30 Junior Novo Naselje 3 : 4 Radnik
09.06.2018 17:30 Banjani 5 : 2 Ribnikar
09.06.2018 17:30 Tvrdojevac 2 : 1 Trlić
09.06.2018 17:30 OFK Jabučje 4 : 1 Kačer
09.06.2018 17:30 Tulari 4 : 4 Iskra
09.06.2018 17:30 Pepeljevac 2 : 6 Vrelo Sport
09.06.2018 17:30 Tešnjar 2 : 4 Brezovica
09.06.2018 18:00 OFK Rtanj 3 : 0 OFK Knjaz
09.06.2018 17:30 Trbunje : Borac
09.06.2018 17:30 Polet : Kosovac
09.06.2018 17:30 Mlada krila 1 : 0 Mladost
09.06.2018 17:30 Jedinstvo (D) 3 : 2 Grdica
09.06.2018 17:30 Lasta 2 : 0 Tavnik
09.06.2018 17:30 Jedinstvo (G) 1 : 2 Napredak
09.06.2018 17:30 Lazac 4 : 3 Borac (A)
09.06.2018 17:30 Gruža 4 : 0 Metalac
09.06.2018 17:30 Magnohrom 0 : 5 Kraljevo Hajduk
09.06.2018 17:30 Partizan 5 : 3 Mineral 2015
09.06.2018 17:30 Zenit 0 : 4 Šumadinac
09.06.2018 18:00 OFK Šabac 1 : 3 Proleter
09.06.2018 18:00 Budućnost (ZM) 4 : 4 Budućnost (PD)
09.06.2018 18:00 Sloga 1 : 3 Drina
09.06.2018 18:00 Cer 0 : 1 Hajduk Stanko
09.06.2018 18:00 Torpedo 1924 3 : 1 Omladinac 2013
09.06.2018 18:00 Premijer 2 : 0 Milicionar
09.06.2018 18:00 Napredak 4 : 0 Mladost
09.06.2018 17:30 Sloga (L) 2 : 1 Ušće
09.06.2018 17:30 Vrbica 0 : 3 Jasenica
09.06.2018 17:30 Šamot 0 : 1 Kopljari
09.06.2018 17:30 Kralj Petar I 1 : 1 B 2000
09.06.2018 17:30 Plaskovac 4 : 1 Sloga
09.06.2018 17:30 Brezovac 3 : 2 Šumadinac
09.06.2018 17:30 Železničar 3 : 0 Titel
09.06.2018 17:30 Tornjoš 3 : 1 Bačka
09.06.2018 17:30 Hajduk 0 : 8 Sloga
09.06.2018 17:00 Sloboda 2 : 3 Mladost Radost
09.06.2018 17:30 Mladost (R) 3 : 0 Marjan
09.06.2018 17:30 Omladinac (V) 2 : 1 BSK
09.06.2018 17:30 Pobeda (Đ) 1 : 1 Sloga (B)
09.06.2018 17:30 Udarnik Trska 1947 1 : 1 Karađorđe (V)
09.06.2018 17:30 Partizan (BB) 1 : 1 Sloga (M)
09.06.2018 Velereč 94 : Stella Rossa
09.06.2018 17:30 Napredak 3 : 0 Palilulac
09.06.2018 17:30 Rtanj 3 : 4 Gol
09.06.2018 17:30 Bukovica 8 : 5 Čarapan
09.06.2018 17:30 Jedinstvo 1936 2 : 0 Sebečevac
09.06.2018 17:30 Gornji Stepoš 1 : 1 Mladost VPD
09.06.2018 17:00 Borac 3 : 0 Grlište
09.06.2018 17:00 Slatina 3 : 4 Graničar
09.06.2018 18:00 Jedinstvo 2014 1 : 1 Mrovska
09.06.2018 18:00 Mladost 2013 5 : 1 Belpos
09.06.2018 18:00 Sparta 2 : 0 Sloga (R)
09.06.2018 17:00 Napredak 3 : 0 Mladost (K)
09.06.2018 17:00 Jašunja 3 : 4 Donja Lomnica
09.06.2018 17:00 Mladost (DL) 1 : 5 Navalin
09.06.2018 17:00 Moravac 0 : 3 Sloboda
09.06.2018 17:00 Veternica 3 : 2 Turekovac
09.06.2018 17:00 Rudar 1973 2 : 8 Veliko Trnjane
09.06.2018 17:00 Nomanica 0 : 3 Todorovce
09.06.2018 17:30 Mladi Radnik 3 : 1 Mladost
09.06.2018 17:30 Kotlenik 1 : 4 Jedinstvo
09.06.2018 17:00 Borjak 2013 1 : 4 Kamenorezac 76
09.06.2018 17:00 Rujišnik 5 : 2 Omladinac
09.06.2018 17:00 Topoljak 4 : 3 Stara Čaršija
09.06.2018 17:00 Stevka Božurevka 2 : 4 Vinogradar
09.06.2018 17:00 Mladost 3 : 0 Omladinac
09.06.2018 17:30 Lomnica 0 : 2 Modrica
09.06.2018 18:00 Drina 2 : 2 Slavija
09.06.2018 18:00 Rudar 3 : 0 Podrinje
09.06.2018 18:00 Željezničar Sport Team 2 : 3 Sloga
09.06.2018 18:00 Napredak 0 : 1 Sloboda
09.06.2018 18:00 Sutjeska 2 : 0 Kozara
09.06.2018 15:00 Sindjelć 2 : 2 Grafičar
09.06.2018 10:00 Zemun 3 : 2 Brodarac 2
09.06.2018 10:00 BSK 1925 7 : 0 Budućnost
09.06.2018 10:00 Balkan 0 : 2 Trudbenik
09.06.2018 17:30 Podunavac 4 : 2 Budućnost
09.06.2018 17:30 SASK 1 : 0 Udarnik
09.06.2018 10:00 ŽAK Junior 3 : 0 Hajduk junior
09.06.2018 12:00 Radnički (Z) 3 : 1 Spartak
09.06.2018 10:00 TSC 3 : 0 Vojvodina
09.06.2018 09:00 Lokomotiva 0 : 1 Sindjelić
09.06.2018 17:00 Bežanija 1 : 3 Borča
09.06.2018 10:00 IMT 2 : 2 BSK 1925
09.06.2018 20:30 011 1 : 1 Studenski grad
09.06.2018 17:30 Kolubara 2 : 1 Radnički (O)
09.06.2018 18:00 Radnički (NB) 1 : 2 Teleoptik
09.06.2018 13:30 OLE 5 : 0 Omladinac
09.06.2018 19:30 DIF 2 : 2 BASK
09.06.2018 10:30 Mladenovac 3 : 0 Poštar 1930
09.06.2018 10:00 Leštane MK 3 : 0 Banja MK
09.06.2018 11:00 OLE MK 6 : 0 Kosmaj MK
09.06.2018 13:00 Jedinstvo MK 1 : 2 Institut MK
09.06.2018 13:00 Rad V MK 1 : 4 Zemun MK
09.06.2018 10:00 Čukarički MK 1 : 1 Zemun MK
09.06.2018 11:00 Rad MK 1 : 0 Lokomotiva MK
09.06.2018 09:00 Voždovac MK 4 : 1 Radnički NB MK
09.06.2018 12:00 ŽAK 0 : 3 Bečkerek 023
09.06.2018 12:00 Inđija 3 : 3 Petar Puača
09.06.2018 10:00 Radnički (Z) 0 : 4 Spartak
09.06.2018 09:00 Rad MK 1 : 0 OFK Beograd MK
09.06.2018 12:00 Internacional MK 1 : 2 Radnički (O) MK
09.06.2018 Sloboda 1 : 4 Osipaonica
09.06.2018 09:00 Napredak 3 : 4 Jedinstvo
09.06.2018 12:30 OFK Beograd MK 0 : 3 Rad MK
09.06.2018 13:00 Srem MK 5 : 0 Trijumf MK
09.06.2018 15:30 Radnički B MK 3 : 0 Rakovica MK
09.06.2018 09:00 Crvena zvezda MML MK 6 : 1 Žarkovo MK
09.06.2018 15:00 Zemun B MK 1 : 4 Lokomotiva MK
09.06.2018 10:00 ŽAK 2 : 1 Bečkerek 023
09.06.2018 16:30 Leštane 6 : 1 Kolubara
09.06.2018 10:00 Crvena zvezda 6 : 0 Rad
09.06.2018 13:00 Čukarički 8 : 0 BSK Borča
09.06.2018 12:30 Zemun 2 : 3 Radnički (NB)
09.06.2018 16:00 OLE 1 : 2 BSK 1925
09.06.2018 12:00 Sindjelić 0 : 1 Teleoptik
09.06.2018 09:30 Kolubara 4 : 2 Radnički (O)
09.06.2018 10:00 OFK Beograd 2 : 1 Rad

Košarka

09.06.2018 18:00 FMP 62 : 68 Crvena zvezda MTS 0:2
Poziv administratoru da promeni naziv lige - Druga gradska liga Kraljevo - u Gradska liga Kraljevo (vazi za obe grupe). Ne moze biti druga, ako neko postoji prva gradska, taj naziv Vam se greskom provlaci par sezona u nazad. Bio je u redu, dok je medjuopstinska liga zapravo bila prva gradska, sto sada nije slucaj! Hvala unapred!
mikimir mikimir je postavio sliku