XS
SM
MD
LG

Radniku "sedam" priznanja na izboru za sportistu i klub 2017. godine

Simo Krunić najuspešniji je trener, a FK Radnik najuspešniji sportski kolektiv u 2017. godini, odluka je stručne komisije na sinoćnom Izboru za sportistu i klub godine.

Po petnaest godina dugoj tradiciji a drugi put za redom pod oklriljem i u organizaciji Sportskog Saveza Opštine Surdulica, sinoć je u hotelu Srbija u Surdulici upriličena ceremonija dodele pehara i priznanja najboljim pojedincima i sportskim kolektivima u raznim kategorijama za 2017. godinu. Pehare najboljima uručili su narodni poslanik i predsednik skupštine opštine Surdulica, Novica Tončev, predsednica opštine Surdulica dr.Aleksandra Popović i Vladica Nestorović, predsednik Sportskog Saveza Opštine Surdulica.
 

Pored priznanja za najuspešnijeg trenera i klub godine, članovi mladjeg pogona Radnika dobitnici su posebnih priznanja i to: u kategoriji omladinaca posebno priznanje uručeno je Dušanu Arizanoviću, u kategoriji kadeta Miljanu Uroševiću, kategoriji pionira Aleksi Trajkoviću, a u kategoriji petlića Petru Slavkoviću. Posebno priznanje uručeno je Vladanu Andjelkoviću, najmladjem laureatu, inače članu "baze" FK Radnik. 

Najuspešniji trener u 2017 - Simo Krunić

Najuspešniji klub - kapiten V.Pavlović i narodni poslanik i predednik skupštine opštine Surdulica, Novica Tončev

Posebno priznanje - Petar Slavković, kapiten "Radnikovih" petlića

Posebno priznanje - Aleksa Trajković, kategorija Pionira

Posebno priznanje - Miljan Urošević, kategorija Kadeta

Posebno priznanje - Dušan Arizanović, kapiten omladinaca Radnika

Posebno priznaje najmlađem laureatu: Vladan Andjelković


30 .kolo Superliga Srbije
Mačva 2 : 1 Mladost
Crvena zvezda 3 : 1 Zemun
Napredak 3 : 1 Radnički
Vojvodina 2 : 1 Rad
Voždovac 0 : 0 Čukarički
Spartak ŽK 3 : 1 Radnik
Javor Matis 2 : 1 Bačka
Partizan 5 : 0 Borac
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Crvena zvezda (-2) 30 25 4 1 77
2 Partizan (-2) 30 20 7 3 65
3 Čukarički 30 14 9 7 51
4 Radnički 30 14 8 8 50
5 Spartak ŽK 30 14 7 9 49
6 Voždovac 30 13 8 9 47
7 Napredak 30 13 7 10 46
8 Vojvodina 30 12 8 10 44
9 Radnik 30 10 6 14 36
10 Mladost 30 9 8 13 35
11 Zemun 30 9 8 13 35
12 Mačva 30 9 4 17 31
13 Bačka 30 8 6 16 30
14 Javor Matis 30 7 4 19 25
15 Borac 30 6 5 19 23
16 Rad 30 6 3 21 21