XS
SM
MD
LG

Radniku "sedam" priznanja na izboru za sportistu i klub 2017. godine

Simo Krunić najuspešniji je trener, a FK Radnik najuspešniji sportski kolektiv u 2017. godini, odluka je stručne komisije na sinoćnom Izboru za sportistu i klub godine.

Po petnaest godina dugoj tradiciji a drugi put za redom pod oklriljem i u organizaciji Sportskog Saveza Opštine Surdulica, sinoć je u hotelu Srbija u Surdulici upriličena ceremonija dodele pehara i priznanja najboljim pojedincima i sportskim kolektivima u raznim kategorijama za 2017. godinu. Pehare najboljima uručili su narodni poslanik i predsednik skupštine opštine Surdulica, Novica Tončev, predsednica opštine Surdulica dr.Aleksandra Popović i Vladica Nestorović, predsednik Sportskog Saveza Opštine Surdulica.
 

Pored priznanja za najuspešnijeg trenera i klub godine, članovi mladjeg pogona Radnika dobitnici su posebnih priznanja i to: u kategoriji omladinaca posebno priznanje uručeno je Dušanu Arizanoviću, u kategoriji kadeta Miljanu Uroševiću, kategoriji pionira Aleksi Trajkoviću, a u kategoriji petlića Petru Slavkoviću. Posebno priznanje uručeno je Vladanu Andjelkoviću, najmladjem laureatu, inače članu "baze" FK Radnik. 

Najuspešniji trener u 2017 - Simo Krunić

Najuspešniji klub - kapiten V.Pavlović i narodni poslanik i predednik skupštine opštine Surdulica, Novica Tončev

Posebno priznanje - Petar Slavković, kapiten "Radnikovih" petlića

Posebno priznanje - Aleksa Trajković, kategorija Pionira

Posebno priznanje - Miljan Urošević, kategorija Kadeta

Posebno priznanje - Dušan Arizanović, kapiten omladinaca Radnika

Posebno priznaje najmlađem laureatu: Vladan Andjelković


24 .kolo Superliga Srbije
Mačva : Vojvodina
Voždovac 3 : 2 Napredak
Spartak ŽK : Crvena Zvezda
Javor Matis : Mladost
Partizan : Zemun
Borac : Radnički (N)
Bačka : Rad
Radnik : Čukarički
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Crvena Zvezda 23 19 3 1 60
2 Partizan 23 15 6 2 51
3 Radnički (N) 23 12 6 5 42
4 Čukarički 23 12 5 6 41
5 Spartak ŽK 23 11 7 5 40
6 Voždovac 24 11 6 7 39
7 Napredak 24 11 4 9 37
8 Vojvodina 23 10 6 7 36
9 Mladost 23 8 6 9 30
10 Radnik 23 7 5 11 26
11 Zemun 23 6 6 11 24
12 Mačva 23 7 3 13 24
13 Bačka 23 5 6 12 21
14 Borac 23 4 3 16 15
15 Javor Matis 23 4 3 16 15
16 Rad 23 4 3 16 15