XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 26.08.2017 09:00 011 MK - Zemun MK 0:3
2 09.11.2017 10:30 Zemun MK - Mladenovac MK 9:0
3 09.09.2017 14:30 Brodarac MK - Zemun MK 0:1
4 17.09.2017 16:30 Zemun MK - Crvena zvezda MK 0:1
5 24.09.2017 19:00 OFK Beograd MK - Zemun MK 2:1
6 30.09.2017 09:00 Studenski grad MK - Zemun MK 1:3
7 07.10.2017 12:30 Zemun MK - Lokomotiva MK 8:0
8 15.10.2017 12:00 Radnički NB MK - Zemun MK 0:3
9 22.10.2017 11:00 Zemun MK - Sinđelić MK 6:0
10 29.10.2017 09:00 BSK Borča MK - Zemun MK 0:2
11 04.11.2017 13:30 Zemun MK - Voždovac MK 2:2
12 11.11.2017 09:00 Rad MK - Zemun MK 0:0
13 19.11.2017 17:30 Zemun MK - Čukarički MK 2:1
14 10.03.2018 09:00 Zemun MK - 011 MK 4:1
15 17.03.2018 11:00 Mladenovac MK - Zemun MK 1:4
16 03.04.2018 12:30 Zemun MK - Brodarac MK 4:0
17 05.04.2018 10:00 Crvena zvezda MK - Zemun MK 3:0
18 15.04.2018 09:30 Zemun MK - OFK Beograd MK 2:3
19 21.04.2018 15:00 Zemun MK - Studenski grad MK 5:0
20 29.04.2018 10:30 Lokomotiva MK - Zemun MK 0:4
21 07.05.2018 12:30 Zemun MK - Radnički NB MK 4:0
22 12.05.2018 09:00 Sinđelić MK - Zemun MK 2:2
23 21.05.2018 12:30 Zemun MK - BSK Borča MK 5:0
24 27.05.2018 10:00 Voždovac MK - Zemun MK 0:0
25 03.06.2018 09:30 Zemun MK - Rad MK 1:1
26 09.06.2018 10:00 Čukarički MK - Zemun MK 1:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Crvena zvezda MK 26 22 2 2 68
2 Rad MK 26 17 6 3 57
3 Zemun MK 26 16 6 4 54
4 011 MK 25 17 2 6 53
5 Čukarički MK 26 16 4 6 52
6 OFK Beograd MK 26 14 4 8 46
7 Voždovac MK 26 14 4 8 46
8 Brodarac MK 25 12 4 9 40
9 Radnički NB MK 26 7 3 16 24
10 Sinđelić MK 26 6 4 16 22
11 Lokomotiva MK 26 5 4 17 19
12 BSK Borča MK 26 5 3 18 18
13 Studenski grad MK 26 4 2 20 14
14 Mladenovac MK 26 2 0 24 6
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu