XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 27.08.2017 17:00 Obilić (Ž) - Sloga (M) 2:1
2 03.09.2017 16:30 Žika Marković Uča - Obilić (Ž) 0:2
3 10.09.2017 16:30 Obilić (Ž) - Žitkovica 2017 4:2
4 17.09.2017 16:00 Obilić (Ž) - Polet (V) 5:2
5 24.09.2017 16:00 Napredak (P) - Obilić (Ž) 2:3
6 01.10.2017 15:30 Obilić (Ž) - Dizel 3:0
7 08.10.2017 15:30 Stig 1955 - Obilić (Ž) 1:5
8 15.10.2017 14:30 Obilić (Ž) - Desine 9:0
9 22.10.2017 14:30 Sirakovo - Obilić (Ž) 3:1
10 29.10.2017 13:30 Obilić (Ž) - Radnički (P) 2:4
12 12.11.2017 13:00 Obilić (Ž) - Napredak 1934 2:1
13 19.11.2017 13:00 Dunavac (P) - Obilić (Ž) 1:1
14 18.03.2018 14:30 Sloga (M) - Obilić (Ž) 1:2
15 01.04.2018 15:30 Obilić (Ž) - Žika Marković Uča 3:1
16 07.04.2018 15:30 Žitkovica 2017 - Obilić (Ž) 2:4
17 14.04.2018 15:30 Polet (V) - Obilić (Ž) 0:3
18 22.04.2018 16:00 Obilić (Ž) - Napredak (P) 6:2
19 29.04.2018 16:00 Dizel - Obilić (Ž) 2:1
20 06.05.2018 16:30 Obilić (Ž) - Stig 1955 7:1
21 13.05.2018 16:30 Desine - Obilić (Ž) 1:1
22 20.05.2018 17:00 Obilić (Ž) - Sirakovo 2:0
23 27.05.2018 17:00 Radnički (P) - Obilić (Ž) 1:4
25 10.06.2018 17:30 Napredak 1934 - Obilić (Ž) 1:0
26 16.06.2018 17:30 Obilić (Ž) - Dunavac (P) 4:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Obilić (Ž) 24 18 2 4 56
2 Dizel 24 16 2 6 50
3 Sirakovo 24 11 5 8 38
4 Napredak 1934 24 11 4 9 37
5 Žitkovica 2017 24 12 1 11 37
6 Napredak (P) 24 11 3 10 36
7 Stig 1955 24 11 2 11 35
8 Žika Marković Uča 24 10 3 11 33
9 Sloga (M) 24 10 3 11 33
10 Polet (V) 24 10 3 11 33
11 Desine (-1) 24 9 3 12 29
12 Radnički (P) (-1) 24 6 1 17 18
13 Dunavac (P) 24 3 4 17 13
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu