XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 08.10.2016 19:00 Spartak - Sloga 87:62
2 15.10.2016 19:30 Sloga - OKK Beograd 121:120
3 22.10.2016 19:00 Napredak Rubin - Sloga 72:67
4 30.10.2016 13:00 Mladost Admiral - Sloga 80:76
5 05.11.2016 19:30 Sloga - Smederevo 1953 105:84
6 12.11.2016 17:30 Beovuk 72 - Sloga 86:76
7 18.11.2016 16:00 Sloga - Metalac 81:74
8 26.11.2016 18:00 Vršac - Sloga 96:79
9 03.12.2016 19:30 Sloga - Tamiš 79:91
10 10.12.2016 20:00 Dunav - Sloga 73:64
11 16.12.2016 20:00 Sloga - Dynamic BG 52:61
12 08.01.2017 19:30 Konstantin - Sloga 55:63
13 14.01.2017 19:30 Sloga - Borac 56:72
14 21.01.2017 19:30 Sloga - Spartak 74:72
15 29.01.2017 18:00 OKK Beograd - Sloga 76:60
16 04.02.2017 19:30 Sloga - Napredak Rubin 88:83
17 11.02.2017 19:30 Sloga - Mladost Admiral 69:75
18 24.02.2017 16:00 Smederevo 1953 - Sloga 79:97
19 04.03.2017 19:30 Sloga - Beovuk 72 65:70
20 11.03.2017 18:00 Metalac - Sloga 95:83
21 18.03.2017 19:30 Sloga - Vršac 61:82
22 24.03.2017 18:30 Tamiš - Sloga 76:55
23 29.03.2017 19:30 Sloga - Dunav 60:61
24 01.04.2017 16:00 Dynamic BG - Sloga 81:82
25 08.04.2017 19:30 Sloga - Konstantin 0:20
26 12.04.2017 19:00 Borac - Sloga 83:57
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Superliga - B grupa Vršac 26 22 4 48
2 Doigravanje (Play Off) Superliga - B grupa Borac 26 20 6 46
3 Doigravanje (Play Off) Superliga - B grupa Dynamic BG 26 20 6 46
4 Doigravanje (Play Off) Superliga - B grupa Spartak 26 16 10 42
5 Dunav 26 14 12 40
6 Beovuk 72 26 14 12 40
7 Tamiš 26 13 13 39
8 Mladost Admiral 26 13 13 39
9 Metalac 26 12 14 38
10 Napredak Rubin 26 12 14 38
11 OKK Beograd 26 11 15 37
12 Sloga (-1) 26 8 18 33
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Smederevo 1953 26 4 22 30
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Konstantin 26 3 23 29
matija8 je tipovao utakmicu
Marko001 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Burazor i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu