XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 08.10.2016 21:00 Tamiš - Mladost Admiral 68:67
2 15.10.2016 18:00 Tamiš - Dunav 59:68
3 22.10.2016 16:00 Dynamic BG - Tamiš 78:55
4 29.10.2016 19:00 Tamiš - Konstantin 97:81
5 05.11.2016 19:00 Borac - Tamiš 89:91
6 12.11.2016 20:00 Tamiš - Spartak 63:82
7 18.11.2016 17:30 OKK Beograd - Tamiš 77:88
8 26.11.2016 19:30 Tamiš - Napredak Rubin 82:74
9 03.12.2016 19:30 Sloga - Tamiš 79:91
10 10.12.2016 20:00 Tamiš - Smederevo 1953 73:60
11 17.12.2016 18:00 Beovuk 72 - Tamiš 86:80
12 09.01.2017 18:30 Tamiš - Metalac 82:69
13 14.01.2017 18:00 Vršac - Tamiš 79:59
14 22.01.2017 13:00 Mladost Admiral - Tamiš 68:83
15 28.01.2017 20:00 Dunav - Tamiš 72:59
16 03.02.2017 18:00 Tamiš - Dynamic BG 70:95
17 11.02.2017 19:30 Konstantin - Tamiš 54:79
18 25.02.2017 19:00 Tamiš - Borac 80:82
19 05.03.2017 19:00 Spartak - Tamiš 74:60
20 11.03.2017 20:00 Tamiš - OKK Beograd 78:70
21 18.03.2017 19:00 Napredak Rubin - Tamiš 75:62
22 24.03.2017 18:30 Tamiš - Sloga 76:55
23 29.03.2017 18:00 Smederevo 1953 - Tamiš 76:89
24 01.04.2017 20:00 Tamiš - Beovuk 72 86:91
25 07.04.2017 18:00 Metalac - Tamiš 87:78
26 12.04.2017 20:00 Tamiš - Vršac 69:80
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Superliga - B grupa Vršac 26 22 4 48
2 Doigravanje (Play Off) Superliga - B grupa Borac 26 20 6 46
3 Doigravanje (Play Off) Superliga - B grupa Dynamic BG 26 20 6 46
4 Doigravanje (Play Off) Superliga - B grupa Spartak 26 16 10 42
5 Dunav 26 14 12 40
6 Beovuk 72 26 14 12 40
7 Tamiš 26 13 13 39
8 Mladost Admiral 26 13 13 39
9 Metalac 26 12 14 38
10 Napredak Rubin 26 12 14 38
11 OKK Beograd 26 11 15 37
12 Sloga (-1) 26 8 18 33
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Smederevo 1953 26 4 22 30
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Konstantin 26 3 23 29
AleksaSoljaga i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Rudar 2001 u srcu!!!
nikolarajcic i još 1 korisnika su lajkovali utakmicu
nekoizmase2 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
nekoizmase2 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu