XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 22.08.2015 17:30 Sloga (D) - Jadran 2:0
2 29.08.2015 Budućnost - Sloga (D) 0:0
3 05.09.2015 Sloga (D) - Jedinstvo 2:1
4 12.09.2015 16:00 Borac - Sloga (D) 2:4
5 19.09.2015 Sloga (D) - Sloboda 2:1
6 26.09.2015 Kolonija - Sloga (D) 2:0
7 26.09.2015 15:30 Sloga (D) - Maršić 2:0
8 04.10.2015 Ćava - Sloga (D) 2:1
9 11.10.2015 Sloga (D) - Mladost 3:2
10 24.10.2015 Vinogradi DB - Sloga (D) 1:2
11 04.11.2015 14:00 Sloga (D) - Pobeda 3:1
12 24.10.2015 15:00 Sloga (D) - Vodojaža 0:2
13 01.11.2015 14:00 Srbija - Sloga (D) 0:0
14 07.11.2015 14:00 Sloga (D) - Šumadinac 3:1
15 15.11.2015 13:00 Sušica - Sloga (D) 1:1
16 22.11.2015 13:00 Sloga (D) - Partizan 2:1
18 19.03.2016 15:00 Jadran - Sloga (D) 1:1
19 26.03.2016 15:00 Sloga (D) - Budućnost 1:2
20 03.04.2016 16:00 Jedinstvo - Sloga (D) 2:1
21 09.04.2016 16:00 Sloga (D) - Borac 3:2
22 13.04.2016 16:00 Sloboda - Sloga (D) 3:2
23 16.04.2016 16:00 Sloga (D) - Kolonija 3:0
24 23.04.2016 16:00 Maršić - Sloga (D) 4:0
25 30.04.2016 16:30 Sloga (D) - Ćava 0:1
26 08.05.2016 16:30 Mladost - Sloga (D) 2:0
27 12.05.2016 16:30 Sloga (D) - Vinogradi DB 1:1
28 15.05.2016 16:30 Pobeda - Sloga (D) 8:1
29 22.05.2016 16:30 Vodojaža - Sloga (D) 1:3
30 28.05.2016 17:00 Sloga (D) - Srbija 2:1
31 05.06.2016 17:30 Šumadinac - Sloga (D) 3:2
32 11.06.2016 17:00 Sloga (D) - Sušica 0:4
33 19.06.2016 17:30 Partizan - Sloga (D) 0:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Morava Sušica 32 22 9 1 75
2 Sloboda 32 17 6 9 57
3 Vodojaža 32 15 6 11 51
4 Sloga (D) 32 15 5 12 50
5 Partizan 32 15 4 13 49
6 Srbija 32 13 8 11 47
7 Budućnost 32 14 4 14 46
8 Vinogradi DB 32 12 7 13 43
9 Jadran 32 12 6 14 42
10 Jedinstvo 32 11 9 12 42
11 Kolonija (-1) 32 12 5 15 40
12 Mladost 32 11 7 14 40
13 Borac 32 11 7 14 40
14 Ćava 32 12 4 16 40
15 Šumadinac 32 12 3 17 39
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Treća liga Kragujevca Pobeda (-1) 32 12 4 16 39
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Maršić (-2) 32 7 4 21 23