XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.09.2008 Vojvodina Železničar - Partizan SiSi 20:29
2 24.09.2008 Metaloplastika ZK - Vojvodina Železničar 19:17
3 28.09.2008 Vojvodina Železničar - Kolubara 29:29
4 04.10.2008 Mladost Radnički - Vojvodina Železničar 32:27
5 11.10.2008 Vojvodina Železničar - PKB 28:26
6 18.10.2008 Proleter Naftagas - Vojvodina Železničar 24:14
7 25.10.2008 Vojvodina Železničar - Jugović-Unimet 35:28
8 08.11.2008 ORK Niš - Vojvodina Železničar 30:28
9 15.11.2008 Vojvodina Železničar - Priboj 23:22
10 22.11.2008 Crvenka - Vojvodina Železničar 29:27
11 03.12.2008 Vojvodina Železničar - Župa 29:27
12 07.12.2008 Radnički - Vojvodina Železničar 24:23
13 14.12.2008 Vojvodina Železničar - Crvena Zvezda 28:28
14 20.12.2008 Tarket - Vojvodina Železničar 27:29
15 24.12.2008 Vojvodina Železničar - Planinka PV 33:30
16 14.02.2009 Partizan SiSi - Vojvodina Železničar 36:27
17 21.02.2009 Vojvodina Železničar - Metaloplastika ZK 27:25
18 28.02.2009 Kolubara - Vojvodina Železničar 30:19
19 07.03.2009 Vojvodina Železničar - Mladost Radnički 29:23
20 14.03.2009 PKB - Vojvodina Železničar 31:31
21 09.04.2009 Vojvodina Železničar - Proleter Naftagas 27:26
22 01.04.2009 Jugović-Unimet - Vojvodina Železničar 22:22
23 15.04.2009 Vojvodina Železničar - ORK Niš 35:32
24 25.04.2009 Priboj - Vojvodina Železničar 29:26
25 29.04.2009 Vojvodina Železničar - Crvenka 26:26
26 26.04.2009 Župa - Vojvodina Železničar 18:32
27 16.05.2009 Vojvodina Železničar - Radnički 28:35
28 20.05.2009 Crvena Zvezda - Vojvodina Železničar 37:28
29 23.05.2009 Vojvodina Železničar - Tarket 34:35
30 30.05.2009 Planinka PV - Vojvodina Železničar 25:23
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Partizan SiSi 30 27 1 2 55
2 Kolubara 30 25 3 2 53
3 Crvena Zvezda 30 19 3 8 41
4 Metaloplastika ZK 30 17 5 8 39
5 Jugović-Unimet 30 13 7 10 33
6 Proleter Naftagas 30 15 1 14 31
7 ORK Niš 30 14 2 14 30
8 Tarket 30 14 1 15 29
9 Crvenka 30 12 3 15 27
10 Vojvodina Železničar 30 11 5 14 27
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Mladost Radnički 30 11 3 16 25
12 Priboj 30 11 2 17 24
13 Radnički 30 9 4 17 22
14 PKB 30 10 1 19 21
15 Planinka PV 30 9 3 18 21
16 Župa 30 1 0 29 2
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu