XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 30.09.2011 Ekonomac - SAS - Sagot 5:0
2 07.10.2011 18:00 SAS - Sagot - Kopernikus Vidre 7:4
3 16.10.2011 18:00 Tango Liman - SAS - Sagot 4:3
4 21.10.2011 19:00 SAS - Sagot - Smederevo 6:2
5 30.10.2011 Niš 92 - SAS - Sagot 4:1
6 04.11.2011 20:00 SAS - Sagot - Konjarnik 10:3
7 13.11.2011 Leteći Holandjanin - SAS - Sagot 6:2
8 18.11.2011 16:00 SAS - Sagot - VIK Naisus 4:5
9 26.11.2011 20:15 Vranje - SAS - Sagot 11:1
10 28.11.2011 20:15 Kolubara - SAS - Sagot 5:3
11 05.12.2011 16:00 SAS - Sagot - Marbo Intermezzo 1:5
12 29.02.2012 18:00 SAS - Sagot - Ekonomac 2:9
13 20.02.2012 18:00 Kopernikus Vidre - SAS - Sagot 4:2
14 25.02.2012 19:00 SAS - Sagot - Tango Liman 5:4
15 03.03.2012 17:00 Smederevo - SAS - Sagot 1:3
16 12.03.2012 19:30 SAS - Sagot - Niš 92 6:1
17 19.03.2012 20:30 Konjarnik - SAS - Sagot 6:4
18 23.03.2012 19:00 SAS - Sagot - Leteći Holandjanin 10:3
19 02.04.2012 18:30 VIK Naisus - SAS - Sagot 5:2
20 07.04.2012 18:00 SAS - Sagot - Vranje 5:3
21 16.04.2012 21:00 SAS - Sagot - Kolubara 5:1
22 21.04.2012 21:00 Marbo Intermezzo - SAS - Sagot 7:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Prva Futsal liga - Play Off Ekonomac 22 21 0 1 63
2 Doigravanje (Play Off) Prva Futsal liga - Play Off Marbo Intermezzo 22 20 0 2 60
3 Doigravanje (Play Off) Prva Futsal liga - Play Off Smederevo 22 10 3 9 33
4 Doigravanje (Play Off) Prva Futsal liga - Play Off Kopernikus Vidre 22 10 3 9 33
5 Kolubara 22 9 5 8 32
6 VIK Naisus 22 9 3 10 30
7 Vranje 22 9 3 10 30
8 Tango Liman 22 9 2 11 29
9 SAS - Sagot 22 9 0 13 27
10 Konjarnik 22 6 0 16 18
11 Niš 92 22 5 1 16 16
12 Leteći Holandjanin (-3) 22 4 2 16 11
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu