XS
SM
MD
LG

Pionirska liga Vojvodine - Play Off
6 timova
odigrano 30 od 30 utakmica
PLV Novosadsko-Sremska - Play Out
6 timova
odigrano 30 od 30 utakmica
PLV Novosadsko-Sremska
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
PLV Bačka - Play Out
6 timova
odigrano 30 od 30 utakmica
PLV Bačka
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
PLV Banatska - Play Out
6 timova
odigrano 30 od 30 utakmica
PLV Banatska
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Pionirska liga Grad Kragujevac - Raški okrug
14 timova
odigrano 147 od 182 utakmica
Prva Beogradska liga
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Druga Beogradska A liga
12 timova
odigrano 121 od 132 utakmica
Podunavska okružna liga – Play Off
4 timova
odigrano 3 od 12 utakmica
Podunavska okružna liga – grupa A
8 timova
odigrano 34 od 56 utakmica
Podunavska okružna liga – grupa B
8 timova
odigrano 12 od 56 utakmica
Podunavska okružna liga – grupa C
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Kolubarsko-Mačvanska liga
12 timova
odigrano 110 od 132 utakmica
Kolubarsko-Mačvanska liga Play Off
6 timova
odigrano 15 od 15 utakmica
Kolubarsko-Mačvanska liga Play Out
6 timova
odigrano 10 od 15 utakmica
Pionirska liga Dunav
16 timova
odigrano 209 od 240 utakmica
Druga Beogradska B liga
12 timova
odigrano 110 od 132 utakmica
Prva Pionirska liga Južnog Banata
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Pionirska liga Južnog Banata grupa Istok
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Kvalitetna PFL Subotica
8 timova
odigrano 63 od 84 utakmica
Pionirska liga Južnog Banata grupa Jug
8 timova
odigrano 41 od 56 utakmica
Druga Beogradska C liga
12 timova
odigrano 118 od 132 utakmica
Braničevska okružna liga
8 timova
odigrano 25 od 56 utakmica
Pionirska liga Južnog Banata "Zapad"
8 timova
odigrano 42 od 56 utakmica
OFL Kanjiža-Senta-Ada
8 timova
odigrano 48 od 56 utakmica
Prva D liga mladjih pionira
10 timova
odigrano 81 od 90 utakmica
Pionirska liga Obrenovac
14 timova
odigrano 136 od 182 utakmica
OFL Vladimirci
6 timova
odigrano 20 od 30 utakmica
OFS Šabac
12 timova
odigrano 78 od 132 utakmica
Pionirska liga RS grupa "Jug"
10 timova
odigrano 66 od 90 utakmica
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu