XS
SM
MD
LG

Pionirska liga Vojvodine - "Istok"
12 timova
odigrano 62 od 132 utakmica
Pionirska liga Vojvodine - "Jug"
12 timova
odigrano 77 od 132 utakmica
Pionirska liga - Šumadijsko Raška grupa
14 timova
odigrano 112 od 182 utakmica
Pionirska liga - Podunavsko Šumadijska grupa
14 timova
odigrano 112 od 182 utakmica
Podunavska okružna liga
12 timova
odigrano 55 od 132 utakmica
Kvalitetna PFL Subotica
10 timova
odigrano 45 od 90 utakmica
Pionirska liga Vojvodine - "Sever"
10 timova
odigrano 45 od 90 utakmica
Pionirska liga Obrenovac
8 timova
odigrano 30 od 84 utakmica
Okružna liga Novi Pazar-Raška-Tutin
8 timova
odigrano 14 od 56 utakmica
Prva Beogradska liga
12 timova
odigrano 66 od 132 utakmica
Druga liga pionira Beograda
12 timova
odigrano 67 od 132 utakmica
Treća liga pionira grupa "A'
10 timova
odigrano 39 od 90 utakmica
Treća liga pionira grupa "B'
12 timova
odigrano 54 od 132 utakmica
Pionirska liga - Zapadno Moravska grupa
14 timova
odigrano 105 od 182 utakmica
Pionirska liga - Kolubarsko Mačvanska grupa
14 timova
odigrano 112 od 182 utakmica
Pionirska liga Južnog Banata grupa Istok
10 timova
odigrano 35 od 90 utakmica
Pionirska liga Južnog Banata grupa Jug
8 timova
odigrano 23 od 56 utakmica
Pionirska liga Južnog Banata "Zapad"
8 timova
odigrano 28 od 56 utakmica
Prva Pionirska liga Južnog Banata
8 timova
odigrano 27 od 56 utakmica
Prva liga pionira FSRIS
16 timova
odigrano 120 od 240 utakmica
Druga liga pionira FSRIS grupa "Sever"
16 timova
odigrano 107 od 240 utakmica
Druga liga pionira FSRIS grupa "Jug"
14 timova
odigrano 76 od 182 utakmica
OFL Kanjiža-Senta-Ada
8 timova
odigrano 24 od 56 utakmica
Liga mlađih pionira Beograda grupa "G"
10 timova
odigrano 45 od 90 utakmica
Liga mlađih pionira Beograda grupa "V"
10 timova
odigrano 45 od 90 utakmica
Liga mlađih pionira Beograda grupa "B"
12 timova
odigrano 66 od 132 utakmica
Liga mlađih pionira Beograda grupa "A"
14 timova
odigrano 91 od 182 utakmica
Braničevska okružna liga
6 timova
odigrano 14 od 45 utakmica