Ribnica u četvrtfinalu kupa

Ribnica je prema očekivanju izborila plasman u četvrtfinale Kupa Srbije. Protiv drugoligaša Jagodine, Kraljevčani su, iako nekompletni, bez povređenog Đorđevića i rovitog Gavrilovića, koji je igrao samo u uvodnim minutama prvog seta, jako dobro započeli utakmicu.Domaćin je bio prilično zbunjen i videlo se, pod tremom, tako da je posle 37 minuta već bilo 2:0 u setovima za Kraljevčane. U...

23.10.2008 04:59 vlajka

Tesna pobeda Donjeg Srema

U jednom od derbija VFL “Zapad” na popularnoj Suvači, Donji Drem je teškom mukom savladao Jugović iz Kaća rezultatom 1:0 (0:0). Borbena utakmica sa dosta prekida na obe strane odlučena je tek 15-ak minuta pre kraja. Rezervista N. Mitrović koji je ušao samo 5 minuta ranije, odličnim udarcem sa 20-ak metara pogodio je donji levi ugao i golman gostujuće ekipe je bio...