XS
SM
MD
LG

Utakmica korektna i neizvesna do kraja

Fer,korektna i do kraja neizvesna utakmica 8 kola Druge Rasinske okružne lige,odigrana je u Štulcu pred oko 100 gledalaca.Igra na terenu bila je u nivou ovog ranga a Kamenorezac 76 ove jeseni nema baš sreće  ni kao domaćin ni kao gost,što se tiče postizanja boljih rezultata.Tako je bilo i u ovom susretu u kome su ugostili FK Mladost iz Toljevca i na kraju podelili bodove igrajući nerešeno 3:3.U vođstvo su prvi došli dubljani u 6 minutu posle asistencije Aleksandra Čeperkovića,golgeter FK Kamenorezac 76 Darko Blagojević,šutirao je prema golu golmana Đekića,na tom putu lopta je udarila nekog od gostujućih igrača i završila u mreži 1:0.U 13 minutu danas nesigurna odbrana domaćih dozvolila je gostima da izjednače rezultat na 1:1 pogodkom Aleksandra Tomića.Domaći su uspeli ponovo da dođu u vođstvo sa 2:1 u 41 minutu,posle centaršuta sa desne strane,bek domaćih Stefan Udovičić se iskrao odbrani gostiju i preciznim šutem poslao loptu u mrežu,to je bio rezultat prvog dela susreta.U nastavku ista slika,gosti uspevaju u 60 minutu pogodkom Nenada Perića da izjednače a u 65 minutu i da povedu sa 3:2 što je na neki način bio hladan tuš za domaće igrače i navijače.Ipak u 76 minutu Dragan Župac izjednačuje  rezultat na 3:3 i spašava domaćine poraza.Moramo dodati da je danas iako nije golman mladi Filip Petrašinović odlično čuvao svoju mrežu i nije kriv ni za jedan pogodak.Susret je vodio glavni sudija Dragan Šućurović a pomagali su mu mahanjem Marko Spasojević i Aleksandar Novičić,delegat susreta bio je Ivica Vasić iz Aleksandrovca.Narednog vikenda dubljani gostuju u Pojatama kod ekipe Omladinca gde očekuju povoljan rezultat.

utakmica u Štulcu FK Kamenorezac FK Mladost iz Toljevca


Mladost 3 : 0 Garevina
Omladinac 1 : 2 Stari Trstenik
Polet 57 4 : 1 Ušće
Beli Orlovi 1 : 5 14. Oktobar
Rubin 2 : 4 Gradina
Borac 1 : 2 Sloga (D)
Trudbenik 1 : 0 Sloga (L)
Velika Drenova 5 : 2 Kamenorezac 76
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Gradina 15 11 1 3 34
2 Stari Trstenik 15 10 2 3 32
3 Trudbenik 15 10 2 3 32
4 14. Oktobar 15 9 2 4 29
5 Sloga (L) 15 8 5 2 29
6 Mladost 15 7 4 4 25
7 Rubin 15 8 1 6 25
8 Polet 57 (-1) 15 7 1 7 21
9 Garevina (-1) 15 6 3 6 20
10 Borac 15 6 0 9 18
11 Sloga (D) 15 5 2 8 17
12 Kamenorezac 76 15 4 2 9 14
13 Ušće 15 4 1 10 13
14 Velika Drenova 15 4 1 10 13
15 Omladinac 15 3 2 10 11
16 Beli Orlovi 15 3 1 11 10