Pobedu Kamenorescu 76 obezbedio Darko Blagojević iz jedanaesterca

FS Rasinskog okruga - foto: fsro.org.rs

U poslednjem 15. prvenstvenom kolu Druge rasinske okružne lige u Dublju je domaći Kamenorezac 76 posle bolje igre tokom celog susreta, pobedio je ekipu Poljoprivrednika iz Počekovine minimalnim rezultatom 1:0.

Imali su i gosti dve, tri prilike za pogodak ali ih nisu iskoristili. Domaći su ovoga puta bili povezaniji u igri imali i oni šanse ali bez pogodaka. Tek u 70. minutu utakmice u šesnaestercu gostiju njihov igrač oborio je Nikolu Pecića i glavni sudija Ljubiša Jakovljević je pokazao na belu tačku. Siguran u realizaciji penala bio je Darko Blagojević i tako su domaći u 70. minutu došli do pobede i značajnih bodova u borbi za opstanak.

Posle ovog poslednjeg kola Dubljani su i dalje na 14. mestu sa 10 bodova, dok je Poljoprivrednik na šestom mestu sa 25 bodova. Glavnom sudiji na ovom susretu sa strana su pomagali Aleksandar Brajković i Vojin Delić, dok je dužnost delegata profesionalno obavio Goran Zajić. Sada do proleća i nastavka drugog dela prvenstva sledi pauza, a onda u 16. kolu Dubljani na svom terenu dočekuju ekipu Jezera iz Zlatara, dok će Poljoprivrednik gostovati kod ekipe Vinogradar u Riljcu.

Borac 1 : 0 OFK Orašje 1960
Velika Drenova 1 : 2 Omladinac
Ribnik 4 : 1 Donji Kopaonik
Mladost (T) 0 : 2 Stari Trstenik
Garevina 0 : 6 Mladost 1977
Mladost (DK) 2 : 3 Jezero 2017
Kamenorezac 76 1 : 0 Poljoprivrednik
Vinogradar 0 : 1 Beli Orlovi