Prijateljska utakmica: Temnić 1924 - Trgovački (Jagodina) 1:3

Zaslužena pobeda srpskoligaša iz Jagodine u Varvarinu,a s obzirom da su obe ekipe u fazi žestokih svakodnevnih treninga treneri Marković Goran I Miljojko Gošić mogu biti zadovoljni prikazanom igrom.

Gosti su došli vrlo rano do vođstva ,Radulović je prodro po desnoj strani ušao sam ispred Grujića šutirao golman Varvarinaaca Grujić odbio kratko loptu a Spasojević je poslao u mrežu. Na 0:2 povisio je Radulović u 35 minutu posle sjajnog dubinskog pasa iza leđa odbrane domaćih Ivanovića Radulović je ušao polulevo u šesnaesterac i savladao Grujića.
Varvarinci su smanjili u 39 minutu posle prekršaja nad Jokićem sudija Marković pokazao je na belu tačku a siguran egzekutor bio je kapiten domaćih Aksentijević
Iako su u drugom poluvremenu kod obe ekipe nastupili svi reezervisti viđen je bolji fudbal sa dosta šansi a konačan rezultat postavio je Knežević,posle kornera sa desne strane golman Grujić je pomalo nespretno intervenisao ,lopta je došla do Kneževića koji je iako okrenut leđima golu domaćih majstorski pogodio mrežu.

Strelci : 0:1 Spasojević u 5,0: 2 Radulović u 35 , 1: 2 Aksentijević u 39 iz KU,1:3 Knežević u 70 minutu. Stadion Temnića u Varvarinu,gledalaca 100.Sudija Dalibor Marković (Varvarin)Opomenuti igrači: Žerjav i Nikola Savić (Temnić. i Kovačević (Trgovački)

TEMNIĆ: Grujić,Lazarević(od 7 min Jokić),Nikola Savić,Antić,Milanović,Žerjav,Stojanović,Miladinović,Bogdanović,Aksentijević i Sibinović. Igrali su jiš:
Pešić,Mihajlović,Avramović,Marko Savić,Didić,Radonjić,Nemanja Boškovac,Marković i Filipović

TRGOVAČKI: Lekić,Stojanović,Kovačević,Cvetković,Knežević,Ciger,Radulović,Ivanović,Spasojević,Dimitrijević i Mićunović.Igrali su još: Jelić,Aleksić,Stanojević,Brkić,Timić,Stojcev i Roberts,Marinković

Treneri Goran Marković i Miqojko Gošić mogu biti zadovoqni igrom u Varvarinu.

Jedan od delilaca pravde po ledenom danu i jakom vetru bila je i Jelena Spasić.Bravo za Jelenu.

Jedinstvo (P) 3 : 1 Sloga (D)
Đerdap 3 : 1 Sinđelić
Car Konstantin 4 : 2 Timočanin
Radnički (S) 3 : 2 SFK Moravac
Moravac Orion 5 : 2 Tabane Trgovački
Kopaonik 6 : 1 Žitorađa