Temnić prošetao kroz Despotovac

Stefan Radosavljević prvi asistent tima

Fudbaleri Temnića 1924 slobodno se može reći prošetali su se kroz Despotovac. Sjajnim asistencijama Stefana Radosavljevića najpre u 51. minutu za evro gol Radonjića i Mihajloviću u 71. minutu odigrao je jednu od najboljih partija u crvenom dresu. Tačku na rezultat stavio je tandem popularnih "Šećera" Ahmeti-Spasić koji je zatresao mreću za konačnih 3:0.

SLOGA (Despotovac) - TEMNIĆ 1924 0:3 (0:0)

Sudija Jovan Bojičić (Niš) 8. Strelci: Radonjić u 53, Mihajlović u 71. i Spasić u 76. minutu. Opomenuti igrači: Ljubisavljević (Sloga) i Todorović, Ćosić, Mihajlović i Radonjić (Temnić). IGRAČ UTAKMICE: Stefan Radosavljević (Temnić).

SLOGA: Dragutinović 6, Milanović 5,5, Zdravković 6, Todosijević 6 (Jevremović 6,5), Andrejić 7, Ljubisavljević 5,5, Branković 6,5, Ilić 7, Radosavljević 6 (Miletić-), Milošević 6,5, Nikodijević 7.
TEMNIĆ 1924: Stamenković 7,5, Radosavljević 8, Ćosić 7, Dragoljub Kolarević 7,5, Mihajlović 7,5, Jovan Jovanović 7,5, Radonjić 7,5, Ahmeti 7,5 (Jevremović), Topalović 7 (Spasić 7,5), Todorović 7,5 (Boškovac 7,5), Viktor Petrović 7,5( Vujić-).