Rembas
Blagotin
KiŔa golova u Zleginju

Teren u Zleginju - foto:Žarko Arsić

Domaćinu su bila preko potrebna tri boda Å”tim Å”to bi morali da pobede i u narednom kolu kada u goste dolazi KuÅ”iljevo da bi ostanali i naredne sezone u ligi. Domaćin je od samog početka stvarao Å”anse u 14. minutu Zdravković prebacuje loptu na levu stranu do Maksića koji vara svog čuvara Å”utira a golman gostiju brani njegov Å”ut, a odbijenu loptu ne koristi Lisinac. Savić je u 17. minutu Å”utirao preko gola. I kako to biva posle promaÅ”enih Å”ansi domaćina gosti stižu do prednost Maletić prihvata loptu na svojoj polovini prelazi nekoliko igrača domaćina Å”utira i počađa desni ugao gola golmana Radulca. Ponovo u 27. minutu prete gosti Mićunović prolazi Milovanovića na desnoj strani a Å”ut zavrÅ”ava preko gola.

Ā

Dva minuta kasnije sve je dobro uradio Zdravković ali Lisinac Å”utira veoma neprecizno. Imao je sreće domaćin kada je Mićunović pogodio stativu na isteku 31 minuta. I ponovo domaćin prima gol u 44. minutu Mićunović odlično pronalazi na drugoj strani Matiju Pavlovića koji Å”alje loptu iza leđa Radulca 0:2. Samo Å”to je krenuo sa centra domaćin smanjuje zaostatak Maksić postiže gol za domaćina.

Na početku drugog poluvremena i gostujući i domaći trener su izvrÅ”ili nekoliko izmena. I ponovo domaćin u 51. minutu tačnije Miladinović pogađa stativu, da bi se domaćin u potpunosti vratio u utakmicu sa dva brza gola Pavlovića u 54. i 56. minutu. Gosti su do kraja utakmice igrali sa igračem manje jer se samo Å”to je uÅ”ao u igru nesrećno povredio Luka Pavlović. Gosti stižu do izjednjačenja Mićunović je strelac u 67. minutu. Lisinac vraća ponovo prednost domaćinu u 70. minutu prelepim golom. Do kraja gol za domaćina postigao je Miladinović a za goste Lazić iz jedanaesterca za konačnih 5:4. Moram da pohvalim trenera gostujuće ekipe Zorana Vuletića koji je rodom iz Aleksandrovca u karijeri je nosio dres Bruskog Kopaonika koji odlično vodi ekipu Orlova iz Jasenova i nalaze se na sredini tabele Zone "Zapad".

VINOGRADAR - ORLOVI 5:4 (1:2)

Zleginje-Stadion Vinogradara. Gledalaca: 100. Sudija Vojin Janjić (KruÅ”evac) 7. Strelci : Maksić u 45+1 minutu, Pavlović u 54. i 56.minutu, Lisinac u 70. minutu, Miladinović u 75. minutu za Vinogradar, Maletić u 20. minutu, Pavlović u 44. minutu, Mićunović u 67. minutu, Lazić u 79. minutu iz penala za Orlove. Žuti kartoni: Marković (Vinogradar). Igrač utakmice;Ā Lisinac.

VINOGRADAR: Radulac 6,5, Mitić 7, Marković 7, GaÅ”ić 7, Maksić 6,5 (Miladinović 6,5), Lisinac 7,5, Radojković 7 (Petković-), Zdravković 6 (Nikolić-), Pavlović 7, Savić 7, Milovanovi ć6,5 (Vukojević-).
ORLOVI: Dragutinović 6,5 (Kodić-), Vojinović 7 (Živić-), Gojković 6,5, Cvetković 7 (L.Pavlović-), Popović 6,5 (Vučić-), Mićunović 7, Maletić 7 (Đurić-), Mihajlović 7, Lazić 6,5, Vukajlović 6,5, M.Pavlović 6.