16.02.2022 17:08 AÅ”ković

Požarevljani hitaju ka Drugoj ligi

KMF Požarevac ubedljivo vodi u Trećoj futsal ligi, grupa Zapad sa 33 boda, 11 viÅ”e od drugoplasirane Bajine BaÅ”te, i najveći su favoriti za osvajanje naslova. Zabeležili su 11 pobeda i poraz, sa impozantnom gol razlikom (82:34). Najbolji strelac tima je Nikola Pajić (18 golova).Ā  Ā  - Pred početak prvenstava zauzeli smo stav da je ekipa sazrela, i da jeĀ vreme da Požarevac dobije...

05.10.2021 14:26 H.D.Vujanović

UspeŔan start Seničana u Kup takmičenju

KomÅ”ijski derbi na startu nove sezone Kup takmičenja pripao je posle mnogo uzbuđenja domaćoj ekipi Seničana. U prvom poluvremenu se vodila ravnopravna borba, a gosti iz Topole golovima Mihailovića u 7. i Milivojevića u 14. minutu dolaze do dva gola prednosti. Domaći uzvraćaju u roku od dva minuta, strelci su bili Pavlović u 15. i Bogdanović u 17. Do odmora je postignuto joÅ” dva pogotka, po...