XS
SM
MD
LG
25.kolo
Rezultati
06/07.05.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
06.05.2017 16:30 Jošanica 0 : 1 Smederevo 1924
06.05.2017 16:30 Šumadija 1903 1 : 1 Karađorđe (T)
06.05.2017 16:30 Sloga (P) 5 : 3 Jedinstvo Putevi
06.05.2017 16:30 FAP 3 : 3 Loznica
09.05.2017 16:30 Mokra Gora 0 : 1 Zlatibor (Č)
07.05.2017 16:30 Železničar 4 : 3 Budućnost Krušik 2014
06.05.2017 16:30 Šapine 1 : 2 Polet (LJ)
06.05.2017 16:30 Radnički 1923 4 : 0 Mihajlovac 1934
09.05.2017 18:18 (Moskva)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 25 14 9 2 51
2 Sloga (P) 25 15 4 6 49
3 Budućnost Krušik 2014 25 14 6 5 48
4 Šapine 25 12 6 7 42
5 Zlatibor (Č) 25 9 10 6 37
6 Šumadija 1903 25 10 4 11 34
7 Smederevo 1924 25 10 3 12 33
8 Jedinstvo Putevi 25 8 6 11 30
9 Karađorđe (T) 25 7 9 9 30
10 FAP 25 7 9 9 30
11 Mihajlovac 1934 25 7 9 9 30
12 Mokra Gora 25 8 5 12 29
13 Polet (LJ) 25 8 5 12 29
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Jošanica 25 5 11 9 26
15 Loznica 25 7 4 14 25
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Železničar 25 7 4 14 25
26.kolo
Sledeće kolo
13/14.05.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
13.05.2017 16:30 Smederevo 1924 0 : 0 Radnički 1923
14.05.2017 16:30 Mihajlovac 1934 1 : 3 Šapine
14.05.2017 11:00 Polet (LJ) 1 : 1 Železničar
13.05.2017 16:30 Budućnost Krušik 2014 1 : 0 Mokra Gora
14.05.2017 16:30 Zlatibor (Č) 0 : 0 FAP
13.05.2017 16:30 Loznica 3 : 2 Sloga (P)
14.05.2017 11:00 Jedinstvo Putevi 0 : 2 Šumadija 1903
13.05.2017 16:30 Karađorđe (T) 2 : 0 Jošanica

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu