XS
SM
MD
LG
13.kolo
Rezultati
05/06.11.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
05.11.2016 13:30 Šapine 1 : 0 Smederevo 1924
06.11.2016 13:30 Železničar 2 : 4 Radnički 1923
05.11.2016 13:30 Mokra Gora 4 : 0 Mihajlovac 1934
05.11.2016 13:30 FAP 1 : 0 Polet (LJ)
05.11.2016 13:30 Sloga (P) 0 : 1 Budućnost Krušik 2014
05.11.2016 13:30 Šumadija 1903 1 : 1 Zlatibor (Č)
06.11.2016 13:30 Jošanica 1 : 0 Loznica
05.11.2016 13:30 Karađorđe (T) 2 : 1 Jedinstvo Putevi
06.11.2016 19:12 (Kojadinovic94)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 13 9 3 1 30
2 Budućnost Krušik 2014 13 8 2 3 26
3 Šapine 13 8 2 3 26
4 Sloga (P) 13 6 4 3 22
5 Smederevo 1924 13 6 2 5 20
6 Mokra Gora 13 5 3 5 18
7 Loznica 13 5 3 5 18
8 Karađorđe (T) 13 5 2 6 17
9 FAP 13 5 2 6 17
10 Jošanica 13 3 7 3 16
11 Mihajlovac 1934 13 3 7 3 16
12 Polet (LJ) 13 4 3 6 15
13 Jedinstvo Putevi 13 4 1 8 13
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Zlatibor (Č) 13 3 4 6 13
15 Železničar 13 3 3 7 12
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Šumadija 1903 13 2 2 9 8
14.kolo
Sledeće kolo
12/13.11.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
12.11.2016 13:00 Smederevo 1924 2 : 1 Jedinstvo Putevi
12.11.2016 13:00 Loznica 4 : 0 Karađorđe (T)
12.11.2016 13:00 Zlatibor (Č) 0 : 0 Jošanica
12.11.2016 13:00 Budućnost Krušik 2014 4 : 0 Šumadija 1903
13.11.2016 11:00 Polet (LJ) 3 : 2 Sloga (P)
13.11.2016 13:00 Mihajlovac 1934 2 : 1 FAP
12.11.2016 13:00 Radnički 1923 2 : 0 Mokra Gora
12.11.2016 13:00 Šapine 1 : 0 Železničar

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu