Blagotin
Orlovi
Važna pobeda trsteničana u borbi za vrh tabele u Zoni "Zapad'"

FK Trstenik PPT - foto: D.Ivanović

Pobedom u gostima u Sedlaru protiv odlične i neugodne ekipe Mladog borca 1:2 u 25. kolu Zone "Zapad", fudbaleri Trstenika PPT i dalje su u borbi za vrh tabele koja im donosi plasman u Srpsku ligu "Istok".

Prvo poluvreme oba tima su odigrala u izjednačenom ritmu i završili ga bez pogodaka 0:0. U nastavku posle jedne lepe akcije veteran trsteničana Nenad Vasić u svom stilu postiže vodeći pogodak 0:1 u 50. minutu. Domaćini su u više navrata pokušavali ali bezuspešno da izjednače rezultat ali je odbrana gostiju dobro funkcionisala. U 70. minutu asistencija Nenada Vasića za 0:2 realizator pogodka bio je Nikola Miljković. Do kraja susreta nije bilo posebnih uzbuđenja otvorena igra. U nastavku u 92. minutu domaći su smanjili vođstvo na 1:2 i tako stavili tačku na ovu utakmicu.

Pomenimo i arbitre iz Jagodine, glavni sudija bio je Sreten Stanojević, sa pomoćnicima Urošem Milanovićem i Nenadom Todorovićem. Delegat i kontrolor na ovom susretu bio je Zoran Marjanović.

U narednom vanrednom 26. kolu trsteničani na svom stadionu kraj Morave dočekuju dekipu Levač iz Rekovca i pozivaju navijače da dođu i pruže im dragocenu podršku u borbi za prvo mesto na tabeli. Mladi borac iz Sedlara gostuje u Rakitovu kod ekipe OFK Lugomir