OFK Bačka
Arena Su
TSC
Pobeda pionira Derbija nad Vojvodinom

Utakmica Pionirske lige Vojvodina - grupa  "Sever" kakva se ne propušta, puna naboja, emocija i borbenosti s jedne i druge strane. Vojvodina je povela u prvom poluvremenu sa 1:0. Ubrzo posle toga preko brzonog Elmira Durmišija Derbi dolazi do izjednačenja. Na poluvreme se otišlo sa nerešenim rezultatom.

Početak utakmice i evrogol za domaće postiže Dušan Damjanov sa 20 metara. Nastavak igre bio je dinamičan kako sa jedne strane tako i sa druge. Vojvodina vrši izmene i sveži igrači pritiskaju odbranu domaćih. Nakon terenske inicijative Vojvodina stiže do izjednačenja 2:2. Onda sledi šok za sve prisutne. Nesmotren start Luke Ivana sudija kažnjava sa crvenim kartonom. Domaći ostaju bez igrača u odbrani ali to ih nije obeshrabrilo i akciju koju je započeo Eli, a Dušan ubacuje loptu u šesnasterac Vojvodine do Strahinje Prolića koji na kraju ispostavilo se daje pobedonosni gol za konačnih 3:2.

Omladinske lige Omladinske lige Pionirska liga Vojvodine - "Sever" Derby 2015 Vojvodina