Novi Pazar
Napredak
OFK VrŔac
Omladinci Brodarca nadigrali vrŔnjake iz Lučana

Mladići iz Brodarca dočekali su trećeplasirani tim iz Lučana sa respektom, ali spremni da pokažu kako je njihova Å”kola joÅ” uvek u vrhu srpskog fudbala. Igra se borbeno i sa puno duela na obe strane, a domaći u 16. minutu probijaju odbrambeni blok gostiju. Petrović je uputio centarÅ”ut na peterac gde je loptu sačekao Maljukan i ne dozvolivÅ”i da padne na zemlju poslao u gol.

Ā

Presing igra domaćih se isplatila u 22. minutu, posle oduzete lopte VranjeÅ” je pogodio u glavu Atanasijevića, ovaj se samo poklonio i sa 5 metara udaljenosti duplirao prednost. Blic krig Brodarca, u 25. minutu je već 3:0, postižu tri gola u razmaku od 9 minuta. Tabaković je loptu sa desetak metara udaljenosti poslao od stative u gol, iskoristivÅ”i konfuziju u odbrani Lučanaca. Ostatak vremena do odmora proÅ”lo je u nadmudrivanju na sredini terena, na snazi je ostao rezulta postignut u prvih 25 minuta.

Samo Å”to se krenulo u nastavku Atanasijević pogađa stativu gola gostiju na izvanredan pas Petrovića. Gosti potom igraju agresivnije i viÅ”e napadaju i to kruniÅ”u pogotkom Pribakovića u 61. minutu. Mogao je potom za goste Veličković u dva navrata da se upiÅ”e u strelce, ali u odsudnom trenutku nije bio dovoljno skoncentrisan. Za promaÅ”aje bivaju kažnjeni kada rezervista Čupić u 82. minutu iz blizine postiže četvrti gol za domaće.Ā

Brodarac je pobedio u veoma sadržajnom meču gde su gosti i pored visokog poraza pokazali svoje kvalitete. Brodarac gostuje VrŔcu u vanrednom kolu u četvrtak, dok u Lučane dolaze momci sa Banovog brda.

BRODARAC - MLADOST 4:1 (3:0)

STADION: FK Brodarac. GLEDALACA: 150. GL.SUDIJA: Stojanović Andrija. POM.SUDIJE: Božović Goran i Božić Dejan. STRELCI: Maljukan 16, Atanasijević 22, Tabaković 25. i Čupić 82.min (Brodarac), Pribaković 61.min (Mladost). ŽUTI KARTONI: Maljukan, Barović i MiloÅ”ević (Brodarac), Pelivanović i Zlatanović (Mladost).

BRODARAC: Vi.Petrović, Milojević, Barović, Vujetić, MiloÅ”ević, Tabaković (Bertoloti), Stevanović (KolaÅ”inac), Atanasijević (Pepić), Maljukan (Čupić), VranjeÅ” (Solovej), Ve.Petrović.

MLADOST: Mijatović, Veličković, Pribaković, Zlatanović, Todorović (PeÅ”ić), Ristić (Pelivanović), Opančina (Stojanović), Ćirović (Milosavljević), Sremčević, Racić, VlaÅ”ković.

Omladinske lige Omladinske lige Omladinska liga Srbije Brodarac Mladost (L)