SAS preko Gvozdenog puka do druge pobede u prvenstvu
02.10.2021 ZR KLIK

Fudbaleri SAS-a,Ā  pred domaćom publikom u "Kristalnoj" dvorani, ugostili su "Gvozdeni Puk" iz NiÅ”a i ostvarili pobeduĀ  rezultatom 5:2.

Ā

U 9. minutu, nakon snažnog Å”uta Tomina, golman gostiju Pejčić brani, ali se lopta odbija do Mileta Å arenca koji je rutinski ubacuje u mrežu za 1:0. Nedeljko Å arenac u 10. minutu izvodi aut, prosleđuje loptu do kapitena Tomina koji levo iskosa postiže pogodak za 2:0. Matić Žarko pred kraj drugog poluvremena utrostručuje prednost domaćih, nakon Å”to je levo iskosa pogodio suprotan ugao golmana Pejčića.

U drugom poluvremenu gosti preko Vučkovića dolaze do prvog gola za 3:1. Minut kasnije nakon dobre intervencije golmana domaćih Rodića, lopta se odbija do Živića koji smanjuje na 3:2.

U 29. minutu Matić oduzima loptu na svojoj polovini, povlači je do deveterca i snažnim Å”utem postiže svoj drugi gol na utakmici za 4:2. Lojpur iz kaznenog udarca, u 32. minutuĀ  povisuje na 5:2. Lojpur pred sam kraj utakmice izvodi joÅ” jedan kazneni udarac i postiže gol za konačnih 6:2.

U 3. kolu fudbaleri SAS-a gostuju ekipi Paleža iz Obrenovca.

SAS: Rodić, Lojpur, Šarenac N, Matić i Šarenac M. Zamenici igrača:Baćan, Magda, Tomin, Škorić, Živanov, Vukoje, Životin i Petrović.

GVOZDENI PUK: Pejčić, PeÅ”ić, Ristić, Stanković i Mitrović. Zamenici igrača: Stojković, Vučković, Živić, Jovanović, Đačanin i Obradović.