Gradina
OFK Lugomir
Jastrebac
Jug sačuvao tri boda Kušiljevu

U četvrtom kolu Zone“Zapad“ odigrana je utakmica 11. 09. 2021. ekipa Kušiljeva gostovala je ekipi Sloge iz Despotovaca, u veoma tvrdoj utakmici gde je bilo borbe na obe strane, gosti su poveli već u 11. minutu iz kornera nakon centaršuta Nikolića kapiten Gojković  matirao je glavom goste sa nekih 5 metara na opštu radost gostiju, igra se nastavila , ali već nakon 2 minuta grešku gostujućeg igrača  Ristića domaćin koristi i  u 13. minutu dolazi do izjednačenja.

Utakmica se nastavila  sa puno polušansi sa jedne i druge strane, kada mladi Andjelković šalje precizan pas Božiću u šesneasterac gostiju gde on sa nekih 14m šutom iz prve matira golmana u 32. Minutu igre i postavlja konačan rezultat lopoluvremena  1-2.

U drugom poluvremenu borba se nastavila, bilo je par izmena sa jedne i druge strane, taktičko nadmudrivanje trenera, gde je bilo šansi i sa jedne i druge strane. Gosti su pokazali da su u ovom trenutku i bez Popovića i Ristića trenutno bolja ekipa koja je na krilima braće Gojković i iskusnog Nikolića zasluženo odnela 3 boda iz Despotovca.

Ipak junak i igrač utakmice je golman Kušiljeva Martin Jug koji je odbrani u zadnjih 10 minuta dve stopostotne šanse domaćina i tako epitetom igrača utakmice odneo 3 boda iz Despotovca. U narednom kolu u Kušijlevu gostuju Orlovi, koji su veliko iznenadjenje ove jeseni i biće to jedan dobar derbi na SC VELIČKOVIĆ MIRČE CARIĆ

Na kraju utakmice veliko slavlje trenera Mijajlovića sa svojim igračima. Kušiljevci trenuto imaju 9 boda iz 4 kola, što je za sada veoma dobar rezultat mladog trenera.