GSP Polet Dorćol
TEK Sloga
Bez pobednika u Bariču
05.09.2021 OFK Beograd

Nakon tri pobede u uvodnim kolima novog šampionata, Romantičati su zabeležili i prvi remi. U jutarnjem terminu u Bariču, nakon devedeset odigranih minuta, oba tima su postigla po gol - FK Prva Iskra - OFK Beograd 1-1 (1-1).

Oba pogotka su postignuta na samom početku utakmice. Prvi do vođstva došli su Romantičari kada je Mikan doneo radost u 5. minutu. Rezultat je poravnao Vasović 6 minuta kasnije.

Ofkovci su imali više od igre i bili konkretniji. Sudija Anđelić u delovima utakmice nije držao baš sve "konce utakmice u svojim rukama" i izazvao je često negodovanje igrača i publike. Ofkovci u prvom periodu igre imaju dobre pokušaje preko Ugrice i Božića, a u jednoj situaciji arbitar je signalizirao ofsajd nakon postignutog pogotka Ugrice.

U nastavku igre viđamo još jedan odličan pokušaj sa distance Ugrice, ali je lopta otišla tek nešto pored stative u gol-aut. Kilibarda ulazi u igru umesto Ratkovića i ubrzo se nalazi u šansi, ali promene rezultata nije bilo. Beležimo i pokušaje Zlatkoviča i Jovanovića.

U narednom meču, sledeće subote u 16h, dočekujemo ekipu Teleoptika.